Dog.bg Форуми : Голямо и малко куче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Голямо и малко куче Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Зизу Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 21-June 18

Публикувано: 21 June 2018 - 01:49 PM

Здравейте, изпитвам огромна вина.....Семейството, гледаме померан-щпиц/момче/, вече трета година.....възпитан, с хигиенни навици, много добър, кротък, игрив....никога не е създавал проблеми, или да е бил проблемен. Съпругът ми реши да ми да ми подари за рожденният ден момиче, от същата порода. Колкото баткото е кротък, толкова тя е игрива, хаплива....като всяко бебе.......и тук започва моят проблем. Опитах се да не променям нищо от режима на баткото....защото така прочетох навсякъде където потърсих инфо. Баткото започна сякаш да тъжи, изнервя се...вече не идва при мен, не иска да ми се радва, освен когато има награди......изпитвам вина, че сякаш го наказах с това весело бебе-пале.....баткото ме гледа тъжно , и сякаш ме обвинява за нейното присъствие......полагам много грижи, извеждам ги заедно...награди им давам заедно......но той спря да идва сутрин при мен на леглото, в банята и всичко което правихме заедно........не знам какво да правя.....Благодаря на всички предварително за съветите......ще опитам всичко......само да му помогна.....


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни