Dog.bg Форуми : питане за стационар или приемен дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

питане за стационар или приемен дом

#1 Потребителят е офлайн   Delinquent Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 19-October 14

Публикувано: 22 December 2020 - 10:44 PM

Здравейте,
Понеже попаднах малко в неочаквана ситуация, исках да ви питам за съвет. Та историята ми накратко....прибрал съм вкъщи 5 котки, все от улицата, на различни възрасти...последната преди месец, която кастрирах и й предстои ваксинация...обаче съдбата ме изненада с едни мъници, които не знам откъде се нанесоха на двора ни, преди няколко дни. Повечето изглеждаха доста охранени и явно от едно котило, защото се движат заедно, едното обаче повърна вечерта и се държеше доста дефанзивно. Повърнатото беше само пяна с един мъртъв глист. На следващият ден когато исках да го водя на вет - беше изблягало. Имам съмнения да не е чума.

Останаха две. Последните две засега са игриви и имат апетит, два дена са минали оттогава и мисля да ги ваксинирам като минат 10 дена някъде, имайки предвид инкубационният период...но за всеки случай исках при положение че и вкъщи имам застрашено коте - исках да ви питам дали има някъде добро място или клиника където приемат такива котета, които трябва да изчакат няколко дена преди ваксина? Изглеждат да са към 6,7 месеца да са някъде.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни