Dog.bg Форуми : Агресивно куче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Агресивно куче

#1 Потребителят е офлайн   anny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 310
  • Регистрация: 13-October 07
  • Location:софия

Публикувано: 21 April 2021 - 10:02 AM

Здравейте, имам следния проблем. Преди 1г почина баща ми и ми завеща неговото куче, обичам животни и не бих го изоставила. Преместих кучето в София, той е дворно куче, гледал го е на синджир. Обаче от както го взех, кучето проявява страшна агресия към хора, положението става все по зле, като наскоро захапа доста стабилно, човек който го храни.На мен никога не е налитал, обаче понеже искат от мен д го махна, аз реших първо да опитам с кастрация, сутринта бях с ветеринар за взимане на кръв, изобщо не пчаквах, че и на мене ще почне да ръмжи и да ми налита, това не се е случвало до сега. Неможахме да свършиме работа и се наложи да викна екоравновесие за да го упоят и вземат те за кастрация. Кучето е мъжко, на 3 години, живее с други 2 мъжки кастрирани. Определено той е доминантния. Обаче въпроса е дали след кастрацията, ще има промяна относно поведението му, доста съм притеснена за него, защото иначе ще трябва да го приспя. А и за хората, все пак сме автокъща и ако взема да скъса синджира, тежко им на хората и на мен. Общо взето незнам какво да правя.

#2 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 19 October 2021 - 06:03 PM

Аз ще напиша каквото е нужно , макар темата да е стара. За да не задълбавам в материята само ще спомена, че поведението на кучето е съвсем в унисон с начинът му на отгеждане ....

Дали поведението ще се промени ,след кастрация ? Не ,защото кучето не познава светът около себе си ( най-общо казано ) - то никога не е било социализирано .
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни