Dog.bg Форуми : Здравословен проблем... помощ?!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Здравословен проблем... помощ?!

#1 Потребителят е офлайн   silviapencheva Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 22-June 18

Публикувано: 22 June 2018 - 11:10 PM

Здравейте имам проблем с моето кученце , и незная вече към кого да се обърна.Изчетох всичко в интернет,но не намирам подобен случей.Докторите също са всеки път с разнопосочни мнения....вече просто незная как да реагирам.
Кучето ми е смесица между пинчер и чихуахуа - около 2 кг на 2.5 години.Преди около месец напипах малко топче зад ухото.След няколко дена започна явно да я боли и не даваше да я пипам.И на следващия ден след разходка очите и се подуха по точно клепачите и букжално за няколко часа се обаразужаха торбички с кръв около очите и се спукаха.А топчето зад ухото беше доста подуто.Тъй като беше мн късно не отидихме веднага на лекар,аз я измих и тя се успокои .Заведох я сутринта.Казаха може би ухапана от насекомо и направила алергия....и този оток сте спадне от инжекцията.Вечерта вече това нещо явно се спука и я намерих цялата в кръв.При което отново я заведох - казаха е добре спукало се е няма да я цепим - може би е хематом.Почистиха и можеби дренираха - аз не гледах.Биха 3 дена натибиотик и тя се пооправи с изключение на подутите клепачи но вече без къвави торбички.До тук добре - но днес отново топче - този път на гърба в края на врата - точно за няколко дена стана огромно и тя го спука пак кръв....пак я заведох пак антибиотик и никои не ми казва от какво е това?!?!Явно не е ухапана от насекомо и не е алергия?!Моля,помогнете със съвет или подобна ситуация.
Прилагам снимки - на старото заздравяло място ,на новото от днес и на очичките колко можах да я снимам.
Предварително благодаря!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни