Dog.bg Форуми : КОНЕ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

КОНЕ

#1 Потребителят е офлайн   moonriver Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 656
  • Регистрация: 09-September 04
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 05 January 2005 - 10:33 AM

Време е да се направи и форум на любителите на тези невероятни същества!А защо не и фотогалерия?
Аз съм влюбена в конете от съвсем малка,още от преди да се пристрастя към кучетата.За пръв път се качих на кон когато бях на 5.Невероятно е усещането да галопираш в полето и до теб да тича любимото ти куче.Това беше и една от причините да си взема далматин.Още не съм пробвала с фараоновото куче,но смятам затопли ли се,да си правим тренировки вместо с колело-с кон :)
Надявам се да намеря съмишленици в любовта ми!

#2 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 January 2005 - 11:00 AM

Съмишленици имаш много, повярвай ! Значи работихме и по проект коне, но приятелят ми, който искаше да се занимава замина за щатите. Май няма да се върне ... това от една страна. От друга - ако искаш или се съберат хора, ще направим отделен сайт с галерия и форум и ще бъде хубав, обещавам !!! Само кажи ...

#3 Потребителят е офлайн   Hari Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 368
  • Регистрация: 30-September 04
  • Location:София

Публикувано: 05 January 2005 - 12:34 PM

Има една фраза, която обичам често да повтарям:

НАИСТИНА, САМО БОГ Е СПОСОБЕН ДА СЪЗДАДЕ ТЕЗИ СЪВЪРШЕНИ ЖИВОТНИ - КОНЕТЕ!!!

Включвам се веднага в "конската партия" :):):)

#4 Потребителят е офлайн   nori Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 713
  • Регистрация: 10-July 04

Публикувано: 05 January 2005 - 02:40 PM

И аз искам галерия!С различните породи коне!Като малка бях направо полудяла по конете,исках да яздя голям(така де според моите представи-истински) кон,но наще не ми даваха.Всички ми се чудиха защо рисувам само коне и т.н Това са велики животни и заслужават повече и от галерия

#5 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 05 January 2005 - 03:20 PM

serapeum, и кон ли имаш?Аз и все още си мечтая за такова животно,но примерно ако живее в мойта стая;)Аз мисля че съм родена да живея някъде в пустоща,където има голеееми полета,да имам коне,кучета....Но поне мечтите са безплатни;)
Всяка година тръгвам да ходя при приятели на приятели които имат кон да яздя и...все нещо се обърква...
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#6 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 January 2005 - 07:00 PM

На мен мечтата ми е дървена къща в планината, средноазиатска овчарка на двора и самоед до камината. И кон естествено, а в хола - огромен аквариум с дискуси. И интернет ! И фотоапарат ... по възможност с ски писта наблизо, ако не - зимата ще си скитам с самоеда из гората на ските, а лятото с коня и саотата. И мейкун ... това е една страхотна котка. Надявам се някой ден да стане ...

#7 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 05 January 2005 - 07:04 PM

Цитат

Като малка бях направо полудяла по конете,

и аз....
откакто се помня...
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#8 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 05 January 2005 - 07:07 PM

Много е фофти защото на почти всеки обичащ животните човек,който живее в града,като му кажеш кон и...това е една мечта...
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#9 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 05 January 2005 - 07:09 PM

остава само хиподрума))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#10 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 January 2005 - 07:15 PM

Ако искате, някой ден можем да отидем до хиподрума ! А за сайт за конете - явно ще трябва да размразявам проекта, защото имам и няколко писма на пощата за това.

#11 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 05 January 2005 - 08:32 PM

Цитат

Ако искате, някой ден можем да отидем до хиподрума ! А за сайт за конете - явно ще трябва да размразявам проекта, защото имам и няколко писма на пощата за това.

Да,но трябва да имам рожден ден за да мога да пояздя малко,а да отида и да не се кача...;)Но пък може да идем да направим по някоя друга снимка...
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#12 Потребителят е офлайн   moonriver Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 656
  • Регистрация: 09-September 04
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 05 January 2005 - 10:09 PM

Цитат

serapeum, и кон ли имаш?Аз и все още си мечтая за такова животно,но примерно ако живее в мойта стая;)Аз мисля че съм родена да живея някъде в пустоща,където има голеееми полета,да имам коне,кучета....Но поне мечтите са безплатни;)
Всяка година тръгвам да ходя при приятели на приятели които имат кон да яздя и...все нещо се обърква...

Нямам,но до Пловдив,на 10 минути път с градския транспорт в едно близко село има прекрасна база с много коне и страхотен паркур за състезания.Там се провеждат кръгове от европейското и световното.Та ходя често,и стоя в конюшните,минавам през всеки кон да му се порадвам и да го поглезя,после яздя около 4ас,и си тръгвам доволна :)

#13 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 05 January 2005 - 10:14 PM

А магаре яздили ли сте ? Катър ? От Берковица до връх Ком в Западна Стара планина например ? А пони ? За бивол съм сигурен, че никой от пишещите тук не е яздил.

А камила ??? За това, последното даже имам и официален документ - "Camel Driver License". Не се шегувам ...

#14 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 05 January 2005 - 10:49 PM

Хлебаров,да ти завиди човек;-)Братми се хвали с язденето на бяло магаре...мене много ме е яд че съм пропуснала,тъй като е било наше някога...А пони съм яздила малко...На камила не бих се качила,не са ми симпатични,но на бивол,що не?;)Но все пак темата е за коне...да не се увличам много.Деси,колко се плаща за да язиш около час?
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#15 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 05 January 2005 - 11:54 PM

Разликата между камилата и бивола е само във височината ;-) Първият път си е страшничко (признавам си без бой), но само докато се качиш. После е супер.

На всичкото отгоре бедуините-камилари бяха много готини, за мое изумление знаеха и английски, та завършихме вечерта в тяхната шатра на чай, някакъв алкохол дето се прави от камилско мляко (брррр...!) и Jim Beam. В 2 часа през нощта излязохме от палатката и трябва да ти кажа, че гледката на нощното звездно небе в Юдейската пустиня е нещо незабравимо за цял живот.

Пожелавам ти тази същата и много други подобни незабравими гледки.

#16 Потребителят е офлайн   Hari Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 368
  • Регистрация: 30-September 04
  • Location:София

Публикувано: 06 January 2005 - 10:12 AM

w)
Форум на Арабския Чистокръвен Кон
w)

#17 Потребителят е офлайн   Eli i Droopy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1751
  • Регистрация: 25-July 04
  • Location:София the CITY :-)

Публикувано: 06 January 2005 - 10:27 AM

По-съвършенно същество от коня няма!Не мога да кажа колко обичам тези животни!Нека направим галерия и да напишем нещо за тях също.
Как се наричаха тези ниски здрави кончета с козина като чарлстон около копитото, които тежаха около тон?
User's Signature

Качена снимка[br]BG Басет сайт изцяло за породата басет хаунд.[br]Кога ми се преработи сядам и чeкaм да ми мине.

#18 Потребителят е офлайн   nori Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 713
  • Регистрация: 10-July 04

Публикувано: 06 January 2005 - 05:15 PM

Ако намеря скенер ще ви пусна една снимка от преди три години,където съм с едно коте и един кон,много хубава снимка.

Хлебаров как се язди магаре?Аз знам само,че баща ми като потеглил с едно се забил в клона на едно дърво:)))

#19 Потребителят е офлайн   Hari Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 368
  • Регистрация: 30-September 04
  • Location:София

Публикувано: 06 January 2005 - 05:47 PM

Аз знам как се язди магаре. Преживяването е горе-долу все едно си яхнал шевна машина :):):) Понеже магаретата не галопират, техният ход е твърд и насечен и друсат ли, друсат ездача на гърба...

Така се язди и пони. То галопира, но нали е малко, горкото, галопът му е като капак на заврял чайник :):):) Понито има още една особеност - на него не може да се закрепи нормално седло и затова такава животинка се яха без този ценен атрибут (е ако си над 10 годишен поне :) И... когато краката ти не се веят свободно на мощен гръб, много рискуваш да бъдеш изпотъпкан и изпохапан (личен опит) :):):)

#20 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 06 January 2005 - 06:21 PM

Аз лично не харесвам особено много араби,въпреки,че имам приятели араби,но техните коне...любимите ми!Мерси за пожеланията:)А аз наистина трябва да се вдигна някой път и да отида да пояздя някъде...хиподрума или някоя конна база.Стига да си намеря компания де:)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни