Dog.bg Форуми : Черен списък на осиновители, злоупотреби с животни

Към съдържанието

 
 
 
  • (18 Страници) +
  • « Първа
  • 16
  • 17
  • 18
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Черен списък на осиновители, злоупотреби с животни

#341 Потребителят е офлайн   puicho Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 03-January 14

Публикувано: 03 January 2014 - 11:29 PM

Показване на мнениетоMechoPuh, в 10 February 2009 - 01:30 PM, написа:

Даниела Радева, от Шумен. И аз и rave_ бяхме писали за нея тук. Е, пак изплува въпросната особа. Пише ни по всяка обява за по-интересно изглеждащо коте. А уж ни беше обидена, че не искаме да и доставим коте в Шумен и си беше намерила вече коте. Не ми е ясно каква игра играе, но си имайте едно наум за нея. Вече пише от друг мейл - vikito.2006@abv.bg. Преди пишеше от vm_dk@abv.bg. Сега като и написах, че вече ми е известна и коте няма да и дадем е отговорила, че тя всъщност не била искала коте. Само ни проверявала  :huh: Нещо не ми се вярва да е така обаче! Няма ли някой от Шумен да я провери тая? Няма да се изненадам ако се окаже или някоя луда събирачка на животни или някоя психо развъждачка. И някои по-лоши мисли ми идват. Коя я знае дали и по обяви за кученца не пише под Бог знае какво име и от каква поща. Много много внимавайте с тази персона!
Пак да си допълня мнението! Сега последно ме застреля с това, че даже 2 котета имала и малки чакала. Хора, моля ви, кажете как да я проверим тази жена! Сигурна съм, че има нещо гнило покрай нея. Не може човек да се рови непрекъснато из обявите и да пише за всяко по-атрактивно коте месеци наред ако в горното твърдение има нещо вярно! Няма ли някой от Шумен, който да може да помогне? Някой познава ли доктора в шуменския приют поне?



Внимание! Въпросната госпожа все още е активна в издирването на малки животинки, макар и с нов и мейл адрес - vm_z@abv.bg. Обади ми се на 31.12. 2013 по повод пусната от мен обява за търсене на дом за малко котенце. Поиска да й изпратя снимки. Представи се като загрижена майка на малко дете, което търси жълто коте (аз предлагах сиво?) и ми поиска снимки. Заяви, че е от София и работи в "Статистиката". Очевидно действа по един и същи начин, надявам се само с някаква извратена мания за общуване, а не като реална заплаха за осиновяване на невинни душици. За второто не ми се и мисли...Моля ви, хора, споделяйте и не се доверявайте на тази жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ясно е, че става дума за измамница, чиито цели са най-малкото налудничеви, дано не и по страшни!!!!!

#342 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 02 February 2014 - 08:31 PM

Показване на мнениетоpuicho, в 03 January 2014 - 11:29 PM, написа:

Показване на мнениетоMechoPuh, в 10 February 2009 - 01:30 PM, написа:

Даниела Радева, от Шумен. И аз и rave_ бяхме писали за нея тук. Е, пак изплува въпросната особа. Пише ни по всяка обява за по-интересно изглеждащо коте. А уж ни беше обидена, че не искаме да и доставим коте в Шумен и си беше намерила вече коте. Не ми е ясно каква игра играе, но си имайте едно наум за нея. Вече пише от друг мейл - vikito.2006@abv.bg. Преди пишеше от vm_dk@abv.bg. Сега като и написах, че вече ми е известна и коте няма да и дадем е отговорила, че тя всъщност не била искала коте. Само ни проверявала  :huh: Нещо не ми се вярва да е така обаче! Няма ли някой от Шумен да я провери тая? Няма да се изненадам ако се окаже или някоя луда събирачка на животни или някоя психо развъждачка. И някои по-лоши мисли ми идват. Коя я знае дали и по обяви за кученца не пише под Бог знае какво име и от каква поща. Много много внимавайте с тази персона!
Пак да си допълня мнението! Сега последно ме застреля с това, че даже 2 котета имала и малки чакала. Хора, моля ви, кажете как да я проверим тази жена! Сигурна съм, че има нещо гнило покрай нея. Не може човек да се рови непрекъснато из обявите и да пише за всяко по-атрактивно коте месеци наред ако в горното твърдение има нещо вярно! Няма ли някой от Шумен, който да може да помогне? Някой познава ли доктора в шуменския приют поне?



Внимание! Въпросната госпожа все още е активна в издирването на малки животинки, макар и с нов и мейл адрес - vm_z@abv.bg. Обади ми се на 31.12. 2013 по повод пусната от мен обява за търсене на дом за малко котенце. Поиска да й изпратя снимки. Представи се като загрижена майка на малко дете, което търси жълто коте (аз предлагах сиво?) и ми поиска снимки. Заяви, че е от София и работи в "Статистиката". Очевидно действа по един и същи начин, надявам се само с някаква извратена мания за общуване, а не като реална заплаха за осиновяване на невинни душици. За второто не ми се и мисли...Моля ви, хора, споделяйте и не се доверявайте на тази жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ясно е, че става дума за измамница, чиито цели са най-малкото налудничеви, дано не и по страшни!!!!!


Адрес има ли известен?
User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

#343 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 06 February 2014 - 09:09 PM

Два мои случая.
Красимира Цанева, живуща в гр.София осинови от мен котето Маша на 10.08.2011г. Имахме уговорка да поддържаме контакт, както и да ми изпраща редовно информация за животното, за да знам, че е добре. Също така се разбрахме котката да бъде кастрирана при навършването на осем месечна възраст.
В началото осъществявахме контакт чрез скайп и фейсбук, на няколко пъти виждах животното през камерата на скайпа. В последствие, в разговор стана ясно, че Красимира Цанева има намерение да заплоди котката.Като причина изтъкна желанието си, тя да има потомство.Опитах се да я разубедя,като изложа логични аргументи в полза на кастрацията на животното преди първото разгонване.Месец след това, направиих опит да се свържа с осиновителката, за да попитам как е котето.Отговор не последва, а след това Красимира ме блокира във фейсбук и скайп.На практика от месец Декември 2011г. не зная какво се случва с животното.
Днес, след като отново пуснах постове във фейсбук, въпросната особа ме отблокира, за да ми напише, че котето било живо и здраво.Наложило се било да го даде на баща си, тъй като сменяли квартира, а новата хазайка не допускала животни.На молбата ми да даде адрес на бащата, за да се провери на място как е котето ми написа, че баща и бил блокиран и тя не поддържала контакти с него, а адрес нямало да ми даде.Спястявам си епитетите, които употреби по мой адрес.
Профилът на въпросната https://www.facebook...asimira.tzaneva

Вторият случай: На 04.02.12г. Nikki McWhinnie по мъж Butler, осинови кучето Kiya, с номер на чип 100098100003308 /на преден план на снимката/.Осиновителката беше намерена и подбрана със съдействието на Colonel Angels Bulgarian Street Dogs, сключен беше и договор за осиновяване.Въпросната личност живееше в с.Падина, област Варна, община Девня.
Снимката е от месец май,2012г.от последното ни посещение в домът им.Няколко месеца по-късно разбрах, че жената е напуснала страната и се е прибрала в Англия от където беше родом.Всичките ми опити да разбера какво се е случило с кучето останаха безуспешни.Обяснението на Nikki McWhinnie беше, че кучето е било повторно задомено от вече бившият и мъж, макар че според клауза в договора кучето не можеше да бъде давано за осиновяне на трети лица без изричното писменно съглание на организацията посочена от мен по-горе.
Съпругът на г-жа McWhinnie, твърдеше че няма участие в повторното задомяване на кучето.Опитите ми да говорим на живо с него останаха безуспешни.Кучето не беше намерено, нямам данни за неговите нови осиновители /ако такива съществуват/.
Профилът на осиновителката тук: https://www.facebook.com/nnak3?fref=ts -

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

#344 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 22 April 2014 - 12:17 PM

Копирам от ФБ от https://www.facebook...&stream_ref=10:

Цитат

ВНИМАНИЕ! ОТНОВО ИЗМАМА! РАЗПРОСТРАНЕТЕ! ЗА ЧЕРНИЯ СПИСЪК! Евелин Дамянова, Мария Кирилова
Поредната крадла и мошеничка! Поредната, която злоупотребява с любовта и състрадателността на хората! Поредната гад, която се оплете в лъжи, дори такива, с които човек предизвиква съдбата!
ЕВЕЛИН ДАМЯНОВА! Запомнете това име! Както и на приятелката й – МАРИЯ КИРИЛОВА! Както и на мъжа й – Георги Каменов, на баща й – Деян Дамянов. Всички те са замесени в измамата! Както предполагам цялата фамилия, затова ще изредя по-долу всички имена!
Схемата – издирват обяви от olx.bg (продавалник); alo.bg; bazar.bg за кученца за осиновяване. Спират се на такива, които напомнят някаква порода. Представят се много добре (изучили са се!) – младо семейство, с малко дете, винаги е гледало кучета, живее в къща с двор, кучето е член на семейството, задължително се кастрира, останалите в къщата също имат кучета… В профила й има снимки с „тези” кучета. Срещата става в къщата на свекървата, в Илиянци. Обикновено там има куче, което тя представя за домашно (на свекървата) и което ние впоследствие видяхме на площада, просто я хранят пред къщата. Няма проблеми да се чуваме, да ходим на гости на кученцето…
След като го вземе, отговаря известно време на обаждания, дава мили подробности за животинчето, след което се покрива.
Светът е малък, хората се познават, особено на село (Нови Искър, Илиянци са си села все пак). Поразпитахме тук-там… Намерихме я. Започнаха лъжи – болен от рак роднина, кучето го гледа майка ми, баща ми, на баба Злата шуреят… Не се отказвахме, продължихме да звъним и да искаме да го видим. И тогава започнаха грубости, заплахи…
Ние вече знаехме – от съседи, от хора в самата къща – те продават кучета! От къде, да не би да развъждат! Как ли пък не! Толкова усилия! От обявите, а предполагам, и че крадат. В петък (18.04) в нещо като гараж заварихме там пясъчен кокер шпаньол и златист лабрадор. По обяви предлагат кокер и хъски. Направи ни впечатление, че много от предлаганите кучета са хъски.
Та, предполагаме, че Блеки е продаден. Надяваме се, молим се тези, които са го купили да го обичат и да се грижат за него, както той (както всяко малко мило същество) заслужава!
И се надяваме тази информация да бъде широко разпространена, за да има по-малко пострадали! Публикувам имената, адреса и телефоните, които зная. Да, профилите могат да се изтрият, телефоните – да се сменят. Но физиономиите им запомнете! А тези от роднините, които се чувстват засегнати, да не се сърдят на мен – аз казвам истината. Ако не са замесени в схемата, да потърсят отговорност от тази, заради която се „прочуха”!
Баща – Деян Дамянов; майка – Грациела Дамянова; Lusiq Pavlova – сестра; Hristina Todorova – леля; Marieta Hristova – леля; лиляна спасова – леля; Nikol Damianova -
братовчедка; Моника Дамянова – братовчедка; Teodora Naidenova - братовчедка
Георги Каменов – „мъж”; Мария Кирилова – приятелка (с нея ходят заедно по „огледи”, част от обявите са на нейно име). Единственият ни общ приятел – Надя Кан! Не си правя никакви изводи, но не мога да не отбележа, че когато аз поисках приятелство от Евелин, тя не ми отговори. Така че, съжалявам, Надя, но те блокирам!
Адрес – Нови Искър, ул. Нов живот 10; тел. на Евелин – 0876223398, на баща й – 0879079251; на Мария – 0876339059.
А вас, приятели, моля – споделяйте, разпространявайте, звънете, ако имате съмнения, търсете си кучетата на нейния адрес. Нека не им дадем мира и да разберат, че за пари трябва да се работи; че злоупотребата с човешката състрадателност си е злоупотреба! За наказание няма да говоря – сигурна съм, че то няма да се забави. Всичко се връща, много често възмездието попада върху най-близките. А тя казва, че има дете… Ако и на това може да се вярва…


Този телефон също е техен: https://www.google.b...FOenc8gfJwYD4CA
Този мейл също: https://www.google.b...RC-nc8gfJwYD4CA
Сигурно са мнооого.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#345 Потребителят е офлайн   sbogom_Kiara Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 26-March 08

Публикувано: 02 June 2014 - 04:41 PM

Показване на мнениетоmissi, в 05 January 2013 - 09:20 PM, написа:

Здравейте. Искам да добавя това момиче. От София е, от квартал Надежда - Симона Симеонова. Прибира всякакви кучета от всякъде, взима приемни, осиновява а после се оказват на улицата, изгубени или не знам къде.

http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts



МАЯ, ЗДРАВЕЙ! СИМОНА СЪМ, ИЗЛИВАШ ПОМИЯ СРЕЩУ МЕН В САЙТ, В КОЙТО НЕ МОГА ДА СЕ ЗАЩИТЯ! ДОБРЕ,ЧЕ ИМАМ ДЕЙСТВИТЕЛНО ПРИЯТЕЛИ, КОИТО СА ВЪЗМУТЕНИ ОТ НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ ТУК! ИСКАМ ДА ПОЯСНИШ КОЕ КУЧЕ ПОЕТО ОТ МЕН Е НА УЛИЦАТА?! ХАЙДЕ,ДА ЗАПОЧНА СЕГА ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ НА ТЕБ ЗАЩОТО ЗАБРАВИХ СИ АДВОКАТ НА ВСИЧКИ....

ДЖОРДИ- НЕ ЗНАМ ДАЛИ СИ ГО СПОМНЯШ, ХЪСКИПОДОБНИЯ, ЗА КОГОТО ПУСКАХ МНОЖЕСТВО ОБЯВИ И НИКОЙ НЕ ОТКЛИКНА СЕ ОКАЗА,ЧЕ ИМА СТОПАНИН ЖИВЕЕЩ ТОГАВА ЗАД ФАНТАСТИКО В КЪЩА, ЕЛА И ЛИЧНО ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА АКО ЖЕЛАЕШ ДА ГОВОРИШ СЪС СЪСЕДИТЕ ИМ. НЯМА ДА ОБЯСНЯВАМ СЛЕД КОЛКО ОБИКАЛЯНЕ И РАЗПИТВАНЕ СТИГНАХ ДО ТАМ КАКТО И ДА Е.ДЕЙСТВИТЕЛНО ГО ПУСКАХА И ТОЙ ОБИКАЛЯШЕ КВАРТАЛА, ВЪПРОСНИЯ СЛУЧАЙ С "ПЛАЧЕЩОТО КУЧЕ МОКРО ДО КОСТИ", КОЕТО ЖАЛНО БЕШЕ ОПИСАНО В ПОСТ НА ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА И МОЯ СЪСЕДКА ВЕСКА! ЗНАЕШ МНОГО ДОБРЕ,ЧЕ РАБОТЕХ В СТАРА ЗАГОРА И ТАМ НЕ ПОЛЗВАХ ИНТЕРНЕТ. СЛЕД ОБАЖДАНЕ НА МОЯ МНОГО БЛИЗКА ПРИЯТЕЛКА,КОЯТО МИ СЪОБЩИ ЗА ВЪПРОСНИЯ ПОСТ АЗ БЯХ ПОТРЕСЕНА И ЗВЪННАХ НА МОЯТА БАБА, КОЯТО БЕШЕ В АПАРТАМЕНТА С МОЛБА ДА ГО ПРИБЕРЕ! Е? ТАЗИ ВЕСКА МАЛКО СРАМ НЯМА ЛИ ДА РАЗКАРВА ЖЕНА НА 73 ГОДИНИ В НАЙ-ГОЛЕМИЯ ДЪЖД ДА ОБИКАЛЯ БЛОКА И ГРАДИНКИТЕ,А КУЧЕ ДА НЯМА?! ПОСЛЕДНО СЕ ВИДЯХ СЪС ТОПАНИТЕ МУ ПРЕДИ ОКОЛО 7 МЕСЕЦА, НАМЕРИХА МЕ В 5-ТА ЧАСТ С ВЪПРОС ДАЛИ ГО ИСКАМ ИЛИ ДА ГО ЗАКАРАЛИ В КОРИЛО, КЪДЕТО ЩЯЛ ОТНОВО ДА ЖИВЕЕ В ДВОР- В ДВОР,В ДВОР! НЕ Е НА УЛИЦАТА!

МОНИ- КУЧЕТО, КОЕТО НАМЕРИХМЕ ДА ЛЕЖИ БЕЗПОМОЩНО ПРЕД МАГАЗИНА В БЛИЗОСТ ДО БЛОКА НА ТОНИ ГУЛЕВ, С ОПАСЕНИЕ,ЧЕ Е ОТРОВЕНА! ОКАЗА СЕ КВАРТАЛНО КУЧЕ И ПО СМЪРТНО НЕ ИСКАШЕ ДА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА НА ПОВОД, ЕДНА СЕДМИЦА СПА НЕПРОБУДНО СЛЕД ТОВА ЩУКНА ДА БЯГА. ГОНИЛА СЪМ Я НЯКОЛКО ЧАСА И МИ ИЗБЯГА.
ВЕЧЕРТА СЕ ПРИБРА, НОРМАЛНО ИМАЙКИ ПРЕДВИД,ЧЕ ПОЗНАВА ТЕРИТОРИЯТА. САМАТА ВЕСКА МИ КАЗА ДА Я ПУСКАМ,ЧЕ ЩЕ СЕ ПРИБЕРЕ!
ЗАПОЧНА ДА ЗАЧЕЗВА ПО ДЕН-2, ВЕСКА ОТНОВО МЕ УСПОКОИ,ЧЕ КУЧЕТО Е УЛИЧНО И ЩЕ СЕ ВЪРНЕ! БЕШЕ СВОЕНРАВНА И СЕ ХВЪРЛЯШЕ НА ДРУГИТЕ КУЧЕТА ВКЪЩИ, КАКТО И ДА Е-ОТДЕЛЯХМЕ Я, НЕ БЕШЕ ПРОБЛЕМ ЗА МЕН! ПОСЛЕДНО МИ ИЗЧЕЗНА ПРЕДИ ПЪТ ЗА СТАРА ЗАГОРА, БЯХА СЕ ПОБЪРКАЛА. ОТНОВО ВЕСКА КАЗА ДА ТРЪГВАМ И ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ,ЧЕ ЩЕ СЕ ПОЯВИ И ТЯ ЩЕ ЗВЪННЕ ВКЪЩИ ДА Я ПРИБЕРАТ! Е?! ОТНОВО ДОВЕРИЕ НА ЮДА, ТАКА И МОНИ НЕ СЕ ПОЯВИ,ВСЕКИ ДЕН СЕ ЧУВАХ С БАБА МИ, КОЯТО ОСТАВЯЩЕ БАЛКОНСКАТА ВРАТА ДА Я ЧУЕ АКО ИЗЛАЕ ПОД БАЛКОНА (ИМАШЕ ТОЗИ НАВИК). И ПАК МОЯ ПРИЯТЕЛКА МИ ПРАТИ СНИМКА С ДУМИТЕ "ТОВА НЕ Е ЛИ МОНИ?"
ОКАЗА СЕ,ЧЕ Е В БОГРОВ- АНИМАЛ РЕСКЮ И ВЕЧЕ БЕШЕ ХАРЕСАНА ЗА ЧУЖБИНА! ИНТЕРЕСНО,ЧЕ КОГАТО ПОПИТАХ КОЙ Я Е ЗАВЕЛ ТАМ МИ ОТВЪРНАХА,ЧЕ ИМЕТО НА ЖЕНАТА Е ВЕСКА И Е ОТ КВАРТАЛ "НАДЕЖДА"- КАКВО СЪВПАДЕНИЕ И В ИМЕНАТА! МОНИ ЗАМИНА!

ТОМИ- КУЧЕТО ОТ 1-ВА ЧАСТ, КОЕТО ВЕСКА СЪС СЪЛЗИ НА ОЧИ МЕ ИЗМОЛИ ЗА СЕДМИЦА ДА ПРИБЕРА ЗАЩОТО ЕКОТО ЩЕЛИ ДА Я ВЗЕМАТ. НЕ СЕ И ЗАМИСЛИХ, ТРЪГНАХМЕ НА СЕКУНДАТА! ТАМ ОБАЧЕ КАКВО?! ХОРА ЧАКАЩИ С ФОТОАПАРАТИ ДА ЗАСНЕМАТ ВАЖНИЯ МОМЕНТ НА "ОСИНОВЯВАНЕТО"- КАКВО ОСИНОВЯВАНЕ ПО ДЯВОЛИТЕ?! НЕ МИ ДАДЕ ДОРИ ДА СЕ ИЗКАЖА,А Я ГРАБНА НА РЪЦЕ И ПОМЪКНА! БЕШЕ ЗА СЕДМИЦА, А СТАНАХА 2 МЕСЕЦА. УЖ ИМАШЕ ОСИНОВИТЕЛ В ЧУЖБИНА, ОБЕЩА МИ,ЧЕ ЩЕ ПОЕМЕ РАЗХОДКИТЕ ЗАЩОТО ПЪТУВАМ. ОПИТВАШЕ СЕ С ДЪРПАНЕ ДА Я НАУЧИ ДА ХОДИ НА ПОВОД- Е, НЕ СТАВА! НЕ ЗНАМ КОЛКО ПО НЕЙНИ ДУМИ Е ГОВОРЕЩА С КУЧЕТАТА,НО АЗ ДРУГО ВИДЯХ!
КАКТО И ДА Е, НЕ МИ Е ТЕЖАЛО НИТО ХРАНАТА, НИТО ВОДЕНЕТО-МРАЗЯ НЯКОЙ ДА СЕ ГРИЖИ, А ДРУГ ДА СЕ БИЕ В ГЪРДИТЕ,ЧЕ Е СПАСИЛ! ТОЧНО 2 ПЪТИ ТЯ ДОНЕСЕ ПО 4 КРЕНВИРША ЗА ТОМИ И ТОВА БЕШЕ! ОТНОВО ДРАМА- ЦАРИЦА Е! БАБА МИ НЕ ЧУЛА ЗВЪНЕЦА ИЛИ ПО-СКОРО НЕ ИСКАЛА ДА И ОТВОРИ, ПРАВЕТЕ СИ ИЗВОДИ ЗА ЖЕНА НА 73 ГОДИНИ, ГЛЕДАЩА ТЕЛЕВИЗИЯ, ЗАТВОРИЛА ХОЛНАТА СИ ВРАТА.... ОБАДИ МИ СЕ ВЪПРОСНАТА ВЕСКА ПО ТЕЛЕФОНА НА СКАНДАЛ,ЧЕ БАБА МИ ВИДИШ ЛИ ТИ КАК НЕ И ОТВАРЯЛА И ТЕЛЕФОН НЕ ВДИГАЛА. КАКВА МОЖЕ ДА Е ПЪРВАТА МИ РЕАКЦИЯ? АМИ РАЗБИРА СЕ,ЧЕ ЩЕ СЕ ПРИТЕСНЯ ДА НЕ Е СТАНАЛО НЕЩО С НЕЯ! ЗАПОЧНАХ ДА И ЗВЪНЯ-НЕ МИ ВДИГНА, ПОБЕЛЯХ ЗА ЧАСТ ОТ СЕКУНДИ НЕ ЗНАЕХ КАКВО СЕ СЛУЧВА, КАКВИ ЛИ НЕ МИСЛИ МИ МИНАХА ПРЕЗ ГЛАВАТА. СЛЕД ЧАС ОБАЧЕ БАБА РЕШИ ДА МИ СЕ ОБАДИ- СВЪРШИЛ И СЕРИАЛА И СИ ПОГЛЕДНАЛА ТЕЛЕФОНА. СЛЯЗЛА И ДО ВЕСКА ДА И СЕ ИЗВИНИ,А ТЯ ДРЪПНАЛА ТОМИ И КАЗАЛА,ЧЕ ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА С НЕЯ. РАЗПЛАКАНА МИ СЕ ОБАДИ ОТНОВО МОЯТА БАБА, ЖЕНА, КОЯТО НЕ Е СВИКНАЛА НА ПОДОБНО ХАМАЛСКО ОТНОШЕНИЕ,ЖЕНА, КОЯТО Е РАБОТИЛА НАД 30 ГОДИНИ В ТЕЛЕВИЗИЯТА,ЗАОБИКОЛЕНА ОТ ДРУГА СРЕДА! НАГРУБИЛА Я! КАКВО И ДАВА ПРАВО ПИТАМ АЗ? ТАКА, СЛЕД КАТО СЕ ПРИБРАХ В СОФИЯ-ВСЕ ЕДНО НИЩО НЕ БЕШЕ СТАНАЛО, СЛАДКИ ПРИКАЗКИ КАК ТОМИ Е ОСИНОВЕНА ОТ "ПРЕКРАСНИ" ХОРА В БАНКЯ (РЕПЕРТОАРА Е ЕДИН И СЪЩ ВСЕКИ ПЪТ),ТО НЕ БЯХА СЪЛЗИ ОТ ЩАСТИЕ, ИЗМИСЛЕНИ РАЗКАЗИ ДО ЙАТО СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО НЕ ВИДЯХ ТОМИ ДА ТИЧА ПО ЛОМСКОТО С ДРУГО УЛИЧНИЧЕ. ПОВИКАХ Я И ДОЙДЕ ПРИ МЕН,ВЕДНАГА ЗВЪННАХ НА ВЕСКА И И КАЗАХ,ЧЕ ТОМИ Е С МЕН НА ЛОМСКОТО-ЗАЯВИ,ЧЕ НЕ Е ТЯ И МИ ЗАТВОРИ. СЛЕД МИНУТА МИ СЕ ОБАДИ ДА КАЖЕ,ЧЕ Е ИЗБЯГАЛА ОТ БАНКЯ И ТАМ КЪДЕТО СИ Е И Е НАЙ-ДОБРЕ....
НА СКОРО СЕ ВИДЯХ С ЕДНА БИВША НЕЙНА СЪСЕДКА,ЗАЩИТНИЧКА С КОКЕР. РАЗКАЗА МИ КАК НЕ ВЕСКА, А ВСИЧКИ ОТ ВХОДА СА СЕ ГРИЖЕЛИ ЗА ТОМИ И ЦЯЛАТА ГЛУТНИЦА ОЩЕ ПРЕДИ ТЯ ДА СЕ ПОЯВИ НА АДРЕСА! РАЗКАЗА НИ ВЕРСИЯТА ЗА БАБАТА ИЗХВЪРЛИЛА ТОМИ, НЕ ЗНАЕШЕ ЗА НИКАКВА БАНКЯ, ВЪЗМУТИ СЕ!

А КУЧЕНЦЕТО, КОЕТО ВИЕ С НЕЯ ПОЕХТЕ, КУЧЕНЦЕТО,КОЕТО ИСКАШЕ ДА СЕ САМОУБИЕ ПОД 83?! ПАК БЕШЕ ГЛЕДАНО ПО ЖЕЛАНИЕ НА ВЕСКА ВКЪЩИ ДО КАТО НЕ ГО ПРАТИХТЕ ПРИ ВАСКО?! ЗАМИНА ЗА ЧУЖБИНА, ИЗПОЛЗВАХТЕ МОМЕНТА ЗАЩОТО ВСЕКИ ЧОВЕК СИ ИМА ТРУДНИ МОМЕНТИ-МАЙКА МИ БЕШЕ ОСТАНАЛА ГОДИНА БЕЗ РАБОТА!
ЗАЩО ТРЯБВАШЕ ДА Я УНИЖАВАТЕ И ТЯ ДА ПЛАЧЕ, НЯМАЛА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПЛАЩА ХОТЕЛ ОТ 3ЛВ И ПОРАДИ ТАЗИ ПРИЧИНА ДА НЯМА ПРАВО ДА ЗНАЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА С КУЧЕТО! И ЗНАЕШ ЛИ КАКВО? МОЯТА МАЙКА Е ЗАЩИТНИК,ДЕЙСТВИТЕЛНО ЗАЩИТНИК! С ПАРИТЕ, КОИТО СЪМ И ПРАЩАЛА ОТ СТАРА ЗАГОРА ТЯ Е ХРАНИЛА ТЯХ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЗА НЕЯ ЩЕ ИМА.... И ТОВА ЩЕ ГО ПОТВЪРДЯТ СЪСЕДИ, С КОИТО ЖИВЕЕМ ОТ ПОСТРОЯВАНЕТО НА БЛОКА- ПОВЕЧЕ ОТ 40 ГОДИНИ! ПАЛАЧИНКАТА ОБАЧЕ НАЛИ ЗНАЕТЕ,ЧЕ СЕ ВЪРТИ! :) МАЙКА МИ РАБОТИ В ИТАЛИАНСКИЯ ЛИЦЕЙ И СЕГА ДЕЙСТВИТЕЛНО МОЖЕ ДА СИ ГО ПОЗВОЛИ! АЗ СЪЩО РАБОТЯ В СОФИЯ, В БИЗНЕС-ЦЕНТЪР В МЛАДОСТ.
МАЯ, ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ТЕБ-ЗАПОВЯДАЙ, ЕЛА МИ НА ГОСТИ! ЩЕ ТИ ИЗВАДЯ ПАСПОРТИТЕ С ВАКСИНИТЕ НА ВСИЧКИТЕ КУЧЕТА, КОИТО СА ВКЪЩИ + ЧИПОВЕТЕ! МНОГО ДЪРЖА НА ТОВА, СНИМАЙ ГИ ДОРИ. НЕ ПЪТУВАМ ВЕЧЕ, КУЧЕТАТА СА СИ ПРИ МЕН.
ДА ПРОДЪЛЖА....

БИЖУ - БЯЛОТО ХЪСКИ, С КОЕТО СЕ ЗАСЯКОХМЕ. НАМЕРЕНО ПРЕД БЛОКА С ЖЕСТОКА РАНА ОТ КАСТРАЦИЯ!ОСИНОВЕНА Е ВЪВ ВРАЦА ПРЕДИ ОКОЛО ГОДИНА, ЩЕ МИ Я ВЪРНАТ ДРУГАТА СЕДМИЦА ПО ОБЯСНИМИ ПРИЧИНИ.

БЕБЕ АЙС, БЯЛОТО ХЪСЕНЦЕ, КОЕТО СПАСИХ ОТ ЗООПАЗАРА,КОЕТО ОСИНОВИХА МОШЕННИЦИ Е ВЪВ ВИДИН, ИМА АЛБУМЧЕ В ПРОФИЛА МИ! СВЪРЗА СЕ С МЕН МОМИЧЕТО,КОЕТО Я Е ВЗЕЛО ОТ ТЯХ.

ВАЛЕНТИН И МЕРИ ГИ ОТРОВИХА, ЗНАЕШ ЗА СЛУЧАЯ! ЛИСКА ОСТАНА ОТ ГЛУТНИЦАТА-ТЯ Е ВКЪЩИ И БАГИРА(ОВЧАРКАТА), КОЯТО Е ОСИНОВЕНА ОТ МЪЖА, КОЙТО ДЪРЖИ ЗООМАГАЗИНА НА СПИРКАТА НА 85 ПОСОКА ГАРАТА, ДО 54 СОУ!

МЕЧИ- НАМЕРЕН ПРЕД БИЛЛА ДО СПИРКАТА НА 108- ОБЯВИХА ГО ЗА АГРЕСИВЕН И ГО ПРИБРАХА В НОВИЯ БОГРОВ,МИНАЛАТ СЕДМИЦА ГО ИЗВАДИХМЕ И ЕВКЪЩИ, СКОРО ЗАМИНАВА В НОВАТА КЪЩА, КОЯТО РЕМОНТИРАМЕ ДО СОФИЯ.

РОРИ- КОКЕРА, КОЙТО ВРЪЩАХА 3 СЕМЕЙСТВА Е ПРИ СЪСЕДКАТА ОТ ТОЛСТОЙ, СОБСТВЕНИЧКАТА НА СТАРИЯ ЛАБРАДОР МАРК.

ПОМНИШ ЛИ "ХЪСКИТО" В НАДЕЖДА 5, ЗА КОЕТО МИ СЕ ОБАДИ И ОТИДОХ ПО СРЕД НОЩ?! НОЩТА,В КОЯТО СЕ ЗАПОЗНАХ С ДАНИЕЛКА...НАЙ-ДОБРИЯ И СЪВЕСТЕН ВЕТЕРИНАР, ПО МЕЖДУ ДРУГОТО ТЯ Е НАШИЯ ЛЕКАР. :)
ВИДЯ ГО ВЕДНЪЖ ЗНАЕШ ЛИ ВЪОБЩЕ КАКВО СЕ СЛУЧИ С НЕГО?! ИНТЕРЕСА БЕШЕ САМО НА ДУМИ, КУЧЕТО ПОЧИНА ПРИ ЦИГАНИТЕ! ПРАВИЛНО КАЗВАХ ДА СЕ ОТКРАДНЕ,НО НАЛИ МОИТЕ КУЧЕТА СЕ СКИТАТ ПО УЛИЦИТЕ......

НЯМА ДА СИ КРИВЯ ДУШАТА, БЛАГОДАРЯ ТИ,ЧЕ ВЕДНЪЖ МИ ПОМОГНА ЗА БЕБЕ СЛЪНЧО НА ДЖЕСИ, КОЕТО ГАНАТА ПОВАЛИ. ПРОСТО ФИНАНСОВО МИ БЯХА ПРИВЪРШИЛИ СИЛИТЕ СЛЕД СЕДМИЦА И ПОВЕЧЕ ЛЕЧЕНИЕ. ЗНАЕШ,ЧЕ НЕ СЪМ БЕЗОТГОВОРНА И ГО НОСЕХ НА РЪЦЕ УВИТО В НАЙ-ГОЛЕМИТЕ СТУДОВЕ, СИГУРНО ПОМНИШ И КОЛКО ПЛАКАХ..... И СЕСТРИЧКАТА МУ, ПРАТИХ ТИ СНИМКИ ОТ СТАЦИОНАРА В СТАРА ЗАГОРА- И ТЯ НЕ СЕ СПРАВИ. ИМАМ СНИМКИТЕ ОЩЕ В ПРОФИЛА СИ ВЪВ ФЕЙСБУК. ВИНАГИ СЪМ БИЛА СТРИКТНА В ОТГЛЕЖДАНЕТО НА ЖИВОТНО!
АЗ ГОВОРЯ С ФАКТИ, ХАЙДЕ КАЖИ МИ ТИ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?
ВСЯКА МОНЕТА ИМА ДВЕ СТРАНИ!
БЛАГОДАРЯ И СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА МОЕТО ИЗЛИЯНИЕ, ПРОСТО СЕ ПОЧУСТВАХ МЕКО КАЗАНО ЗЛЕ!

Моля, не пишете с главни букви!
мод


#346 Потребителят е офлайн   MIvanova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 20-September 14

Публикувано: 27 September 2014 - 12:26 AM

Здравейте,

Бих искала да се включа с информация за един господин с тел. номер 0988398819, не се представи, затова нямам имена и други данни. Груб, недобросъвестен, безотговорен и с интерес да развъжда кучета.
Интересуваше се от Рекси (http://forum.dog.bg/topic/60349-%D0%B4%D0%BE%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8/), имал женско куче и явно си прави мини-развъдник... Тъй като му казах, че Рески не се разбира с други кучета, той първоначално ме увещаваше, че нямало начин да не се харесат и да заживеят "като семейство", но след като му казах, че Рекси е кастриран вече, нещата се обърнаха и отговора беше "значи няма да стане..." След като осъзна, че не ям доматите с колците, започна да се държи грубо, да крещи и да обижда.
Препоръчвам да не поверявате кучета на човек с този номер.

#347 Потребителят е офлайн   boby_pl Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистрация: 03-June 07

Публикувано: 28 October 2014 - 09:04 PM

Споделям от Фейсбук:

Tierhilfe SiHi

Hallo Leute wir brauchen eure Hilfe!!!!!!!!

Welcher Verein hat gestern einen Hund aus Bulgarien an eine Frau Nade...... aus München vermittelt??? Diese Dame steht auf der SL und hat leider gestern einen Hund aus Bulgarien bekommen!

Превод на български език:

Спешна нужда от помощ!!!! Коя организация, сдружение е изпратила куче от България на г-жа Наде...от Мюнхен??? Тази дама е отбелязана в т.нар. "черен списък" /некоректни лица/ и за съжаление въпреки това вчера е получила куче от България!!
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#348 Потребителят е офлайн   Punky Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 15-February 06
  • Gender:Not Telling
  • Location:Краводер

Публикувано: 20 November 2014 - 11:19 PM

Помните ли изрода преди години, който осиновяваше кученца и котенца за да си храни змиите с тях ?
Е, вече си има и профил в социалната мрежа :eg_033: :eg_033: :eg_033: :eg_033:
https://www.facebook...ion=friends_tab
Не му се връщало в България, поне допреди година си живуркал в Шотландия. Има ли някоя организация там с която може да се свържем за да предупреди, че този човек в никакъ случай не бива да му се поверява животно
User's Signature

Beauty always comes with Dark Thoughts!

#349 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 20 November 2014 - 11:26 PM

Организацията е SSPCA
http://www.scottishspca.org/
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#350 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 June 2015 - 11:30 AM

Едни от най-безотговорните и лековати осиновители, особено женката, а мъжкото го оставя да го работи женката. Абсолютно за черния списък! Дано никога не докопат котка отново:

https://www.facebook...=friends.search

https://www.facebook...profile_browser
User's Signature

Качена снимка

#351 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 25 January 2016 - 10:23 AM

Важно!
http://forum.dog.bg/...ost__p__1158667
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#352 Потребителят е офлайн   BRT Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 17-August 17

Публикувано: 17 August 2017 - 10:54 AM

Каква е породата на кучето, чиято снимка използвате за аватар?

  • (18 Страници) +
  • « Първа
  • 16
  • 17
  • 18
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни