Dog.bg Форуми : Помогнете спешно за едно бебенце

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Помогнете спешно за едно бебенце

#21 Потребителят е офлайн   HEPBAKA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 43
  • Регистрация: 13-November 04
  • Location:Пред компютъра с някой чарк в ръка и куче в краката

Публикувано: 14 November 2004 - 03:33 PM

Ами 1-во не го държа просто в кашон, кашона съм послал със няколко вестника на дъното, а върху тях, моето бивше одеално (бивше, защото съм спал със него когато съм бил на 5 6 г.)
На леглото ... опитвам се да не го пуснам, но много плаче като е на земята, не иска доло а при мен ...
Снощи си спа в кашона а аз му бях дал ръка така да се каже ... бях си сложил ръката при него, сега цялата е нахапана ... :-)

Сега исках да попитам как да го накарам/науча да си върши работата където трябва и какво да направя за да си научи името ? Ясно непрекъснато му го повтарям, ама само така ще стане ли ?
Някой ми спомена че като си свърши работата трябва да го занеса там където искам да я върши, така ли е ?
Най-главния проблем е как да го науча да се изхожда където трябва не където му скимне ???

Пак мерси ....

БТВ аватара .... еми изродски, по-скоро кретенски, като мен, смисъл не че аз изглеждам така ... ама прсото е МНОГО неубичаен, кретенски, израсява вътрешната ми лудост. Всички които ме познават, знаят че аз обичам да казвам че вече съм усвидетелстван, защото си имам жълта книжка вече ... (бележника Качена снимка )

#22 Потребителят е офлайн   Eli i Droopy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1751
  • Регистрация: 25-July 04
  • Location:София the CITY :-)

Публикувано: 14 November 2004 - 08:36 PM

Виж темата на Атичка(мисля) за Какво да правя....-там има всичко.
User's Signature

Качена снимка[br]BG Басет сайт изцяло за породата басет хаунд.[br]Кога ми се преработи сядам и чeкaм да ми мине.

#23 Потребителят е офлайн   HEPBAKA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 43
  • Регистрация: 13-November 04
  • Location:Пред компютъра с някой чарк в ръка и куче в краката

Публикувано: 15 November 2004 - 10:12 AM

Уан мор куесчън, кажете моля, по-скоро препоръчайте ми добър ветеринар, който има вече достатъчно опит с басетчетата, защото неискам да ходя при някой дето за сефте ще се занимава с такъв пес. Просто искам най-доброто за кучока, щото е толкова готин че ума ми е зел :) пък и не искам някой да се учи "на" него сещате се ...

Мерси Ви

#24 Потребителят е офлайн   danim Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 04-October 04

Публикувано: 15 November 2004 - 12:35 PM

Малко и от моя опит.
Имам бигъл. Той е с подобни размери и темперамент на басета. Моят след 3 дни става на 3 месеца.
В коридора има послано персийско килимче и върху него е сложен кашон от лазерен принтер. В кашона е постлано тънко вълнено одеало. Дали сме му и дин стар скъсан пуловер, който също стои в кашона. В началото не искаше да стои в имровизираното легло, но горе-долу една седмица след като го взехме, започна сам да си влиза в кашона и през деня си спи там.
Много налиташе на кабели. Достъпът до стаите му еразрешен само, ако има кой да го гледа. Тогава си играе с него. Хвърляме играчката и той я носи. Дали сме му и чифт стари пантофи. Тях също ги хвърляме и ги донася. Толкова е ангажиран с игрите, че забравя да яде кабели. Вече минава покрай тях без да ги закача. Правим си и разходки по балкона. Когато се измори, кротко си ляга до някой от нас.
Забелязах, че прави бели (например яде краката на масата) само когато му е скучно.
Успех

#25 Потребителят е офлайн   HEPBAKA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 43
  • Регистрация: 13-November 04
  • Location:Пред компютъра с някой чарк в ръка и куче в краката

Публикувано: 17 November 2004 - 10:38 AM

Моля Ви кажете ми телефон, име адрес на някой добър ветеринар, който вие примерно "ползвате"
Иде време за 2ра ваксина а аз още нямам вет

#26 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 17 November 2004 - 11:10 AM

жк Стрелбище, ул. Нишава 113А, клиника "Бест Вет", тел. 958 81 30

след сума ти проби и грешки най-много съм доволна от тях. Далеч са ми, но добрите лекари рядко живеят наблизо за да са ни под ръка. Успех.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#27 Потребителят е офлайн   Hari Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 368
  • Регистрация: 30-September 04
  • Location:София

Публикувано: 17 November 2004 - 12:30 PM

Цитат

Моля Ви кажете ми телефон, име адрес на някой добър ветеринар, който вие примерно "ползвате"
Иде време за 2ра ваксина а аз още нямам вет

Ние ходим вече 10 години на ул. Бачо Киро 59 (зад ТОХ), тел. 9835637 при д-р Генева и д-р Ралева.
Работно време 10.00-13.00, 14.00-20.00. Услугите им не са скъпи, а са много качествени.
:)

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни