Dog.bg Форуми : Дом за едно коте,прибрано от улицата!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Дом за едно коте,прибрано от улицата!

#1 Потребителят е офлайн   MEG Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 09-December 04

Публикувано: 09 December 2004 - 03:55 PM

Здравейте,приятели!Позволих си да се обърна така към вас,защото виждам,че всички хора,които пишат тук,обичат животните.Имам нужда от помощ за едно бездомно коте.Със съпруга ми го прибрахме от улицата,в интерес на истината той сам дойде при нас.Едното му оченце беше безвъзвратно увредено,оперирахме го/окото беше премахнато,защото нямаше начин да бъде възстановено/ и сега вече котето е добре.Това,че е с едно оченце,изобщо не му пречи.Тича като луд из къщи,има огромен апетит и вече изградени хигиенни навици.На цвят е кремаво и бяло,мъжко е.С една дума ,сладур и половина!!!Много ми се искаше да си го оставя,но наистина няма да мога-имам немска овчарка,нещо като пинчер,още една котка,и тя прибрана от улицата,две морски прасенца и един аквариум с рибки.Ивсичко това на 45 кв. м. жилище.А черешката на тортата е ,че февруари месец със съпруга ми чакаме бебе/човешко/.И затова трябва да му намеря къща,но много искам да отиде при хора,които ще се грижат за него и няма да се плашат от това,че е с едно оченце.Освен това не искам да живее навън,в двор,с този дефект не съм сигурна,че ще оцелее в борбата за хляб.Затова ако някой прояви интерес,пишете ми на имейл nikilin@abv.bg.
Пожелавам на всички потребители на сайта много усмивки и красиви емоции с техните любимци!Бъдете здрави!
С уважение Мариана

#2 Потребителят е офлайн   Hari Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 368
  • Регистрация: 30-September 04
  • Location:София

Публикувано: 10 December 2004 - 11:41 AM

Здравей, мила.
Поздравявам те за благородството ти! Дано има повече хора като теб, за да не страдат невинните животинки.
За съжаление аз не мога да взема котенцето, защото у дома имам възрастно куче - котемразец и не вярвам да успея да му променя възгледите по този въпрос :).
Не мога да го заведа на село, където имам две котки, защото те живеят навън, храним ги сутрин, а през деня и нощта те ловуват.
Не искам да те отчайвам. Ще разпитам познати и приятели - може някой да иска точно коте като твоето - чаровен пират ;)

#3 Потребителят е офлайн   tedi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1599
  • Регистрация: 18-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 December 2004 - 03:50 PM

И при мен няма място за туй същество-имам куче и брат...
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   MEG Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 09-December 04

Публикувано: 16 December 2004 - 02:13 PM

Много ви благодаря за вниманието и отзивчивостта!Не се притеснявайте,че не можете да вземете котачето.Аз просто питам-все си мисля,че колкото повече хора знаят,шанса му е по-голям.
Пожелавам ви весели празници-на вас и любимите ви животинки!

#5 Потребителят е офлайн   Actor#39s best fan Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 206
  • Регистрация: 23-September 04

Публикувано: 28 December 2004 - 01:07 AM

Дано има повече хора като теб. Надявам се и то си намери дом.
User's Signature

Хъски...хъски...хъски I'm love in it ![br][br][br][br]ИВО И КЛАВДИЯ РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни