Dog.bg Форуми : търся съвет

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

търся съвет

#1 Потребителят е офлайн   Alextrasza Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 15-September 18

Публикувано: 15 September 2018 - 10:27 AM

Привет,имам куче на 10 седмици. Майка му е пойнтер,бащата не е известен. Взех го преди един месец и беше с 1-ва ваксина и обезпаразитяване.На 10-ти септември отидохме за втора ваксина и ветеринаря изказа съмнения за заболяване,чието име не запомних.Сложиха и обезпаразитяващо на вратлето.За 22 септември са ми дали обезпаразитяващо за вътрешни паразити,които да дам перорално. Симптома,който вет-а забеляза беше леко побеляване около очите(кучето е тъмно сиво).Не даде много информация и каза да следя кучето за промени.Такива не забелязвам,но пък като не знам за какво гледам е сложно.От два дни се изхожда доста рядко и се чудя дали това би могло да е симптом и дали да звъня. Кучето като цяло е пълно с енергия и се държи точно както бих очаквала от едно растящо животинче.При самото каране към клиниката,кученцето доста се напъваше и ветеринарката забеляза много лека пъпна херния,колкото нокът на кутрето.

Въпросите ми са следните: Да звъня ли в клиниката имайки предвид,че може би няма да получа директна връзка с ветеринарката,която го прегледа..или да изчакам до 10 октомври когато имам 3-та ваксина?

След колко дни диарията става притеснителна и има нужда от водене в кабинет?

Сещате ли се името на заболяването?..докторката каза,че се срещало и като "бели очила". Разгледах доста различни кожни проблеми,но нито един не прилича на този на моето куче.В случая моето изглежда всякаш козинката е малко по рядка и бялата кожа леко прозира отдолу.

Благодаря

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни