Dog.bg Форуми : Високи показания на креатинин. спешно

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Високи показания на креатинин. спешно Проблем с бъбреците

#1 Потребителят е офлайн   knight Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 21-May 17

Публикувано: 07 December 2022 - 01:19 AM

Здравейте, имам нужда от всякакви съвети!
Кучето ми Хъски на 7 години за един ден се влоши. Изведнъж забелязах трудна походка (клатене) веднага я заведох в клиника. През нощта и вляха разтвор за половин час и направиха рентген и кръвни и други изследвания. На ренгена личи камък в жлъчката, положителен тест за Дирофилариоза и много високи показатали на креатинин. Първата вечер бяха 700 показателите на креатинин след което я оставих на хоспитализация 3 дни и съответно на 2 ден 536 и третия 490. На четвъртият ден показателите отново бяха скочили на около 600. На първо време ми казваха, че животното се подобрява, но на последния ми го върнаха с думите, че по-скоро няма надежда и ми го върнаха. В момента сме на хапчета и системи. Кучето допреди ден ядеше, но от днес пие само вода и го храня със спринцовка и слагам система. Преди 20 дни беше със зъбен абцес, който лекуваше със антибиотик и изглежда отмина. Изтъкват причината за бъбречната недостатъчност с вторична реакция от Дирофилариоза. Просто не ми казват нищо. Казват, че няма лечение, от друга страна да отида на профилактичен преглед след седем дни. Моля за контакт на специалисти, съвет и каквото и да било. Не знам какво да очаквам и как да се боря. Няма да оставим надеждата и ще съм благодарен на всякакъв съвет.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни