Dog.bg Форуми : Жилищна сграда или кучкарник?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Жилищна сграда или кучкарник? Или зашо аз трябва да страдам заради това, че ти имаш помияр? Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Kasapina Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 21-July 18

Публикувано: 21 July 2018 - 01:36 PM

Какво е това куче в кооперация където живеят и други хора освен теб? Значи ти ще си докараш помияра в кооперацията и аз, който имам абсолютно право на ненарушимо спокойствие в собственият си дом, ще го слушам как вие и лае денонощно, защото ти искаш да имаш ,,домашен любимец", така ли? В къщите е същото! Абсолютно трябва да се забрани отглеждането на куче в населените места и в градове и в села. Всички вие, които имате кучета сте болни мозъци, за вас понятието домашен любимец, котките например за вас не са животинки, затова и си пускате кучетата свободно около междублоковите пространстава и котки вече не останаха, защото вашите помияри ги убиват. Като искаш куче хващай гората заедно с него. Постоянно наблюдавам как София е превърната в тотален кучкарник и колко са нагли и зомбирани собствениците на кучета. Ако зависеше от мен, всички кучета в населените места щяха да бъдат изземвани и умъртвени. Затова с две ръце съм абсолютно за умъртвяването им. Да ги тровят все повече и все по масово, ако можех щях да изтровя всичките ви помияри до крак! Сега тези дни кучето на комшията ми ще умре в нечовешки мъки а той ще гледа това! Той има куче и други животни, а изтрови котките на няколко човека, на мен и една комшийка вече по две котки, нещо му пречели. Сега ще му се види тесен света, защото ще му бъдат изтровени и всички останали животни! Той има и две малки деца, които ще гледат спектакъла. Всички вие болни мозъци заслужавате същото и изобщо не ми излизайте с клишето: ,,ама ти мразиш животните".

#2 Потребителят е офлайн   NeLy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 17-May 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 July 2018 - 10:11 AM

И аз съмс две ръце абсолютно за вашето умъртвяване, ама кой ли ме пита пък мене :)

#3 Потребителят е офлайн   Kasapina Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 21-July 18

Публикувано: 25 July 2018 - 08:23 AM

Показване на мнениетоNeLy, в 23 July 2018 - 10:11 AM, написа:

И аз съмс две ръце абсолютно за вашето умъртвяване, ама кой ли ме пита пък мене :)


Ами и аз съм за умъртвяването на твоя помияр, просто не знам къде е в момента но ако споделиш няма да имаш проблем. Само че на такива като теб не е достатъчно да им изтровят кучетата а и докато децата им си играят с тях в парка да хапнат някой ,,бонбон" и те! Никога няма да разберете ще си останете нагли и прости кучкари. Вчера сядам на царска градина в София, беще пълно с кучета, всеки крещи по кучето си, никой няма намордник, нито каишка. Помиярите скачат по минувачите, цапат ги, хората се възмущават а собствениците се радват, че помиярите си ираели.. Идва младо семейство, което чието дете и куче буквално опищаха градинката. След направена от мен забележка стана скандал, дойдоха мой двама приятели и след като майката и бащата разбраха, че освен бой може и да изядат нещо друго пред детето набързо запалиха моторетката. Градинките не са нито кучкарници, нито детски градини а място за отдих и покой. Не съм длъжен да ти търпя помияра да ми лае нито детето ти да ми пищи. Ще подам поредица от сигнали в продължение на няколко вечери след което започва наказателна акция ,,антифриз".
.............
За една по чиста и спокойна София!

#4 Потребителят е офлайн   Kasapina Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 21-July 18

Публикувано: 25 July 2018 - 11:06 AM

Мисля, че е крайно време да започне масово отравяне на кучетата! Българина е нагъл и прост, той разбира или като му бръкнеш в джоба или като го избъхташ с дървото. Като ти отровят кучето нито ще го водиш в парковете където няма работа, нито без каишка и намордник.
,,ама ти не обичаш животните, ама ти не обичаш децата"
Аз съм седнал в парка след тежкия ден да си почина, изпия едно кафе или видя и поговоря с някого или да прочета някоя книга и трябва да ти търпя виковете след кучето и пищането на детето докато си играе с него, така ли? Еми няма да стане, не аз нарушавам твоето спокойствие а ти моето, затова антифриз и да те няма ни тебе, ни детето, ни кучето. Много сте нагли и прости затова е крайно време да си погребете смръдливите помияри.

#5 Потребителят е офлайн   NeLy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 17-May 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 July 2018 - 01:19 PM

О, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже ! Колко добре си се описал в поста си ! Защо не си дадеш името тук и не се идентифицираш, че да можем повече хора да се порадваме на теб и твоите приятели ? :)

#6 Потребителят е офлайн   Kasapina Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 21-July 18

Публикувано: 25 July 2018 - 02:20 PM

Показване на мнениетоNeLy, в 25 July 2018 - 01:19 PM, написа:

О, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже ! Колко добре си се описал в поста си ! Защо не си дадеш името тук и не се идентифицираш, че да можем повече хора да се порадваме на теб и твоите приятели ? :)


Кажи къде ти е блока да мина да почистя. Кучешка е държавата защото не само вашите помияри а и самите вие сте такива.

#7 Потребителят е офлайн   Kasapina Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 21-July 18

Публикувано: 25 July 2018 - 02:26 PM

Ето сега един съсед от два дни е докарал някакъв виещ малък помияр, който освен че вие, по цяла нощ дажвка. Той го държи на двора а аз спя на отворен прозорец, ля то е. И какво сега аз не мога да спя, защото някакъв тъп и малоумен, умиращ дядка иска да си има куче, така ли?
Това куче няма да стигне месец ми се струва, вие как мислите? Или искате да спя с тапи за уши а?

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни