Dog.bg Форуми : Шотландско коли

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (29 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Шотландско коли

#21 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 06 December 2004 - 06:03 PM

Цитат

Не смятам,че информацията която искаш ще ти свърши някаква работа, а и какво ли би постигнала,ако ти задоволя любопитството?!Все пак това са минали неща, а и ние сме от хората които винаги гледат напред!Благодарни сме на всички приятели,но и на всички които са ни пречили и са ни завиждали.Те просто ни правят по-амбицирани и по-силни!

Прав си...няма значение...надявам се да продължавате все напред!
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#22 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 06 December 2004 - 06:14 PM

И ние се надяваме успехите ни да продължават,а титлите да се множат.Това пожелаваме и на всичките ни приятели-кинолози.
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#23 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 07 December 2004 - 07:48 AM

В интерес на истината - Милена Иванова е отговорник по развъдната дейност на Софийско киноложко дружество, което е редовен член на БРФК.

#24 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 07 December 2004 - 10:11 AM

Цитат

В интерес на истината - Милена Иванова е отговорник по развъдната дейност на Софийско киноложко дружество, което е редовен член на БРФК.

Е да де ама 4месаца я чакам да ми регистрира родословието на пуделката(((((( Незнам калко пъти и се обаждах и т.н. не е много коректна но добрече пудала е със сръбско род та не не пречи на изложбите.....

#25 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 07 December 2004 - 03:08 PM

Цитат

Цитат

В интерес на истината - Милена Иванова е отговорник по развъдната дейност на Софийско киноложко дружество, което е редовен член на БРФК.

Е да де ама 4месаца я чакам да ми регистрира родословието на пуделката(((((( Незнам калко пъти и се обаждах и т.н. не е много коректна но добрече пудала е със сръбско род та не не пречи на изложбите.....

Blazy,ти да не си отговорник в БРФК?
Надявам се нямаш против да си говорим на ти?
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#26 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 07 December 2004 - 05:27 PM

За Blazy - май нещо не сте се доразбрали с Милена, обади й се пак, обеща ми да ви оправи родословието незабавно.

За inna88 - виж си личните бележки

За ония, дето плюеха Милена - може ли да ми кажете, чий подпис носят родословията на вашите колита ?

#27 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 07 December 2004 - 05:57 PM

Цитат

За Blazy - май нещо не сте се доразбрали с Милена, обади й се пак, обеща ми да ви оправи родословието незабавно.

За inna88 - виж си личните бележки

За ония, дето плюеха Милена - може ли да ми кажете, чий подпис носят родословията на вашите колита ?

За оня дето обвинява и създава интриги -само едно от нашите колита има заверено родословие в БРФК и то благодарение единствено и само на Христо Тотев.Останалите ни колита участват по изложби със статут на чужди кучета-за справка иди до БРФК.И ще продължават да участват като чужденци.Това изобщо не ни притеснява.Оня,престанете да се занимавате с неща от които не разбирате и само да разпространявате лъжи.Поне веднъж направете нещо полезно.Завистта достатъчно ви е стопила,че в скоро време може и да ви затрие.
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#28 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 07 December 2004 - 10:11 PM

Цитат

Завистта достатъчно ви е стопила,че в скоро време може и да ви затрие.

Няма смисъл от такива речи независимо от кой за кой...Росене,незнам защо си толкова агресивен и не ти казвам какво да правиш,но намирам известна агресия в думите ти...не говоря за точно определени думи,а попринцип.Просто може и аз да не наблюдавам правилно,но ако съм права...просто не си го представям за човек който се занимава с толкова благородни породи като Шелти и Коли.Ако те обидя съжалявам,защото несъм такъв човек и както ти така и аз не обичам интриги,няма смисъл да се заплитат в този форум...Надявам се да ме разбереш правилно...
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#29 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 07 December 2004 - 10:16 PM

Ина не съм отговорник а и нямам амбициите за това постче :-))))

#30 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 07 December 2004 - 10:29 PM

Цитат

Ина не съм отговорник а и нямам амбициите за това постче :-))))

Разбрах :)))
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#31 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 07 December 2004 - 10:35 PM

Цитат

Цитат

Завистта достатъчно ви е стопила,че в скоро време може и да ви затрие.

Няма смисъл от такива речи независимо от кой за кой...Росене,незнам защо си толкова агресивен и не ти казвам какво да правиш,но намирам известна агресия в думите ти...не говоря за точно определени думи,а попринцип.Просто може и аз да не наблюдавам правилно,но ако съм права...просто не си го представям за човек който се занимава с толкова благородни породи като Шелти и Коли.Ако те обидя съжалявам,защото несъм такъв човек и както ти така и аз не обичам интриги,няма смисъл да се заплитат в този форум...Надявам се да ме разбереш правилно...

Моите последни думи се отнасяха към този който се обръща към колегите си с "ония".Защо смяташ,че когато човек казва истината в очите е вид агресия?Ти когато си искренна и честна,агресивна ли си?!А относно интригите в нашата кинология,то тях ги създава оня дето ти праща лични бележки и те успива като ти обещава съдействие.Той е само един използвач,но ти май си от наивните,които бързо налапват въдицата.Той ти се мазни и предлага помощта си,но това не е от чисто сърце.Ти го познаваш само от това което пише тук,а ние го познаваме лично,за което отдавна съжаляваме.Съжаляват и още доста колеги,че някога са го срещали.Това ще ти го кажат доста хора на които е вършил само злини.Посети форум кинология и там ще видиш доста негативизъм по адрес на "оня".Добре че се отказа да пише там и освободи хората от безумията и натрапничеството си.Аз не се срамувам от думите си и ги казвам открито,а не с подмолвни действия да плюя колегите си с помощта на лични бележки.А това че ти приемаш казаното от мен като агресия,жалко за теб,но има време-живота учи.
ВНИМАВАЙ С "ОНЯ"!!!Не ти мисли доброто!!!
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#32 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 07 December 2004 - 10:43 PM

Добре,виж сега...не случайно имам и такъв подпис,който незнам дали се показва тук,но аз много рядко се доверявам на някого...което е и хубаво.Радвам се че мислиш доброто на хората или поне така изглежда.На мене нищо не ми е направил и не мисля че има с какво да ме исползва...все пак аз съм само любителка...не разбирам кой знае колко и немога да споря за каквото и да е нито да се меся в чужди спорове,но виждам как хора се карат и това не ми харесва(не че някой го интересува),но все пак...вие си знаете и аз няма да се меся във вашите спорове.
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#33 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 07 December 2004 - 10:58 PM

Цитат

Добре,виж сега...не случайно имам и такъв подпис,който незнам дали се показва тук,но аз много рядко се доверявам на някого...което е и хубаво.Радвам се че мислиш доброто на хората или поне така изглежда.На мене нищо не ми е направил и не мисля че има с какво да ме исползва...все пак аз съм само любителка...не разбирам кой знае колко и немога да споря за каквото и да е нито да се меся в чужди спорове,но виждам как хора се карат и това не ми харесва(не че някой го интересува),но все пак...вие си знаете и аз няма да се меся във вашите спорове.

Аз не се правя на всезнаещ,всеможещ и вездесъщ,на какъвто се прави "оня".Тръгнал да ти дава съвети за неща които самият той не е успял да направи,а и хората занимаващи се с неговата порода го мразят не само у нас,а и в чужбина.Самият той толкова години не успял да направи клуб,защото отблъсква колегите си по порода с ужасното си отношение към тях,завистта и злобата която бълва постоянно.Когато той постигне това което сме постигнали ние,тогава има право да дава акъл.Наистина е по-добре да не се месиш,защото току виж и ти врътнал поредния си гаден номер.Контактувай с когото си искаш,но специално за отношенията ти с "оня"вече те предупредих да се пазиш.Оттук нататък избора е твой.
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#34 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 08 December 2004 - 08:40 PM

Има ли в България родословно бордер коли?
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#35 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 08 December 2004 - 08:43 PM

Цитат

Цитат

Добре,виж сега...не случайно имам и такъв подпис,който незнам дали се показва тук,но аз много рядко се доверявам на някого...което е и хубаво.Радвам се че мислиш доброто на хората или поне така изглежда.На мене нищо не ми е направил и не мисля че има с какво да ме исползва...все пак аз съм само любителка...не разбирам кой знае колко и немога да споря за каквото и да е нито да се меся в чужди спорове,но виждам как хора се карат и това не ми харесва(не че някой го интересува),но все пак...вие си знаете и аз няма да се меся във вашите спорове.

Аз не се правя на всезнаещ,всеможещ и вездесъщ,на какъвто се прави "оня".Тръгнал да ти дава съвети за неща които самият той не е успял да направи,а и хората занимаващи се с неговата порода го мразят не само у нас,а и в чужбина.Самият той толкова години не успял да направи клуб,защото отблъсква колегите си по порода с ужасното си отношение към тях,завистта и злобата която бълва постоянно.Когато той постигне това което сме постигнали ние,тогава има пр%

А можеш ли да ми кажеш има ли в България бордер коли(чистокръвно)?Аз лично несъм чувала за такова,освен едно в квартала,за което нищо незнам,но не мисля че е с произход...
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#36 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 08 December 2004 - 08:53 PM

Казват,че преди години имало,но в момента със сигурност чистокръвни бордър колита в България няма.Също така няма и никога не е имало у нас късокосместо коли-една наистина красива порода.
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#37 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 08 December 2004 - 10:13 PM

Цитат

Казват,че преди години имало,но в момента със сигурност чистокръвни бордър колита в България няма.Също така няма и никога не е имало у нас късокосместо коли-една наистина красива порода.

Мерси за информацията:)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#38 Потребителят е офлайн   impres91 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 933
  • Регистрация: 10-October 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 December 2004 - 12:40 AM

Imasche i kasokosmesto koli i Bordar koli, predi 14 godini!
User's Signature

Качена снимка; Качена снимка
Качена снимка

#39 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 09 December 2004 - 08:02 AM

Цитат

Imasche i kasokosmesto koli i Bordar koli, predi 14 godini!

въпросното късокосместо коли било ли е с родословие?
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#40 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 09 December 2004 - 10:13 AM

Цитат

Imasche i kasokosmesto koli i Bordar koli, predi 14 godini!

Да и аз разбрах нещо такова...от Ловеч,нали?
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

  • (29 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни