Dog.bg Форуми : Горди ловци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Горди ловци

#21 Потребителят е офлайн   sa6ik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 03-February 07

Публикувано: 18 April 2007 - 06:21 PM

Ти не си ходила на лов а на разходка

#22 Потребителят е офлайн   djokova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 966
  • Регистрация: 07-October 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 April 2007 - 07:05 PM

Ми имах предвид ,че не съм гледала убито животно
1.Защото нямаше
и 2.Защото всеки път ,когато стреляха аз извръщах глава...оххх какво се разправям,като само се чудите за кои мои думи да се хванете!!!

Ако искате да си говорим за гадории само кажете,четох един разказ на човек участвал в убиването на кучета за палта и пр. мн снимки съм виждала ,ама както и да е....

Гледайте си лова и глиганите там....и с моето не гледане не се разправяйте..! bash

#23 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 18 April 2007 - 07:54 PM

Понеже имаше подобно съмнение, темата не е анти-едикой-си-политик. Идеята ми е да повдигнем въпроса за отношението към животните изобщо. Не съм фанатик, който се възмущава от убиването на животни, а съм възмутен от гордостта, която съпътства това. Истина е, че много ловни стопанства опазват дивеча, че много от ловците наистина са по-практични природозащитници. Само дето се съмнявам, че политици, актьори, банкери и т.н. ходят зимно време да хранят сърните. Възмутително е и, че отношението към лова е като към нещо героично. Възмутително е защитеният в цяла европа вълк да се нарича ВРЕДЕН дивеч, възмутително е за няколко хиляди евро да се позволява отстрел на мечка.
User's Signature

Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   djokova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 966
  • Регистрация: 07-October 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 April 2007 - 09:20 PM

Цитат

Понеже имаше подобно съмнение, темата не е анти-едикой-си-политик. Идеята ми е да повдигнем въпроса за отношението към животните изобщо. Не съм фанатик, който се възмущава от убиването на животни, а съм възмутен от гордостта, която съпътства това. Истина е, че много ловни стопанства опазват дивеча, че много от ловците наистина са по-практични природозащитници. Само дето се съмнявам, че политици, актьори, банкери и т.н. ходят зимно време да хранят сърните. Възмутително е и, че отношението към лова е като към нещо героично. Възмутително е защитеният в цяла европа вълк да се нарича ВРЕДЕН дивеч, възмутително е за няколко хиляди евро да се позволява отстрел на мечка.

bravoS bravoS bravoS 1super

#25 Потребителят е офлайн   mmouse Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 08-November 06
  • Location:Слънчев бряг

Публикувано: 19 April 2007 - 10:24 AM

Евала Владо, че ги написа тия работи, че тук всички взехме да се чудим каква е целта на темата. Мисля, че всички ще се съгласят с теб, но явно на някои хора много им харесва да убиват и да стрелят с разни пушкала - може би това ги кара да се чувстват "истински мъже", че и се гордеят с постиженията си.

Бях веднъж на гости в едно странджанско село, из цялата вила бяха окачени препарирани ловни трофеи - вълци, лисици, глигани, дори и елено-подобни, кожи, глави, лапи , тела....всичко това беше гордо показано на всички присъстващи, а аз все се будех през нощта - една глиганска глава ме гледаше втренчено със стъклените си очи.....брррр ouu
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни