Dog.bg Форуми : Къде живеем, хора... :(

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Къде живеем, хора... :(

#1 Потребителят е офлайн   mihaella77 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 320
  • Регистрация: 07-June 06
  • Location:София

Публикувано: 11 May 2007 - 06:41 PM

Цитат

Здравейте всички, аз съм от Димитровград и искам да ви кажа, че и тук положението с изолатора е като в Хасково. Казват, че кучетата в изолатора не ги убивали с инжекции, защото били нужни по 2-3 ампули, а всяка струвала по 5лв. Вместо това периодично някои?? били пускали нощно време бойни кучета да ги тренират в/у бездомните и да ги убиват така. На сметището до Димитровград заравяли одрани кучета. Също и до кв. "Млада гвардия" намирали са преди време купища с одрани кучета и уж било съобщено на кмета ама...знае ли някой наистина какво става в изолаторите? ....


Още тук

n) n) n) и как после да си bgflag ???

П.П. Който не е виждал темата за Велико Търново да погледне ... не е за хора със слаби нерви... май между нас не останаха такива.... (love)

#2 Потребителят е офлайн   blackrider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 203
  • Регистрация: 28-June 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 May 2007 - 08:09 PM

Неам думи NNN .........к'ви са тия изроди там бе баси? Няма ли как да им секнат издевателствата? Закони????? в България ???? Да им Е*** М***** на смотаното ни правителство и евро депутатчетата борещи се за кокала.Те 18 години вече немогат хората в БГ да оправят ,освен да си прокарват закончета от които изгода имат само "депутатчетата" ни ,а камо ли да търсим права за защита на 4-ногите и то по ЗАКОН! Само бой и по 2-рия начин трябва да се разрешават такива проблеми с тъпи и безмозъчни 1-вобитни неандерталци!!!! Защото те от дума и закони едва ли разбират? Дебелата тояга само може да им вкара некоя мисъл в тъпите кратуни........направо съм бесен! Е такива ми идва да ги хвана и да ги подложа на як садизъм!!!! Ама без никва милост, да се гърчат и да пищят докато например им вадя зъбите 1 по 1-н ама бавно с ръждясали клещи и след това им ги навра в гърлото завдно с оная им работа (сорри ) !!! NNN ouu ouu NNN

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни