Dog.bg Форуми : Капки урина

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Капки урина

#1 Потребителят е офлайн   Roxy_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 13-April 11

Публикувано: 24 July 2024 - 08:50 AM

Здравейте,
Имам йорки на 8г, кастрирано преди бая време. Преди месец след подстригване (аз сама го подстригвам) леко се възпали чурката. Оправи се след няколко дни, но по-късно започна да изпуска капчици.
Тъй като имаме и друго куче, което е на 13.5г решихме, че е време за подстригване, за да не капе след нея.
Но мъжкия започна от време на време да се изпуска от радост и установихме, че след като отиде до тоалетна след него остава голямо колличество капки урина.
Заведох го на ветеринар, който установи уголемяване на чурката и предписа антибиотик. Направихме кръвни изследвания и не видя проблем при тях. От антибиотика чурката спадна, но стои виснала и реално, когато ходи по голяма нужда не излиза и не се показва. На пипане е мека, но не реагира на болка. Пробвах с изстискване, но дори и след това пак оставя капки. Според лекаря има някакво запушване (защото задържа течност) и трябва да се цепне, но не ми се вижда като решение, просто защото някой път оставят капки и доста време след като е ходил до тоалетна.
Моля за съвет.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни