Dog.bg Форуми : Лабрадор ретривър

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (70 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Лабрадор ретривър

#41 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 01 June 2005 - 01:54 PM

Да, и би било добре да я няма начумерената физиономия до темата - така е все едно ни е неприятно да си говорим за лабрадори b) .
Morti, не идват само лабрадори и голдъни, доколкото знам. Ти ходиш ли? Аз досега не съм ходила и ми е интересно. Сигурно е голяма веселба r).
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#42 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 01 June 2005 - 02:14 PM

Еми тогава да пишем тук, а дог ако иска да слее темите b)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#43 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 01 June 2005 - 03:16 PM

Като чета за тези срещи, винаги съм се ядосвала, че не мога да отида, защото живея в Плевен. И все си обещавам, че когато ми се случи да пътувам за София, ще си взема лабрадорчето и ще отидем там. И съм го водила с мен, но за съжаление вечно има нещо за вършене и не ми остава време за тези приятни неща. Надявам се на лятото, когато ще бъда по-свободна и сигурно ще се появя там някой път. А в Плевен, за съжаление, досега не съм срещала лабрадор. Възможно е и да има, но поне аз не се сдобих с такава информация, колкото и да разпитвах. Само едно голдънче срещнахме, женско.
User's Signature

прочети правилата за подписите

#44 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 01 June 2005 - 03:20 PM

Kara Jun 1 2005, 01:44 PM

Цитат

Ама на никой ли ли не му прави впечатление, че в този форум е сгрешено името на породата  . Правоимащите моля сменете ЛАБЛАДОР с ЛАБРАДОР! Иначе ще трябва да прекръстим и едноименния географски обект на ЛАБЛАДОР. А защо не БЛАБЛАДОР   


Направи ни впечатление, но този, който пусна темата, изобщо не се появи повече.Виж началото.
User's Signature

прочети правилата за подписите

#45 Потребителят е офлайн   Morti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 894
  • Регистрация: 18-February 05

Публикувано: 01 June 2005 - 03:21 PM

Не, не съм ходила,за това и питам:))Още не сме ходили с Алма на никакви срещи с кучета,а вече може да излиза и е време да се запознава с приятелчета:))За това питам за тези срещи, тъй като тя е Ротвайлерче:))(бебе на 3.5 месеца)
Хайде пишете какви срещи ,къде и кога се прявят, да наминем когато можем:)))

#46 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 01 June 2005 - 03:27 PM

artoas, защо пък Голдъните да си имат тема, а лабрадорите - не. Освен това се различават и по характер, макар и не много b) . Поне така твърдят специалистите (не се числя към тях определено).
Исках да питам, ако случайно някой живее в Младост 1, къде си разхожда кучето? На мен ми казаха, че всеки ден лабрадорите трябва да тичат и доста съм се притеснила, къде да го извеждам.
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#47 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 01 June 2005 - 03:31 PM

И аз мисля, че трябва да си има тема за лабрадорите. Като ти дотрябва нещо, свързано с тях, да е по-лесно да се общува с техните собственици. Иначе ровя по всичките теми и се чудя кого да попитам. Хубавото е, че в която и тема да питаш нещо, все ще се намери кой да те посъветва или да те упъти . w) d) w)
User's Signature

прочети правилата за подписите

#48 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 01 June 2005 - 03:36 PM

Морти, мисля, че тези срещи, за които аз говоря са си само за голдъни и лабрадори. Иначе ротвайлерите незнам къде се срещат, по-добре в темата за ротвайлерите попитай. Знам, че до музея Земята и Хората се събират хората от клуб Сириус, ама там съм виждала повече немски овчарки. Може и ротвайлери да има ама аз лично не съм виждала. Иначе, съм гледала само срещата на Сириус, като минавам покрай градинката и трябва да ти кажа, че е голяма веселба, дори само да гледаш, а си представям ако имаш кученце колко е забавно:).
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#49 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 01 June 2005 - 07:22 PM

Освен редовните учебни занятия там си правим и кучешки срещи. Без значение каква порода са кучетата...
Иначе голямата веселба става в края на занятията на ритривърите, когато те са пуснати и другите кучета и се събират мнооого на едно място l)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#50 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 01 June 2005 - 07:31 PM

d)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#51 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 01 June 2005 - 11:20 PM

Младост 2. Къде точно се събирате. Аз доста съм обикаляла и Младостите са ми познати:). Може живот и здраве като имам кучо и почнем да излизаме да намина някой път. аз си мислех към Борисовата да го водя, ама и в двата случая ще трябва да се возим в автобус. Иначе ако всичко е О.К се надявам след около месец да си имам малко лабрадорче в къщи. Кученцата сега са на 28 дни и след около седмица ще отида да ги видя. Иначе ще изчакам да станат на 2 месеца. Дано всичко е наред и да се разхождаме скоро с кучо из полянки и градинки:).
А ти какво куче имаш?
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#52 Потребителят е офлайн   Morti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 894
  • Регистрация: 18-February 05

Публикувано: 02 June 2005 - 10:29 AM

Аааа, за Сириус знам,дори тази неделя най-вероятно ще намина и аз:))Дано успея де:)

#53 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 02 June 2005 - 12:32 PM

Аз също съм мислила за борисовата, но си ме е страх там, защото има улици тук-таме някой булевард ;) Ами на полетата при манастирчето, незнам как да ти го обясня. Там се върви малко колкото кучетата да си свършат работата, някои да потичат, а после долу, на голямото поле се събират много кучета и играят r)
А живот и здраве ще ги разхождаме, а ти между временно можеш да идваш и на кучешките сбирки зад Хилтън b)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#54 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 02 June 2005 - 12:34 PM

Аз също съм мислила за борисовата, но си ме е страх там, защото има улици тук-таме някой булевард ;) Ами на полетата при манастирчето, незнам как да ти го обясня. Там се върви малко колкото кучетата да си свършат работата, някои да потичат, а после долу, на голямото поле се събират много кучета и играят r)
А живот и здраве ще ги разхождаме, а ти между временно можеш да идваш и на кучешките сбирки зад Хилтън b)
Нещо се е бъгнала темата, а и по-добре да се преместим на лична или в темата за сбирките и срещите, защото...
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#55 Потребителят е офлайн   satyr Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 16-March 05

Публикувано: 08 June 2005 - 11:41 PM

Темата не беше пусната като тема за лабрадори, а за малко поправки по страниците на дог.бг, защото тук е пълно с хора, които пишат с потресаващи и умопомрачаващи правописни грешки. Моля, вижте първото мнение!

#56 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 09 June 2005 - 08:26 AM

Извинявай, но това е АБСУРД!!!! Пускаш цяла тема с идеята да се подиграеш, осмееш или поправиш някого, за това, как бил написал лабрадор!!!!
Не казвам, че не е добре да се пише грамотно и да не се правят грешки. Аз самата, когато пиша на хартия, ненавиждам правописните грешки. Много често обаче тук във форума, след като съм пратила съобщение, забелязвам, че съм направила глупава грешка - най-често, защото съм натиснала съседен клавиш или съм пропуснала буква в бързината, но понякога и заради вредния си навик да пиша български думи на латиница. Не казвам, че е правилно, но навиците много трудно се изкореняват, а както всикчи знаем буквата "ъ: липсва в латинската азбука. Не смяташ, предполагам, че мисля, че "мъчно", например, се пише "ма4но", но съм правила и тази грешка. Доскоро нямах възможност да пиша на кирилица и логично съм изградила някакъв вреден навик. Предполагам така е и с много други хора. Това обаче далеч не значи, че имам логопедични или каквито и да е било езикови проблеми!!!!! Ако имаш някакви забележки към постовете на околните, то начина да ги коригираш не е с иронично отношение и злостен тон!!!!
Нямам представа, дали имаш деца, но ако имаш помисли си, дали когато сбъркат някоя дума им викаш "абе дебили вие да нямате логопедични проблеми!!!". Ако го правиш пък, то значи знаеш, че те стават НЕВЪЗПРИЕМЧИВИ!!!! Хората порастват, но когато някой започне с този тон да прави забележки, обикновено или му отвръщат с презрение или с невъзприемчивост, дори и да е прав. Така че, ако имаш някакви забележки, моля отправяй ги с малко по-друг тон! Все пак не съм в първи клас и ти не си учителката ми по правопис!!!! a)
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#57 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 09 June 2005 - 02:52 PM

satyr Jun 8 2005

Цитат

защото тук е пълно с хора, които пишат с потресаващи и умопомрачаващи правописни грешки.



Изобщо не е пълно, просто понякога вземе та се появи и някой такъв. И сега темата излиза със сгрешено наименование на породата кучета. А във форум на любители на кучета това е недопустимо. w) d) w)
User's Signature

прочети правилата за подписите

#58 Потребителят е офлайн   laboriero Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 27-May 05

Публикувано: 16 June 2005 - 08:44 AM

http://www.labradorb...m/Obuchenie.htm

#59 Потребителят е офлайн   Romario Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 20-June 05
  • Location:Бургас-Царево

Публикувано: 20 June 2005 - 03:37 PM

Здравейте, радвам се че най-после намерих форум посветен на породата лабрадор. Не само защото обичам кучето си, достоен неин представител, но и защото ми омръзна да го бъркат с голдън ретривър, не само на улицата, но и в нета.
Но както и да е, ще се радвам ако някой влюбен в породата се обади ........ защото ми се струва, че лабрадорите не получават нужното внимание в мрежата ........ официалния сайт е хубав, но много официален ..... няма силен форум (за разлика от голдън ретривърите), а не може най-красивите, интелигенти и добри кучета да получават толкова малко ........... те толкова ни дават.
PS - Посланието стана малко емоционално, но мисля че и други ще споделят мнанието ми.

#60 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 20 June 2005 - 05:20 PM

Колко си прав! Колко много си прав! w) d) w)
User's Signature

прочети правилата за подписите

  • (70 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни