Dog.bg Форуми : Черен списък на осиновители, злоупотреби с животни

Към съдържанието

 
 
 
  • (18 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Черен списък на осиновители, злоупотреби с животни

#1 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 18 July 2007 - 04:54 PM

Отговорността за публикуване на чужди лични данни е само на публикуващият. Затова, моля, мислете и преценявайте добре, преди да оповестявате нечии лични данни или непроверена информация.



Отдавна трябваше да има такава тема.

Когато имате животинче за осиновяване - проверете тук телефоните и мейлите, които са дадени - дали не съвпадат с някои от вашите кандидати за осиновители.


Ще помоля да се дават координати, само ако наистина сте сигурни,че има нещо съмнително - да не хвърляме кал, без да сме проверили.

Използвайте Гугъл - търсете по мейл или телефон, когато контактувате с осиновители. Ще се изненадате какви неща може да откриете.
Когато търсите по телефонен номер в Гугъл го поставяйте в кавички, иначе ви изважда безброй подобни.


Ще допълвам темата на първа страница - да се получи лесен за преглеждане списък.

Започвам с няколко мейла, от един и същи човек.


gabi_presi@abv.bg
gabi_litzy@abv.bg
nikol4eto_vr@abv.bg
bobi_kita@abv.bg
andrea_vraca@abv.bg (Преслава Симеонова)

(Темата, касаеща горните мейли)

И продължаваме....


Същата четворна личност използва GSM номер 0896 78 43 82 в обявите и се подвизава с прякори gabi, litzy, bobi,krisi, presi, Preslava, Nikol,niki...

Още един и-мейл адрес на девойчето от Враца, дето събира кучета: nike_sofiq@abv.bg

Ето и поредната тема, в която иска куче - тоя път овчарка:
http://a100778.obiav...he_Za_Dvor.html


Цитат

Цитат

Автор: Съобщение
17:03 10.06.2007 г.
sisi pi6ete mi na email nike_sofiq@abv.bg molq vi.ISkam da vi kaja edni ne6ta

Автор: Съобщение
23:08 10.06.2007 г.
sisi ami nqmam skype.Pi6i na email gabi_presi@abv.bg


Това е извадка от Koito_Iska_Niakakva_Poroda_Ku4e_Za_Podariavane

Мисля, че можем да продължим списъка по-горе :-)


Това противно същество взе да се изявява и из други форуми  a) !
Това е от вчера!

Във връзка със първите постове, обсъждащи една и съща личност - МНОГО Е ВАЖНО да знаете, че същата личност се подвизава и тук, нерегистрирана с никове:

bibi_bibi   
andjela
momo_sat
snoopdog
и кой знае още колко ще се появят :angry:
Ново:
kalina_petrna - от тема "намерено куче,женско, прилича на дог"  :(

Ако разгледате постовете на от тези никове, ше видите че в повечето теми пише, че иска дадено куче.
А в ТАЗИ тема пише:

Цитат

Мен ме интересуа от къде си толкова сигурна,че това е едно и също момиче.Ще е много гадно ако обвинявате някой човек без да е виновен :(


Темите, в които е писал/а са:
>>>  Изгубен далматинец
>>>   НАМЕРЕНО МЪЖКО ХЪСКИ, София
>>>    Подарява се Бък
>>>    ротвайлер на 3 години търси нов стопанин
>>>    Бяла хубавица (прилича на дого аржентино)
>>>   Черен списък на осиновители
>>>    Хамър - немски дог, си търси нов дом!
>>>   Намерени кучета/котки
>>>    Доберманче в Софийския изолатор!
>>>    помощ!

 
Детска работа или не точно? Не знам.
Но имайте го предвид.
Никак не е за учудване, че ИП-то е от Враца.
Хора, много внимавайте на кого давате животни!!!


п.п. Бе толкова ли няма тук някой от Враца, който да знае нещо за тая ... работа?Качена снимка
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#2 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 September 2007 - 01:06 PM

Господи хора тая Габи Литзи е страина лъжкиня...просто незнам.
Открих и скайпа,защото се престорих на купувач и вижте тя какво ми писа..
Директно копирам от мой скайп,писаното преди секунди...но май се усети и стана
[3:57:59 AM] Лоренна каза: ehoo
[3:58:03 AM] Лоренна каза: zdravei
[3:58:16 AM] Лоренна каза: tam li si
[3:58:20 AM] lo6ata_moni каза: да
[3:58:26 AM] lo6ata_moni каза: здр
[3:58:51 AM] Лоренна каза: kakvo stana 6te moje li da nameri6 ku4e za men
[3:59:21 AM] lo6ata_moni каза: каква порода
[3:59:23 AM] Лоренна каза: (think)
[3:59:27 AM] lo6ata_moni каза: каква порода
[3:59:31 AM] Лоренна каза: mi neznam
[3:59:51 AM] Лоренна каза: ne razpolagam s mnogo pari taka 4e
[3:59:53 AM] Лоренна каза: ...
[4:00:05 AM] lo6ata_moni каза: еми
[4:00:08 AM] lo6ata_moni каза: мога и за
[4:00:13 AM] lo6ata_moni каза: подаряване
[4:00:16 AM] lo6ata_moni каза: да намеря
[4:00:19 AM] Лоренна каза: kakvo
[4:00:33 AM] lo6ata_moni каза: кажи каква порода иска6
[4:00:36 AM] lo6ata_moni каза: а да те питам
[4:00:39 AM] lo6ata_moni каза: знае6 ли някои
[4:00:39 AM] Лоренна каза: 4au-4au
[4:00:46 AM] lo6ata_moni каза: да подарява хъски или дог
[4:00:46 AM] Лоренна каза: ako moje
[4:00:49 AM] lo6ata_moni каза: ами да знам
[4:00:54 AM] Лоренна каза: viarno
[4:00:54 AM] lo6ata_moni каза: да се подарява 4ао 4ао
[4:01:00 AM] Лоренна каза: naistina
[4:01:04 AM] Лоренна каза: bojee
[4:01:05 AM] Лоренна каза: super
[4:01:21 AM] lo6ata_moni каза: а ти знае6 ли някои
[4:01:25 AM] Лоренна каза: kaji kakvo ot kude
[4:01:26 AM] lo6ata_moni каза: да подарява хъски или дог
[4:01:34 AM] Лоренна каза: mi 6te vidia ne6to
[4:01:39 AM] lo6ata_moni каза: еми
[4:01:41 AM] lo6ata_moni каза: след
[4:01:42 AM] Лоренна каза: ma za sega neznam
[4:01:57 AM] lo6ata_moni каза: след 10-20 дни 6те се родят бебета
[4:02:04 AM] lo6ata_moni каза: 4овека ги подаряв
[4:02:10 AM] Лоренна каза: ot kude e
[4:02:17 AM] Лоренна каза: tel. za vruzka ne6to
[4:02:30 AM] lo6ata_moni каза: от софия
[4:02:32 AM] lo6ata_moni каза: е
[4:02:38 AM] lo6ata_moni каза: след няколко дни 6те ти дам
[4:02:39 AM] lo6ata_moni каза: телефона
[4:02:45 AM] lo6ata_moni каза: за сег
[4:02:48 AM] lo6ata_moni каза: за сега
[4:02:49 AM] lo6ata_moni каза: ставам
[4:02:52 AM] lo6ata_moni каза: приятен ден
[4:03:05 AM] Лоренна каза: emi dobre
[4:03:08 AM] Лоренна каза: mersi vse pak
[4:03:15 AM] Лоренна каза: ako ne stane puk moje
[4:03:18 AM] Лоренна каза: druga poroda
[4:03:20 AM] lo6ata_moni каза: ок
[4:03:33 AM] Лоренна каза: a ti za6to iska6 to4no
[4:03:37 AM] Лоренна каза: dog i huski
[4:03:39 AM] lo6ata_moni каза: ставам
[4:03:41 AM] lo6ata_moni каза: 4ао

Лорена съм аз,а Лошата Мони въпросната измамница NNN
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 02 October 2007 - 02:38 PM

1   Кинология / Породи / Re: Мопс  -: Днес в 02:22:18 pm 
Мопсита та са ми любими много ги обичкам някои има ли представа от каде мога да си намеря такъв сладур на сносна ценя или подарак?Много искам едно такова маниче вкъщи ама немога да си намеря ще съм ви много благодарна ако помогнете!
Отговор Цитат Известяване 

2   Кинология / Породи / Re: Чау-чау  -: Днес в 02:19:20 pm 
Тая порода е върха(любима ми е) и много ми се иска да си имам едно такова ама няма кой да ми подари,а и немога да си го купя  Направо няма смисъл да се надявам!Някой има ли представа от каде може да ми подарят малко чао-чао?
Отговор Цитат Известяване 

3   Кинология / Породи / Re: Дог Бордо  -: Днес в 02:17:05 pm 
Много ме кефат тия кученца ама няма от каде да си намеря.Някой да има идея от каде мога да си взема дог отбордо на сносна цена или да ми го подарят!
Отговор Цитат Известяване 

4   Кинология / Породи / Re: Самоед  -: Днес в 02:13:55 pm 
Тая порода е върха (любимата ми е) и много ми се иска да си имам едно такова ама няма кой да ми подари,а и немога да си го купя  Направо няма смисъл да се надявам!
Отговор Цитат Известяване 

5   Кинология / Породи / Re: Сибирско хъски  -: Днес в 02:12:48 pm 
Тая порода е върха и много ми се иска да си имам едно такова ама няма кой да ми подари,а и немога да си го купя  Направо няма смисъл да се надявам!
Отговор Цитат Известяване 

6   Кинология / Породи / Re: Боксер  -: Днес в 02:08:17 pm 
Обожавам тези кучета!До преди 5-6 месеца имах такова,но за жалост вече нямам.  Много ми е мъчно той беше невероятен красавец и сега немога да си намеря никаде!Много ми се иска отново да имам боксерче отново и ще се грижа перфектно за него някой може ли да ме посаветва от каде да си намеря и да е на сносна цена!Или да ми подарят!    

Единствените 6 съобщения на потребителя mimils96


Цитат

Вьпросния потребител/ка с ник " mimils" продьлжава да тьрси активно кученца
сега вече с заглавия на обявите като "Гаден живот " и "Коледен Подарьк"( може и още да има )... доста е сьмнително всичко това ...

User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#4 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 October 2007 - 10:37 PM

Цитат

Няма да повярвате преди малко каква жена ми се обади за това коте. Имала 3 кучета, мишки, заици, ПИТОН, 7 котки, които и 7-те умряли от някаква загадъчна болест.


Цитат

О, не, за тази жена имаше в бездом. Една жена й беше дала коте и после се усъмнила и решила да провери нещата. намерила адреса и като отишла картинката била меко казано странна и супер неприятна. котето естествено го нямало, имало съвсем други котки от описаните и накря жената имаше съмнение, че всъщност котките са храна за питона. Мнооого странна история! Shocked
Интересното е, че явно съседите знаели за питона и дори предупредили авторката на темата да внимава. За храна или не, там котките се сменят по-често отколкото Парис Хилтън сменя обувките си. Според мен повече хора трябва да знаят за тази жена и да внимават!

Ето тук е темата:
http://www.bezdom.in...topic.php?t=828



Цитат

Ами телефона от който ми се обади е 0885 812168, живее срещу ВМА в София. За да има ефект трябва нещо да се предприеме, иначе тя може и от улиците да ги събира горките котенца.


Цитат

Момичето което е пуснало темата в бездом ми се обажда преди време и на мен зада сподели случилото се. От нея разбрах че въпросната жена се казва Елена, около 70-годишна, живее със сестра си в къща намираща се в уличките срещу Александровска болница. Точният адрес не се знае, но наоколо съседите явно знаят за хахавото лелче. Според момичето - жената се обажда по обяви и отива на место да вземе предлаганото коте.


от тук


Цитат

И аз се включвам в темата за въпросната жена-тя дори не си спомня на кого, кога и за кое коте е звънила. Но въпреки това продължава да го прави. Днес ми звънна поне 4-5 пъти катопървия път ме потърси като Весе, ти ли си?. Казах и че греши и после видях, че е номера на Елена. Втория път ми се обади да ме пита да не би нещо за котенцата, което на мен ми прозвуча странно. После ми звъни и затваря с надеждата, че аз ще и се обадя, защо ли? След което каза, че от моя номер и се обаждат няколко пъти и тя затова ме била набрала. Извини ми се културно няколко пъти, каза че е Елена.
Хора, моля ви-ВНИМАВАЙТЕ с нея! Тя продължава да звъни наред по обявите и да търси котета. Това, което аз мога и правя дистанционно /от Стара Загора съм/ е да пиша на всички, които подаряват котета да не и дават на нея в никакъв случай. Силно се надявам поредните задомени животинки от обявите в bezdom.info да не са попаднали при нея и вместо истории с щастлив край да са ... не искам дори да си го помисля

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#5 Потребителят е офлайн   iraefrat Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 15-December 07

Публикувано: 15 December 2007 - 09:33 AM

Здравеите!

Ето още един.

Karla Ivanova,
cigan4e_s_kolelo2@abv.bg,
0888137772,
0884808778

Искаше да вземе кученцето, което подарявам.
Когато написах мейла й в google, излезе, че се интересува от страшно много обяви, иска различни животни - кучета, котки, морско свинче, заек....;
на едно място е с името elica, но същия мейл. На друго място отговаря на обява за интимна среща на шитцу, а пък в друга го продава въпросното  шитцу. Някъде пише, че няма пари, а някъде ги купува....
Ето извадка от обява, в която иска да замени едно куче за друго....
"ami zavisi kakva iska6 kaji mi kakva iska6 i az 6te ti kaja dali imam"
"mi zna4i az imam shit-zu imam i edno chihuahua imam pitbul i husky" (нейни думи) (http://a195436.mamche.com/Srednist_Pincher.html).


Цитат

циганчето с колело ми писа и на мейла няколко пъти. по котешки обяви и все различни. веджнъж ми казва, че е на 13, друг път на 15. имала къща и апартамент, родителите й били в чужбина. в берковица живее уж.


Цитат

Karla Ivanova,
cigan4e_s_kolelo2@abv.bg,
0888137772,
0884808778
е с нов емаил:!!! zuki_buki@abv.bg !!!!


#6 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 February 2008 - 01:57 PM

Внимавайте ако ви пишат от този мейл - ednorog96@abv.bg
Не знам точно кой седи зад него, първо беше дете, после се оказа, че не е, но като цяло е някой с артистични заложби. Имайте едно наум, пък дано съмненията ми не са верни.
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   stay359 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 21
  • Регистрация: 18-February 08

Публикувано: 21 February 2008 - 11:28 AM

Здравейте!

Събираме информация за човек на име Светомир (Светльо, Светлан...) от Габрово, който е вземал ку4ета (може би и котета)от цялата страна, последно от гр. Димитровград.
Имаме съмнения, 4е се злоупотребява с животните. Д-р Йорданка Цачева, Председател на БОЗЖИ-България, която е и от Габрово се ангажира да провери сигнала и да потърси какво е станало с животните. Само че, е необходима информация. Взели сме данните за този човек - месторабота и т.н., сега ни трябва информация за дадени му животни.
МОЛЯ, КОЙТО Е ДАВАЛ ЖИВОТИНКА НА ТОЗИ ЧОВЕК ДА ПОМОГНЕ БЪРЗО С ИНФО!!![/color]


[color=red]По тази тема пишете ТУК.


Цитат

В гугъл на светлан + куче в един форум излиза някакъв човек от с. Лозен

http://forum.zoomani...start=30я

Пише че е завършил в Пловдив, така че има някаква връзка с пловдивския номер на колата.
Обаче инфото е от 2005, може вече да не е в с. Лозен, но може и да има роднини там.


#8 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 February 2008 - 01:25 AM

Много се чудих дали да дам и аз своя принос към темата и доколко е коректно да се изнасят данни на хора по този начин в интернет, но все пак мисля, че е редно да споделя. Е, Слава Богу не става дума чак за случай като габровския една тема по-надолу, нито за някой друг толкова ужасяващ. Става дума просто за една неетична жена, която явно не е съвсем наясно какво иска, а и не я е грижа особено за това, че губи времето и обърква плановете на хората.

reny_marinova@abv.bg - Рени Евтимова Лазарова

С тази "дама" водихме близо 2 седмици активна кореспонденция за този - котарак

Ходи гледа го, мисли по въпроса, уговаряхме се 10 пъти кога ще се срещаме. Последно вчера по обяд ни подюрка със смс да сме се уговаряли за точен час днес да и носим животинката. И .... има няма час преди срещата, която е на другия край на немалкия град София (и вече сме се упътили с все котака към пишман осиновителката) жената пуска нов смс - "Отказвам се не ме търсете Рени". След като ни попремина началния гняв за объркания съботен ден, който уж бил почивен ден казват хората, сериозно се развеселихме и взехме да се чудим за какво пък точно бихме могли да искаме да я търсим?! Да направим скъп подарък на някой, който освен, че не е наясно с щенията си, не храни и грам уважение към хората и след като им е вързал тенекия най-умното, което може да измисли е да не я търсим, може би?! Та така ... освен ако нямате много време в излишък и много мерак да се занимавате с объркани лели, тази може да я сложите в игнор-листа на осиновителите. И без това вече е имала един котарак, който след няма и година гледане подарила в къща с двор (или по-скоро в двор, в който е имало и къща ;))... уж щото по онова време живеела сама и той като седял самичък у тях гризял кабели  ;). Но както се казва - всяко зло за добро  ;).

#9 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 15 March 2008 - 11:44 PM

http://www.bezdom.in...opic.php?t=2006


Стефка Баирова.

А има и такива.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#10 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 April 2008 - 03:50 PM

Госпожата с питона (за мен малко вероятно да е замесен питон) е отново в играта. Моля ви, предупреждавайте и внимавайте. Получихме имейл, че иска да вземе всичките ни малки котета. Обадих й се по телефона. Едно искала за себе  си, друго за племенницата си, трето за баба си. Живее близо до Руски паметник. Племенницата й била в чужбина и докато се върне тя щяла да гледа котетата. Според мен питон няма, има нещо много по-лошо. Жената с питона разбрахме че е възрастна. А жената, с която говорих беше млада и много добре звучаща. Не би предизвикала никакво съмнение. Според мен щафетата е поела дъщерята. Координатите са  0889 311 458 ili 02/987 54 07; tania ajour <taniaajour@abv.bg>

От същия адрес има обява, че търси вет доктор и предлага кабинет и оборудване.

Разбрахме се да се видим, но все още не мога да реша както точно да направя.

п.п.Всъщност това не е жената с питона, а собственичка на зоомагазин. Кой, може да разберете на лични. Не знам много подробности, но не е на хубаво. Пазете се и предупреждавайте познати и непознати да не дават котета на недостатъчно проверени нито на прекалено хубави хора.

Цитат

Жената има магазин, лъже хората, че взима котетата за себе си или за роднина и после просто ги продава... В Гугул пише малко за Таня Ажур (както е мейла й по-горе).

User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   smarfimar Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 12-June 08

Публикувано: 15 June 2008 - 11:09 AM

Някой да е чувал за basler_78@abv.bg? Получих мейл - иска две кученца, ако може да се изпратят по автобуса !?! Казах, че не може, чакам да видя какво ще каже.


Цитат

В нета се намират 2 негови обяви - виж ги. Едната няма да коментирам, другата е, че иска да му се подари куче (породисто разбира се) за охрана. В едната обява пише, че е от Пазарджик, в другата от Благоевград.
При всикчи положения е безумие да пратиш животно по рейс на непознат, така че добре ди направил, като си отказал.


Цитат

Видях ги - едната - за куче-пазач, звучи нормално. Пуснах питането заради начина, по който ми е писал: zdr kva poroda sa iskam 2 majkar4eta.kade e selo bistriza.moje li da se pratqt po avtobusa,pi6ete mi.kade e bistriza
Може и да прекалявам с мнителността, но до сега колкото пъти съм намирала стопани на разни намерени животинки, е било все лично, чрез познати и на проверени хора. През интернет ми е малко притеснено.


Цитат

basler_78@abv.bg, който подписва писмата и обявите с Тони (в Skype - toshogramatikov), ми писа и с името Ivana ivanova, но от същия и-мейл. Не е отговорил на нито един от въпросите, които му зададох, дори не казва от къде е, само настоява да му дам кученце. Може да не съм права, но все пак искам да предоупредя.


Цитат

smarfimar, изобщо не си губи времето да си пишеш с този човек. Не знам причината, поради която иска кучета, но изобщо не става за осиновител... Виж на мен какви ми ги писа, като също се подписваше с Тони, а на мейла пишеше Ивана Иванова... zdr podarimi edno sladur4e kato teb ku4ence.moje li.ima6 li o6te madam.as sam toni a ti da se zapoznaem.podarqva6 li o6te ku4enc
и
mila dai mi edno sladko ku4ence kato tebe .ima6 li o6te
Бил или била (не се знае пола) от Гоце Делчев, да съм му пратила по-голямото от двете кученца, на които търсих дом по автобуса.... И като му писах, че или идва до София да се видим лично, да си поговорим, да го питам разни неща и оттам нататък да реша дали изобщо ще получи куче, както и че трябва да подпише договор за осиновяване, повече не е писал/а. Така че не се занимавай. Дано повече хора я прочетат тая тема и никой не му/й даде куче, че не ми се мисли...


#12 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 16 October 2008 - 02:44 PM

Разговор от вчера:
- Ало, обаждам се за обявата за кучето. Още ли е при вас
- Да още е.
- Ми аз не съм старият стопанин, ама ме интересува. А, тя кастрирана ли е
- Да и в обявата си го пише.
тит-тит-тит-тит

като чекнах номера продават кученца по 100лв
а от една друга порода по 400
rolleyes

така че - давайте само кастрирани животинките

#13 Потребителят е офлайн   maya21 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 95
  • Регистрация: 22-September 08
  • Location:Cat World

Публикувано: 05 November 2008 - 02:23 PM

md_tosheva@abv.bg

Тази е доста съмнителна и по-добре  да се внимава с нея.  :rolleyes:

#14 Потребителят е офлайн   rave__ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 536
  • Регистрация: 09-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 08 November 2008 - 03:49 PM

vm_dk@abv.bg

Това е мейла на една жена, която ми писа по повод котетата, които подарявам.
Поиска снимки и след като й изпратих, каза, че попринцип си търси бяло коте, но по снимките си е харесала едното от моите /не е бяло/.
Поиска още негови снимки и след изпращането им, получих ново писмо - запитване дали все пак има шанс за бяло коте, дали ще имам такова по-нататък - тя щяла да чака колкото трябва, само и само да е бяло  :rolleyes: :rolleyes: .

Освен това жената каза, че е от Шумен, но чеквайки мейла й в гугъл, намерих обява, пусната от нея - търси да закупи коте със сини очи. В тая обява пише, че е от София.

:rolleyes:

Цялата работа ми се струва доста съмнителна, така че имайте предвид и този случай...
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   totikris Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 72
  • Регистрация: 08-August 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 November 2008 - 11:25 AM

limbonic666art@gmail.com (I have a msn)
skype-nick: OXYURANUS666
ICQ/QIP: 281666998
онзи от с.лозен който храни змиите си с котки и кучета

#16 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 02 January 2009 - 02:30 PM

В тази тема, потребител kris4an. Първо прави впечатление, че пише по всички теми, че иска куче, особено питоподобни, но не само.
Заявява, че няма опит с такива кучета, а от профила му в друг форум се вижда, че храни "неговите питчета" еди как си. Няма опит с породата, но има питчета.
Изобщо нещата не са наред.


п.п. Тези подозрения са на база един и същи аватар (разбира се сменен след този пост), едни и същи търсения в двата форума, един и същи стил на писане. Забелязано не само от мен.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#17 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 02 January 2009 - 02:47 PM

Стар познайник е.След дъълги миловидни  писаници  като тук ,в друг сайт получи бан заради търговия с кучета на кило....
http://www.pitbull-b...topic.php?t=471
Админът на pitbull-bg.org: Nomad получава перманентен БАН, заради търговия с кучета!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#18 Потребителят е офлайн   Maggi Икона

  • супа за душата
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 917
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 07 February 2009 - 07:01 PM

Събирачка на животни с потенциал:
с. Пролеша, обл. Софийска
На влизане в селото - втората къща вдясно с метална врата в зелено и бяло. Къща, двор и ограда в много лошо състояние. Това е семейство с две дъщери на около 9-10 години. Къщата не е тяхна собственост за момента.
Марияна, тел. 0887 / 96 40 54
.
Жената каза, че е от Монтана и там е гледала 7 кучета /съдба - неизвестна/
Обсебена е от мисълта да има животни. В момента има 2 котки с лошо здравословно състояние, сънливи, апатични, не са обезпаразитени. Преди месец в тази къща са умрели 2 кучета от гана. Въпреки, че е предупредена от местния лекар за риска, жената в момента търси да вземе пак кучета.
User's Signature

Качена снимка

Отделете малко време и вижте защо държим на кастрацията

#19 Потребителят е офлайн   Maggi Икона

  • супа за душата
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 917
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 08 February 2009 - 11:01 AM

Допълвам си предния пост:
Жената от с. Пролеша, която се представи като Марияна е изкусна лъжкиня с артистични заложби. Говори правилен български, с уверен тон, дори успява да създаде впечатление на приятен човек. По телефона ни каза, че предишните и кучета са отровени от съсед, който вече го нямало. Даже плака по телефона за това. На място при проверката вчера /7.02.09 г./ ни каза, че кучетата са умрели от гана преди месец.
Дали е било преди месец или по-скоро, дали са били само две, дали се казва Марияна, дали е родом от Монтана или някое село до Монтана ? Не знам колко е вярна тази информация, дадена единствено от жената. Въпросната не е много ниска, около 1,70 м. с кестенява коса, леко чуплива, под раменете. Мъжът, с който живее е доста едър, мургав, изобщо не дойде да говори с нас. Двете дъщери също са доста едри. В къщата цари хаос, не е чисто, облекло - раздърпано. Те и майка им непрекъснато мачкат и подмятат в ръце двете налични котки.
Хора, внимавайте, не подлагайте на риск живота на невинни същества, не бързайте да давате животни за осиновяване, проверявайте и на място, без да водите животните с вас !
User's Signature

Качена снимка

Отделете малко време и вижте защо държим на кастрацията

#20 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 February 2009 - 01:30 PM

Даниела Радева, от Шумен. И аз и rave_ бяхме писали за нея тук. Е, пак изплува въпросната особа. Пише ни по всяка обява за по-интересно изглеждащо коте. А уж ни беше обидена, че не искаме да и доставим коте в Шумен и си беше намерила вече коте. Не ми е ясно каква игра играе, но си имайте едно наум за нея. Вече пише от друг мейл - vikito.2006@abv.bg. Преди пишеше от vm_dk@abv.bg. Сега като и написах, че вече ми е известна и коте няма да и дадем е отговорила, че тя всъщност не била искала коте. Само ни проверявала  :huh: Нещо не ми се вярва да е така обаче! Няма ли някой от Шумен да я провери тая? Няма да се изненадам ако се окаже или някоя луда събирачка на животни или някоя психо развъждачка. И някои по-лоши мисли ми идват. Коя я знае дали и по обяви за кученца не пише под Бог знае какво име и от каква поща. Много много внимавайте с тази персона!
Пак да си допълня мнението! Сега последно ме застреля с това, че даже 2 котета имала и малки чакала. Хора, моля ви, кажете как да я проверим тази жена! Сигурна съм, че има нещо гнило покрай нея. Не може човек да се рови непрекъснато из обявите и да пише за всяко по-атрактивно коте месеци наред ако в горното твърдение има нещо вярно! Няма ли някой от Шумен, който да може да помогне? Някой познава ли доктора в шуменския приют поне?

  • (18 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни