Dog.bg Форуми : Черен списък на осиновители, злоупотреби с животни

Към съдържанието

 
 
 
  • (18 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Черен списък на осиновители, злоупотреби с животни

#81 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2009 - 07:51 PM

Toва е просто без коментар:

portal.bg | поща @portal.bg | ОБЯВИ

Изкупувам улични котки и кучета
Публикувана: 20:58 / 24.11.2009 г.

Допълнителна информация:
Изкупувам улични котки и кучета от приютите за употреба в кулинарството (имам ресторант). Ако ви се струва странно как можеш да ядеш котка ще кажа - кравите и прасетата също са животни, нали така? Освен това в големите градове има проблеми с уличните котки и кучета.

Валидна до: 22.02.2010 г.
Обява № 640849

http://a640849.obiav...l.bg/smail.html

Че и снимка сложена. Може ли изобщо нещо да се направи? Само вижте коментарите.
User's Signature

Качена снимка

#82 Потребителят е офлайн   elena07 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1875
  • Регистрация: 08-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2009 - 08:14 PM

Ужас!

Дени,ако откриеш някакъв адрес,прати ми го на лични!
User's Signature

Качена снимка

#83 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2009 - 08:16 PM

Опитвам се да открия на кого да пиша, че да махне обявата. Нищо не намирам, моля вижте и вие.
User's Signature

Качена снимка

#84 Потребителят е офлайн   ivilina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 23-November 09

Публикувано: 02 December 2009 - 08:17 PM

Олееее ... жената/мъжа сигорно има проблем с мозъка ... Как може един ресторант да продава кучешко или котешко ? Това е лудост ! За такива хора единствено глоба,глоба и пак глоба ! dry.gif
User's Signature

Всяко куче се нуждае от мил собственик , който да го обича , а не на 2 година да го прати в "Сеславци" или на улицата !
Качена снимка

#85 Потребителят е офлайн   ansf Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1027
  • Регистрация: 27-May 08

Публикувано: 02 December 2009 - 08:29 PM

Цитат(deni_avr @ Dec 2 2009, 07:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Опитвам се да открия на кого да пиша, че да махне обявата. Нищо не намирам, моля вижте и вие.


Писах.

#86 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2009 - 08:36 PM

QUOTE (Mamiha @ Dec 2 2009, 07:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Преди малко разбрах, че кучето си е намерило дом и стопани.
Ако може темата да се премести...


На кой мейл?
User's Signature

Качена снимка

#87 Потребителят е офлайн   Persona Grata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистрация: 02-July 09
  • Location:Sofia

Публикувано: 02 December 2009 - 09:47 PM

Олеееее, тва вече разби всички класации ea_103.gif Няма да стъпя повече в ресторанти!!! eg_033.gif eg_033.gif eg_033.gif
Има ли някой да спазва Закони в тая държава?? ud_009.gif
User's Signature

Усмивката на Булдог е способна да разтопи камък
Style Bullet Prince

Качена снимка

#88 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 December 2009 - 10:54 PM

След като престанах да се опитвам да задомявам котета в България и респективно престанах да пускам обяви, не съм си и помисляла, че някога отново ще имам повод да пиша в тази тема. Е, да ама не smile.gif. Прибирам се преди малко, отварям пощата ни и какво да видя:

Цитат
Zdraveite iskam da popitam dali imate nqkoe malko sladko puhkavo s mn kozina kotence malko za men?Az sam ot sofiq


Помислих си, че някой си прави гаргара с нас или пък, че е някое невръстно дете и тъкмо се канех да драсна 2 реда в шеговит дух, но нещо ме накара да проверя мейла - koteto_9611@abv.bg.

Ето да видите и сами за какво иде реч

За мен поне най-логичният извод е, че някой си е намерил удобен начин да си изкарва парички! Взима s mn kozina kotence malko ииии .... после котенцето се продава за 40-50 или повече левчета като смеска между сиамка и персийка, ангорче, полуангорче и т.н.

Знам, че колкото и да пиша все ще има хора, които да "подхранват" този бизнес с наивното си отношение към задомяването на животни, но се надявам все на някой да е от полза това, което споделям.

ПС: Е, не! Не мога да не допиша и това! Имам много набито око за котки и сега се сетих къде точно видях едно от котетата, което koteto_9611 продава в обява за цели 100 лева.

Ето нейната обява!

А ето и обявата, където днес мернах същото котенце!

Възмутена и потресена съм! За съдбата на горкото коте, което се предава от ръка на ръка като стар вестник! Кой знае откъде е тръгнало, виждаме 2 места, където пребивава за кратко, а после? И това са далаверки измислени от тийнейджърка, която не може още да пише грамотно. Едно от котетата, които подарява е много liubovinno според обявите и! А какво ли правят по-големите мошеници в този "бизнес"?!

#89 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 December 2009 - 05:27 PM

Цитат
Здравейте.На 6-ти декември си подарих кучето на възрастен човек,представящ се като Стефан.Половин час след като си тръгнах от дома му и се убедих,че кученцето ми ще свикне там и ще му е по-добре отколкото в моята гарсониера,човекът ми се обади да ми каже,че кучето ми е избягало докато се е опитвал да го разходи.Веднага се върнах,обиколих целия район на Пирогов,къде уж се е случило,но така и не го намерихме.В последствие разбрах,че въпросният Стефан е взел и каракачанска овчарка на 2 месеца в същия ден,в който аз му подарих моя Мечо.Искам да помоля всички,които имат някаква информация за този човек,или за това къде и какво може да е станало с кучето,да ме уведоми.Не вярвам на нищо от това,той ми казва.Искам да си върна кучето и да предотвратим този измамник да вземе други животни и да изчезнат по същия начин.
Много моля,ако някой е видял или има информация за куче на годинка,мелез между канадски вълк и немска овчарка,черно,да ми пише.


Оригиналната тема

#90 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 December 2009 - 02:21 PM

Преди малко от тел. 0889224742

"Алооооо, звъня за кучето"-с глас на мутра
Кое куче?-питам аз.
"Ъъъ" -мълчи, защото търси името на кучето. След минута:
"Бъкси е кучето. Още ли се дава?"

Даже името не му е запомнил, но го иска. Важното е, че става за боеве.
Внимавайте с такива кучета, ако ви звънят от този номер. Писна ми!

#91 Потребителят е офлайн   janny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 209
  • Регистрация: 27-October 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 15 December 2009 - 12:58 AM

Здравейте! Бих искала да предупредя всички, които предлагат поотраснали котки за осиновяване. Последните няколко дни се обаждат жени от 4 различни телефонни номера за 2 мъжки котарака от много стари обяви. Две от обажданията бяха до мен, по обява за Мазнио от началото на септември. При положение че още тогава никой не се обади за него, изведнъж сега, почти 4 месеца по-късно аз имам 2 обаждания за него. Първото беше от жена, която твърдеше че Мазнио много прилича на нейния котарак, който бил избягал когато били на гости в Пловдив ( двамата заедно били на гости там). Та госпожата смяташе, че нейният котак се е прибрал сам в София и мислеше че този от снимката е той . Разпитваше каде точно се намира Мазнио и т.н. Другото обаждане също беше за този котарак, въпреки че там разговор смислен не можа да се проведе.
Преди малко обаче разбрах от една позната, че тя също е имала неочаквани вече обаждания за стара обява за риж котарак на 2 години. Тя също е имала 2 обаждания за последните дни. Едното е било от жена от Нова Загора. Тя е казала че наскоро е починал котарака й, които бил точно копие на този риж красавец, че си била възвърнала надеждата, като го видяла на снимката и че иска да го вземе веднага и безусловно. Би ли била така добра госпожицата да й изпрати Рижко по Еконт ?????!!!!!! Другото обаждане, отново за котака, за който абсолютно никой не е звънял досега, е от жена живееща в Драгалевци. Тя обаче не е настоявала прекалено и звучи малко по-достоверно.
Може би съм прекалено мнителна, но тези случайни обаждания - 4 за 3 дни - за неатрактивни големи котараци по стари обяви..... станаха много случайности. Не искам никое животно да пострада и затова си позволявам да напиша и телефоните на тези хора.
0888247617 от Драгалевци
0899939876 г-жата от Нова загора
0888676933 daniela_docheva@yahoo.com
0888216166

#92 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 15 December 2009 - 01:19 AM

Драгалевския номер е на потребителката, забъркала тази странна и недостоверна каша.


User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#93 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 15 December 2009 - 02:02 AM

Няма ли някакъв начин всички докладвани тук случаи да се систематизират в първа страница примерно? Нещо като банковата сметка на mıl_? Само телефони и и-мейли като списък, ако трябва - с препратка към самата темичка.

Да е по-лесно и прегледно при проверка?
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#94 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 15 December 2009 - 12:52 PM

Уинд, няма как, толкова са много, а и към всяко има някаква допълнителна информация - къде са цитати от обяви, къде са по няколко телефона, къде са линкове. Чистила съм темата няколко пъти, с цел да остане само важното инфо. В един пост не може всичко да се събере. Някои нямат препратки към теми, фигурират само тук.

За бързо търсене, ако търсите конкретен телефон или мейл в тази тема: с търсачката (CTR+F) прегледайте всички страници, ако го има търсеният от вас - ще ви го покаже.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#95 Потребителят е офлайн   Ch@Rlie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 650
  • Регистрация: 26-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 03 January 2010 - 07:37 PM

Здравейте! Искам да предупредя да бъдете предпазливи към този адрес rali_androvska@abv.bg и този номер 0885862342.
Подозренията ми идват от факта, че не желаят кастрирано куче и признават, че искат да има поколение.
User's Signature

Качена снимка

#96 Потребителят е офлайн   maya_mai4ety Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 16-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 06 January 2010 - 09:28 PM

Понеже видях ,че и моето име е тук...
Признавам ,че в началото беше така лъжех много за което съжалявам и се извинявам на всички. Но вече не е така. Мога да уверя всички. И отново съжалявам. Срамувам се от постъпката си.
User's Signature

I feel it in my fingers, I feel it in my toes. The love is all around me...

#97 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 06 January 2010 - 09:33 PM

Това е огромна крачка, едно от най-трудните неща за хората е да кажат "съжалявам, сбърках". ba_025.gif
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#98 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 10 January 2010 - 03:25 PM

Котето,за което пише Мечо Пух ,се казва Мария Лазарова и е на 13 години от град София.Изглежда по този начин:
http://www.topmodel.bg/koteto_9611
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#99 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 10 January 2010 - 04:12 PM

Момиченце,представящо се за Сара,със скайп shugar_cat_s ,телефон 0899374156
Търси да й се подари кученце от малка порода http://forum.zoomani...=158807#p158807 .И всъщност продава:
Булдог на изгодна цена:
http://www.bezplatno...odna_tsena.html
супер БОК:
http://www.bezplatno...end_friend.html
ПОследната обява е с изтекъл срок.

User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#100 Потребителят е офлайн   ivka9714 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 24-December 09

Публикувано: 15 January 2010 - 10:16 PM

boceto hghdghd <boceto__@abv.bg> добави в адреси
До: Ivka Georgieva <iw4etooo@abv.bg>
Относно: Re: Re: КУЧЕТА
Дата: Сряда, 2010, Януари 13 22:45:19 EET


АКО ИМАТЕ СРЕДНОАЗИАТСКА ОВЧАРКА АЛАБАЙ И КАРАКАЧАНКА ЩЕ ГИ ВЗЕМА И 2ТЕ СТИГА ДА СА МАЛКИ КУЧЕНЦАТА ? СКАИПА МИ Е BOCETOOO 0877 33 07 56 БОБИ СЕ КАЗВАМ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ИВЕ


>-------- Оригинално писмо --------
>От: Ivka Georgieva
>Относно: Re: КУЧЕТА
>До: boceto hghdghd
>Изпратено на: Сряда, 2010, Януари 13 10:25:30 EET

>
> Кучетата са безпородни, но имаме и породисти
(голями)
кучета като: лудогорско гонче, средноазиадска
и каракачанска
овчарка,..
Малките няма да
оцелеят на улицата. Хората ги бият, гонят и убиват. В момента гледаме над 40 кучета. Повечето кастрирани. Животните са измъчени и много наплашени.


>-------- Оригинално писмо -------->От: boceto hghdghd >Относно: КУЧЕТА>До: iw4etooo@abv.bg>Изпратено на: Сряда, 2010, Януари 6 21:58:24 EET> здравейте искам да ви попитам какви породи имате на малки кутрета защото имам голям интарес да взема няколко ,няма да е в излишак и да ми кажете и породите на възрасните кучета ,благодаря ви !>>




Същият човек ------------------->

ПРОДАВАМ ЖЕНСКИ ПИТБУЛ НА 2 Г. 200 ЛВ

Пренос
Отлично

..........

Цена: 200 Лв.

За контакт:
Bobi
0877330756
2230
Kostinbrod
eMail: boceto__@abv.bg

и

ПРОДАВАМ ПИТБУЛИ НА 50 ДНИ Телефон: 0877330756. Е-mail: boceto__@abv.bg. Подател: БОБИ. Информация | Форум за кучета | Велико Търново | Обяви | Сватба | Сватбен фотограф.
kuchetata.com/obiava_8521.php - Кеширана

  • (18 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни