Dog.bg Форуми : Животно на покрива ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Животно на покрива ?

#1 Потребителят е офлайн   meetthemeat Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-January 17

Публикувано: 31 July 2018 - 07:33 AM

Здравейте. Предварително се извинявам ако съм объркал раздела.

Отд 3 месеца съм в къщата на село.от няколко дни след 23часа, на покрива е някакъв ад. Тропане, търкаляне на нещо като топче?, Цвърчене(на умряло), бягане, събаряне, скачане и незнам още как да го опиша. Къщат е стара керпичена а тавана е гредоред. Тази сутрин се качих на покрива, няма дупки по керемидите, само 1-2 пукнати. Интересното което видях беше 1 котка, която се беше скрила на плочата, под улука и дебнеше. Немога да преценя с точност, но ми се струва че гадинките са 2 на брой. Когато са в таванското помещение постоянно се гонят и цвърчат все едно се хапят едно с друго. Единствения достъп до тавана е дървен капак в една от стаите, но е запечатан с гипсо картон, и реално няма как да надникна какво се случва горе. Някакви идеи какви мерки да взема? Вечерта заставам на пост и ще гледам каква е тази напаст.По покрива където е замазано можеби преди 20 години с цимент, на места е изровен буквално и има дупки но не са никак големи. Четох из нета и останах с впечатление, че можеби са съсели, но ми се струват твърде малки за това тропане което се чува от горе ( все едно скачат деца ). До къщата има единствено един орех, но има около 2 метра и клоните са му доста по на високо. Като цяло не ми пречат, нямам никакви животни там, но просто е невъзможно да се спи.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни