Dog.bg Форуми : Анти социално куче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Анти социално куче Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   asenchos Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 11-September 12

Публикувано: 01 April 2018 - 05:26 PM

Не мога да го гледам, горкото животно на 7 години е стаф-питбулче. Жал ми е просто, как не може да си играе с другите кучета, при близък контакт се проглеждат в очите, подушват се, в най-добрия случай се облизват едно друго по муцуните и се втурва като див глиган, ако не го спра не се знае какво ще стане. Преди с женските нямаше никакви проблем, но от 2 години е кастрирано и от тогава и с женските не му се получава. Много ми е трудно да го гледам, иска повече внимание от мен, аз не мога да му обръщам постоянно внимание, има нужда от това да бъде със себеподобни.

#2 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 April 2018 - 08:22 PM

Не, грешите! Има нужда само и единствено от вашето внимание, дайте му го.
Няма нужда да се гони и закача със себеподобни. Това, което най-много ще го направи щастлив е да му отделите време и да се забавлявате с него, да си поиграете двамата, да направите нещо заедно. Вие сте неговия свят.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#3 Потребителят е офлайн   asenchos Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 11-September 12

Публикувано: 15 May 2018 - 04:57 PM

Кучето ме ухапа. Случи се докато го разтървавах с друго куче. Другото куче беше пуснато мъжко, а моето на каишка на няколко метра от мен и той ме ухапа, когато ги отскубнах едно от друго, не беше нарочно, но е на коляното и с цяла уста доста дълбоко . Смятам че кучето не разбра какво направи, но ако е разбрало може го направи пак без да иска на друг човек. Сигурен съм че е случайно и е може би аз имам вина, но все пак го направи...........

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни