Dog.bg Форуми : Ако искате да станете шампиони на Сърбия

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ако искате да станете шампиони на Сърбия Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 18 November 2004 - 02:08 AM

Ако прочетете внимателно изискванията на Киноложкия съюз на Сърбия и Черна гора, ще разберете, че не е нужно да ходите на техните CACIB изложби, а ви трябват победи и титли на САС изложби за да станете шампиони на Сърбия и Черна гора - Ch.SCG.

Календарът на тези изложби за следващата година за сега се държи в дълбока тайна от "професионалците излагачи" (така се казва на сръбски), но в съвсем скоро време ще бъде публикуван в нета и в този клуб.

Всякаква информация за изложбите, съдиите и всичко какво се случва при западните ни комшии можете да намерите на сайта на сръбския киноложки съюз на KSSCG, a on-line заявка за участие във всяка една тяхна изложба можете да намерите ЕТО ТУК - заявка на сръбски се казва PRIJAVA/ПРИЯВА.

Не чакайте някой друг да ви информира !

Тук винаги ще се радваме да ви бъдем в помощ за всякаква допълнителна информация !

За доброто на кинологията, собствениците и техните кучета в България !

#2 Потребителят е офлайн   Face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2238
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 18 November 2004 - 10:21 AM

Цитат

Ако прочетете внимателно изискванията на Киноложкия съюз на Сърбия и Черна гора, ще разберете, че не е нужно да ходите на техните CACIB изложби, а ви трябват победи и титли на САС изложби за да станете шампиони на Сърбия и Черна гора - Ch.SCG.

Календарът на тези изложби за следващата година за сега се държи в дълбока тайна от "професионалците излагачи" (така се казва на сръбски), но в съвсем скоро време ще бъде публикуван в нета и в този клуб.

Всякаква информация за изложбите, съдиите и всичко какво се случва при западните ни комшии можете да намерите на сайта на сръбския киноложки съюз на KSSCG, a on-line заявка за участие във всяка една тяхна изложба можете да намерите ЕТО ТУК - заявка на сръбски се казва PRIJAVA/ПРИЯВА.

Не чакайте някой друг да ви информира !

Тук винаги ще се радваме да ви бъдем в помощ за всякаква допълнителна информация !

За доброто на кинологията, собствениците и техните кучета в България !

Г-н Хлебаров,
ще ни кажете ли какви са изсикванията за България, за да стане кучето Шампион?

Защо се организират изложби? Каква е целата на изложбите? Кое най-важното, количеството шампионските титли или качеството на кучета?

Благодаря ви предварително.

#3 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 18 November 2004 - 11:32 AM

според мен все пак е по добре да победиш на CACIB при силна конкуренция /каквато сърбите имат / за да се види накъде вървиш ,какво правиш, как се класираш сред достойните......

#4 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 18 November 2004 - 12:14 PM

Цитат

според мен все пак е по добре да победиш на CACIB при силна конкуренция /каквато сърбите имат / за да се види накъде вървиш ,какво правиш, как се класираш сред достойните......

Ние баш така правим!

#5 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 18 November 2004 - 07:58 PM

Цитат

според мен все пак е по добре да победиш на CACIB при силна конкуренция /каквато сърбите имат / за да се види накъде вървиш ,какво правиш, как се класираш сред достойните......

Разбира се, че така е най-добре. Но на САС изложбите конкуренцията също не е малка, а на някои си е направо по-силна и от CACIB.

Има разбира се, и "лесен" начин за придобиване на титлата шампион на Сърбия и Черна гора - записваш кучето в шампионски клас и с един САС - хоп, готово - сръбски шампион.



На други въпроси от сорта на "кое първо - кокошката или яйцето" нямам намерение да отговарям

#6 Потребителят е офлайн   Face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2238
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 19 November 2004 - 08:45 AM

Цитат

Цитат

според мен все пак е по добре да победиш на CACIB при силна конкуренция /каквато сърбите имат / за да се види накъде вървиш ,какво правиш, как се класираш сред достойните......

Разбира се, че така е най-добре. Но на САС изложбите конкуренцията също не е малка, а на някои си е направо по-силна и от CACIB.

Има разбира се, и "лесен" начин за придобиване на титлата шампион на Сърбия и Черна гора - записваш кучето в шампионски клас и с един САС - хоп, готово - сръбски шампион.



На други въпроси от сорта на "кое първо - кокошката или яйцето" нямам намерение да отговарям

Г-н Хлебаров,
няма ли дами отговоритена въпросте? Нещо ли ви притеснява или просто не разполагате с информация?

#7 Потребителят е офлайн   dogman Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 362
  • Регистрация: 30-June 04
  • Location:SOFIA

Публикувано: 20 November 2004 - 07:08 PM

За смисъла от изложбите ... мога да кажа само лично мнение. Изложбата е място, където виждаш много хора, приятели, има своя собствена атмосфера. Не съм от хората, които са ходили редовно - ходил съм на три досега, но може би съм още в началото на един дълъг път, който ми харесва и мисля да извървя. Смисъла е за мен е в това, че има такива събития, където можеш да се видиш с приятели, да видиш елитни представители на породите на едно място и най вече да поговориш за кучета. Не съм бил участник, затова не мога да кажа какво е от другата страна, но ще се радвам да го споделите. А че кучатата разбират кога са на първо място, съм сигурен -:)) .

#8 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 20 November 2004 - 08:29 PM

Цитат

Г-н Хлебаров,
няма ли дами отговоритена въпросте? Нещо ли ви притеснява или просто не разполагате с информация?

Чети ! Нищо не ме притеснява, а теб ?

Ако искаш да се заяждаш - не в този форум !

#9 Потребителят е офлайн   Face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2238
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 22 November 2004 - 11:08 AM

Цитат

Цитат

Г-н Хлебаров,
няма ли дами отговоритена въпросте? Нещо ли ви притеснява или просто не разполагате с информация?

Чети ! Нищо не ме притеснява, а теб ?

Ако искаш да се заяждаш - не в този форум !

прочетох но никъде не видях отговор на мойте въпроси. Кажете, че не разполагте с информация.

#10 Потребителят е офлайн   Medic Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 25-December 14

Публикувано: 24 May 2015 - 11:35 AM

Нинковете не са актуални.
От къде мога да се информирам за календарния план за киноложки изложди в страните съседки ?


Благодаря

#11 Потребителят е офлайн   vano Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1672
  • Регистрация: 13-September 05
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 25 May 2015 - 11:55 AM

Показване на мнениетоMedic, в 24 May 2015 - 11:35 AM, написа:

Нинковете не са актуални.
От къде мога да се информирам за календарния план за киноложки изложди в страните съседки ?


Благодаря


техните федерации имат публикувани календари в сайтовете си. Сайтовете може да ги откриеш на страницата на FCI в раздел членове.
User's Signature

www.bgdogs.net

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни