Dog.bg Форуми : Сибирско хъски (стара тема)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (336 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Сибирско хъски (стара тема)

#21 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 August 2004 - 12:42 AM

Искам да попитам дали малкото хъски може да издържи да спи в кучешко легло ( ако може така да се нарече )?
А, и как се казва последното кученце на страницата с бебетата ( онова бялото с черните петна и белите кръгчета над очите)?


Кучетата ви наистина са много хубави! Радвам се че попаднах на този развъдник :)


ПП: Бети и таткото са наистина много хубави.

#22 Потребителят е офлайн   Eli i Droopy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1751
  • Регистрация: 25-July 04
  • Location:София the CITY :-)

Публикувано: 05 August 2004 - 11:03 AM

Цитат

Eli premesti se v dir.bg

Трябва ми безплатен хостинг и май вече го намерих-тука в dog.bg Ще помисля малко и май ще го регистрирам сайта ми.
North face-ти си момичето с червената блуза,нали?(3-та снимка)
Страшно много ми приличаш на някой който познавам или съм познавала...Но не мога да се сетя.
Някъде да си ходила да учиш език или някъкъв спорт да си тренирала??
User's Signature

Качена снимка[br]BG Басет сайт изцяло за породата басет хаунд.[br]Кога ми се преработи сядам и чeкaм да ми мине.

#23 Guest_North face_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 August 2004 - 05:28 PM

Цитат

Искам да попитам дали малкото хъски може да издържи да спи в кучешко легло ( ако може така да се нарече )?
А, и как се казва последното кученце на страницата с бебетата ( онова бялото с черните петна и белите кръгчета над очите)?


Кучетата ви наистина са много хубави! Радвам се че попаднах на този развъдник :)


ПП: Бети и таткото са наистина много хубави.

[B]Kato malko husky moje i da svikne v kucheshko leglo no kato golqmo moje da si izbere da spi na drugo mqsto. Moite jiveqt na vanka no kogato si gi pribiram vinagi lqgat nqkade okolo vratata na staqta / koeto ne e mnogo udobno mqsto ama koi ni pita :)))) /
Za imeto na bebeto shte pitam sobstvenichkata na maikata zashtoto tq gi krashtava / poneje izlizat ot neiniq razvadnik , tuk nie sme samo tatkovci , no az sam si izbrala nai hubavoto bebe na Toffi da e nashe polagaemo :))) /
Eto i neiniq sait Slavena fon Brandorff

#24 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 August 2004 - 08:05 PM

North Face, мерси за инфото. Стои не стои, аз ще му купя леглото, пък където ще да спи :)

#25 Guest_Guest_North face_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 August 2004 - 10:56 PM

Здравейте приятели как мислите дали е отминала вече заблудата ,че хубавото хъски е само със сини очи? Аз лично предпочитам на кафяво хъски да е с кафяви на сиво и черно ми е все тая а страшно харесвам и различните очи

#26 Guest_Хъски_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 August 2004 - 11:42 PM

Цитат

Здравейте приятели как мислите дали е отминала вече заблудата ,че хубавото хъски е само със сини очи? Аз лично предпочитам на кафяво хъски да е с кафяви на сиво и черно ми е все тая а страшно харесвам и различните очи

За мен няма абсолютно никакво значение, стига да е животно приемам го и с три пчи да е :) . Обаче майка ми харесва хъскитата, заради две неща: хубавата структура и сините очи.
Аз харесвам кучето като цяло, но със сини очи май ми харесва повече. Така или иначе аз не съм човек, който се вглежда в детайлите. Наскоро видях едни малко сладко хъски в Албена и казах на майка ми, а тя попита, дали е било със сини очи, но аз просто не съм обърнала внимание :) Тъй, де не съм много наблюдателна, но аз харесвам повече сините очи, защото имам кафеви и всеки харесва това, което няма...

#27 Guest_Guest_North face_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 August 2004 - 11:54 PM

E da taka e nali zapazenata marka sa sinite ochi ....no naposledak v razvadnika ni sa vse poveche s kafiavi och poneje nie pak gi kupuvame po kravna linia i kachestvo, shampionsko poteklo i poneje v Europa 80% sa s kafiavo ochi .......
p.s. na bebetata mi povecheto sa s kafiavi ochi ili razlichni no pak da si priznaq ne sam sreshtala problem ot tova

#28 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 07 August 2004 - 05:37 PM

Майка ми ми каза за онуй кученце, дето си го бях харесала. Много плаках и все още, като се сетя... много ми е жал за него. Знам. че различните очи не са дефект, но родителите ми го възприемат за ненормално и искат синеоко кученце. Всички ли избират така кученцата? Ако е така, не се ли продават трудно тези кучета? Какво се случва с тях... :( Намират ли си дом? Миличкото...толкова е красиво...
Надявам се да си намери добър дом :)


ПП: North_Face, сигурна ли си, че е то? ( черно-бялото момченце на Бетина?)

#29 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 07 August 2004 - 05:40 PM

Забравих да допълна към послеписа, че говоря за онова с белите петна над очите, а не за другото...

#30 Guest_Guest_North face_*

  • Група: Гости

Публикувано: 07 August 2004 - 06:41 PM

В неделя отивам да го видя,понеже съм го виждала когато е било на 20 дена и ще му направя нови снимки и ще ти ги пусна
-----
Относно намирането на дом при някой хора може да е имало в началото някой притеснения но след като дойдат в нас и видят на живо моите кучета , в повечето случаи те са или майка или татко на малко хъски се влюбват:-)))) А аз после им показвам и много снимки от изложби на нашите кучета,други развъдчици от чужбина и т.н. най -вече с цел да им покажа че кученцето си е напълно породисто и с родители шампиони с доказан произход ))))

#31 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 07 August 2004 - 11:55 PM

Благодаря много. Ако може да снимаш и онези кученца новите, за които си казала на майка ми, та да можем да предобием представа за тях :)

#32 Потребителят е офлайн   Vabank Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1492
  • Регистрация: 09-August 04
  • Location:София

Публикувано: 09 August 2004 - 09:17 PM

Бели кучета в скоро време в клуба не се очакват.
Сиво-бели най-вероятно също.
Черно-бели синеоки, ако не от това кучило на Тофи, ще има след около 2 месеца, с непълни родословия и с редовни такива.
Но това за сините очи е усмъртително :((((, вече сме 21-ви век :) и как е възможно човек да предпочете далеч по-ниско качество куче заради сините му очи... по-късно ще си блъска главата в стената, защото най-вероятно след още 2-3 години това куче няма да се допуска до разплод поради наличие на множество по-качествени животни, внос и тук родени... а сините очи изобщо не са най-красивите дори :(((
User's Signature

Качена снимка Почивайте в мир, мили ангели!

#33 Потребителят е офлайн   nori Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 713
  • Регистрация: 10-July 04

Публикувано: 09 August 2004 - 10:09 PM

Az nqmam predpochitania za cvqt na kozinata ili ochite,no mnogo mi haresva sivo-bqlo husky s razlichni ochi(sinio i kafqvo) - ednoto studeno,a drugoto toplo - vurha!!!

#34 Guest_Guest_North face_*

  • Група: Гости

Публикувано: 09 August 2004 - 10:19 PM

не се притеснявай за очите от третото кучило на Тофи жената ми каза че почти всички са със сини очи но чак след като ги видя аз към края на седмицата ще пътвърдя. Не съм обновявало сайта но като го обновя тия дни )) ще ти сложа тук снимка на Тофи и Ариел

#35 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 09 August 2004 - 10:45 PM

След голяма заблуда от моя страна сбърках и не мога да се регистрирам с North face затова съм Blazy с името на една от принцесите ми)))
Golden Nicol kennel

#36 Потребителят е офлайн   dogman Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 362
  • Регистрация: 30-June 04
  • Location:SOFIA

Публикувано: 10 August 2004 - 12:30 AM

Цитат

ще ти сложа тук снимка на Тофи и Ариел

Можеш ли да изпратиш снимки на бебетата на dogbg@abv ? Ще имат собствена фотогалерия, ще можеш да добавяш снимки когато решиш. Така ще можем да ги видим как порастват от бебета в едни страхотни кучета, как от бебета става истинско хъски, как печели награди ... ще е интересно за всички. И ако си намерят нови стопани, те също ще могат да пращат снимки и така и ти ще можеш да следиш развитието им. Не зная, на мен ми звучи хубаво.

#37 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 10 August 2004 - 09:49 AM

Звучи прекрасно веднага се захващам с изпращането на снимки ))))

#38 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 17 August 2004 - 06:56 PM

Blazy, кученцето, което си харесах има ли някакви ваксини бити? Днес ходихме на ветеринарен лекар за информация около ваксините и ни казаха да поптаме за ваксините? Казаха ни също, че за да свикне кучето с новия си дом по-лесно, трябва да вземем нещо- парцалче или нещо подобно, за да му напомня на майка му и да му даваме гореща вода. Има ли възможност да вземем заедно с кученцето и нещо малко. Няма значение какво :) А ми то с какво се храни?

#39 Guest_ines@gbg.bg_*

  • Група: Гости

Публикувано: 29 August 2004 - 01:19 PM

hi.
az mnoo se zapalix po ky4etata.
no nz kva poroda da si zema.
iska da nay4a info za vsi4ki i da izbera edno.
iskam da pitam za sibirskite hiski za xarakter navici oby4enie?

#40 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 02 September 2004 - 09:11 AM

Да ви представя и европеийския шампион за 2004г.
Качена снимка

Kalisberg del Karacces

  • (336 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни