Dog.bg Форуми : Да загубиш всичко

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Да загубиш всичко бивши домашни, живяли в абсолютен лукс, понастоящем немили, недраги, б

#1 Потребителят е офлайн   дирдри Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 273
  • Регистрация: 01-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни ,природа ,антиглобализъм ,холистична литература,професията ми готвач,литература

Публикувано: 13 January 2021 - 12:59 PM

https://www.facebook.com/yordanka.stanulova/videos/3774193129286993 Здравейте на всички! Имам проблем. Август започнах работа в огромна къща в един от комплексите в полите на Витоша (като домашен помощник). Млада двойка българка и грък са ми работодатели. Преди тях в къщата са живели посланникът на Аржентина със семейството си. Имали са 3 котки, които преди внезапното си заминаване просто са изхвърлили навън. Котките са кастрирани, ужасно привързани към къщата, гладуват и мръзнат по цял ден мокри, обикалят наоколо и се молят да влязат вътре. Моите работодатели имат малтийска болонка, не харесват котки , и се опитват да се отърват от тях, дори мисля че се опитаха да ги отровят, защото една сутрин заварих всичко около една от външните врати оповръщано и имаше някакви странни бели топчета в повръщаното. Разбирайки че обичам котки ме предупредиха в никакъв случай да не им давам храна. Помолих ги поне да им поставя някакви малки къщички на някое закътано място в огромната градина, категорично ми отказаха. Аз разбира се ги храня, пускам ги от време на време в пералното помещение за да се стоплят малко и да поизсъхнат козинките им, но така всекидневно рискувам работата си, тъй като е пълно с камери и ми дадоха да разбера че ме следят на няколко пъти. Не ми пука за работата, но ако ме няма там, тези котета ще загубят и малката грижа и помощ, която им давам. А е въпрос на време и шанс да бъда хваната и разобличена. Аз самата доскоро бях с 2 котки у дома, но преди 4 месеца дъщеря ми донесе малко изтормозено коте на около 2 месеца. което за нещастие се оказа болно от панлевкопения и корона вирус, и другите ми 2 котки се заразиха. Минахме през ада, и трите лежаха в различни клиники на стационар за по три седмици, цяло чудо е че и трите оцеляха благодарение на нелегално лечение с руски имуноглобулин , който с малко повече настояване от моя страна и малко по голямо заплащане беше приложен в лечението. За съжаление обаче моите котки продължават да са вирусоносители за поне още 4 години, а аз нямам никаква информация за ваксинационната история на трите изхвърлени котета, така че не мога да ги взема у дома и да рискувам живота им. Котетата са женски, две сестрички и майка им, трите са с различни характери и различна степен на способност да оцелеят сами на вън. Майката е почти подивяла, но е силна и оправна, виждала съм я да хваща птички и мишки, едната сестричка е много мила , гальовна, социална, търси единствено ласки , човешка близост - дори ако е много гладна, предпочита да скочи в скута ми и да се гушка и гали пред храната. Сестричката и е малко по- независима, обича да се гали, но се забавлява чудесно и сама. Тук ще кача видео на тази , която според мен най- много се нуждае от дом, както и снимка на двете сестрички. Моля помагайте! Предварително благодаря както и за предложения за осиновяване, така и дори само за съвети .


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3774225735950399&set=p.3774225735950399&type=3
User's Signature

Животът не се измерва с броя на вдишванията , а с броя на моментите , спиращи дъха ни!!!

#2 Потребителят е офлайн   дирдри Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 273
  • Регистрация: 01-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни ,природа ,антиглобализъм ,холистична литература,професията ми готвач,литература

Публикувано: 13 January 2021 - 10:44 PM

За съжаление не успявам да кача снимки и клипове, за да видите колко са мили и гладни за човешка ласка.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Животът не се измерва с броя на вдишванията , а с броя на моментите , спиращи дъха ни!!!

#3 Потребителят е офлайн   дирдри Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 273
  • Регистрация: 01-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни ,природа ,антиглобализъм ,холистична литература,професията ми готвач,литература

Публикувано: 13 January 2021 - 10:47 PM

и тази

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Животът не се измерва с броя на вдишванията , а с броя на моментите , спиращи дъха ни!!!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни