Dog.bg Форуми : Проблем с уриниране при възрастно куче - сяда в локвата

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с уриниране при възрастно куче - сяда в локвата Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   ErikLea Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 31-October 17

Публикувано: 16 January 2018 - 08:44 AM

Здравейте,

Кучката е на 8 месеца, взех я на 5 от улицата и още имам проблеми с тоалетната. През деня кучето е навън и играе с друго куче - т.е. не е сама има компания. Когато се приберем тя е много щастлива и при опит да я погаля се изпикава всеки път - вероятно от вълнение. Ако не я подхвана веднага през корема, ляга или сяда в урината. Същото го прави и сутрин рано като става и вечер преди лягане, ако не успея да я изведа на време. Според мен пие доста вода и пишка големи количества всеки път. Не съм я водил на изследвания за бъбреци.

Как да я отуча да сяда в локвата? Всичко друго се оправя ама не мога да я къпя всяка вечер.

Четох че има submissive urination при кучетата, и понеже аз доста викам като седне съм влошил много нещата. Моля дайте съвет имам чувството че изобщо не се интересува че се цапа. Като беше малка я вдигах на ръце и така се оправяхме криво ляво, но сега е 18 кг и още ще расте.

Имаме и едно мъничко кученце на около 5 месеца, което никога не съм го учил а се пази много чисто. Дано "каката" не ѝ повлияе зле в това отношение.

Благодаря за отделеното време, и ако има такава тема във форума се извинявам.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни