Dog.bg Форуми : Първи международни изложби

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Първи международни изложби

#1 Потребителят е офлайн   KoTaRaK Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 28-September 04

Публикувано: 06 December 2004 - 07:35 AM

Честито на всички ! Изложбата беше страхотна ! Има страхотна галерия на сайта с уникални снимки. Казано честно, бързах, че днес съм на работа, а иначе има още ... не съм забравил и Белград, ще е през седмицата ! Честито на всички за хубавата проява още веднъж ! Сърбите ми казаха, че на 12 и 13 март е първата изложба за годината в Белград, така че ... по късно през деня ще пратя линк за галерията и на Нектария, и на Юлия и на Жика, надявам се да се зарадват. А вие можете да я видите тук - Фотогалерия ня изложбата . Молба - ако съм объркал нещо, поправяйте ... хубав ден за всички !

#2 Потребителят е офлайн   tedi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1599
  • Регистрация: 18-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 December 2004 - 08:40 PM

Ай ай ай!
Тия котенца са същински сладури:))))))
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 06 December 2004 - 09:52 PM

ние много си харесахме едно .....таби /не запомних цялото име / жалко ,че накрая не спечели. Много готин котарак

#4 Guest_Радослав Тодоров_*

  • Група: Гости

Публикувано: 08 December 2004 - 02:29 PM

Изложбата беше впеатляваща, но е жалко че основно бяха застъпени персийските котки.

Надявах се да видя представители и на други породи.

Силно ме впечатлиха мейнкуните на Нектария, норвежките котки на г-н Симеонов и една прелестна синя Британска котка

#5 Потребителят е офлайн   KoTaRaK Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 28-September 04

Публикувано: 08 December 2004 - 04:45 PM

Персийките са най много, и аз не зная защо. И в Белград бяха най много ... иначе мен най много ми харесва Скелм, норвежчето. Много игрив и любвеовилен, пък и фотогеничен. И Арчи, пък и персийкете на Мартин Шератон и Джина са ... хехехе, Шератон с тия мустаци е велик направо. Да видиш какви снимки има от Белград !!! Малко по късно днес или утре, предполагам !

#6 Потребителят е офлайн   skogkatt_bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 430
  • Регистрация: 23-September 04
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 December 2004 - 06:10 PM

Mnogo blagodaria ot imeto na moite kotki za dobrite otzivi za tiah - I osobeno ot Imeto na Skjalm-cho!;)))
A gospodin Radoslav Todorov, ako jelae, moje da bude 'obzaveden' s edno ot kotetata mi, koito vse oshte si tursqt suvesten i grijoven stopanin!;)P
Inache, pravim vsichko, koeto ni e po silite da razbiem persiiskia monopol! Kakto sa ni kazvali ot chujbina, prosto triabva da izvurvim svoia put, koito vsichki te sa izvurveli!!! Navsiakade e bilo taka, no sega veche ne e taka! Taka che,...i pri nas shte doide vremeto, kogato kotkite ot porodite ot vtora kategoria /poludulgokosmesti/ shte budat nai-goliamata grupa!;) No...do togava se isziskva turpenie, postoianstvo i... mnogo LIUBOV!!!:)))
Kakto vijdate, trugvame s Norwejkite, produljavame s Ragdolchetata, shte produljim i s drugi porodi, stiga da ima entusiasti!:)))
Leka vecher,
User's Signature

Hristo[br]skogkatt_bg@yahoo.com

#7 Guest_webdev_g_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 December 2004 - 09:50 AM

Тази сутрин по Канал 1 имаше голям репортаж за изложбите. ;)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни