Dog.bg Форуми : Подарявам - търся дом /котки/

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (30 Страници) +
  • « Първа
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам - търся дом /котки/

#541 Потребителят е офлайн   dgroicheva@abv.bg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 01 July 2012 - 12:04 PM

Здравейте! Търся дом три черни котарачета на месец и половина и на едно черно- бяло на два месеца и половина. Котенцата са във Враца. Аз съм доброволец в организация за защита на животните от Враца, за съжаление тук още нямаме голяма популярност и много съмишленици, затова пиша във форума, за да може повече хора да ги видят. Черните котарачета не са желани от "стопаните" си и аз се наех да им търся дом. Черно-бялото коте има стопанка, която много си го обича, но има още няколко котки и иска да му намери човек, който да си го гледа и да му обръща достатъчно внимание. Ако някой си хареса коте, това е телефона ми- 0879456618. Търся само сериозни хора, които наистина ще се грижат за животинката, която си вземат.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#542 Потребителят е офлайн   biba_2000 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 07-February 11

Публикувано: 07 July 2012 - 09:46 AM

!!Ето и историята на Лорка (сивото) и Чарли (оранжевото)!!

19.06.12
Както си карам колело с една моя приятелка в морската аз дочух мяукане. Набих рязко спирачки и подпрях колелото на бордюра. Влязох в храстите.А там две котета.Едното оранжево котенце щъка между храстите. Отначало не забелязах сивото.То се бе сляло с пръста. Горкичкото имаше вирус на очите и не можеше да вижда. Луташе се напред назад, буташе се в другото и влизаше в една керамична чиника която "грижовния" стопанин беше оставил. С Доби (това е моята приятелка) взехме едно кашонче от близкия капан и се запътихме към вет.клиниката на родителите ми ("Бивет") а тя е на Хан Крум 44. С мъчение стигнахме. Тати проми очите на сивото (женското). Оказа се че още нямат зъби и сега са на сухо котешко мляко.

7.07.12
Котетата са добре. Вече ядат меки консерви, но със спринцовка.Днес за първи път ще им слагаме котешка тоалетна. Играят си.Вече отговарят на имената си.

!!!!!!!!!!!!!! СПЕШНО СИ ТЪРСЯТ ДОМ ДО НАЧАЛОТО НА АВГУСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВСЯКО КОТЕ ЩЕ ПОЛУЧИ БЕЗПЛАТНО 1 ВАКСИНА В ВЕТ.КЛИНИКА "БИВЕТ"

за контакти тел. : 056-81-40-67
0887-907-344

гр.Бургас

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Моето коте Сузи на :

Качена снимка

Качена снимка

#543 Потребителят е офлайн   dgroicheva@abv.bg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 09 July 2012 - 11:55 AM

Актуализация- черно-бялото котенце вече е подарено, жената, на която беше го е дала на една баба на село. Не знам дали наистина там ще бъде добре котарачето, но тя така си прецени.
За черните котенца обаче досега НЯМА кандидати. А времето им там, къдего живеят изтича, "стопаните им" не ги искат и ми казаха, че ако по-скоро не им намеря дом, ще ги дадат на някакво лозе, където предварително знаят, че човекът не е добър и няма да се грижи за тях, колкото да се оттърват от животинките. Много ми се иска да им намеря хубави домове, къде ли не писах, разлепих обяви из града, но никой не се обажда.
Моля ви, ако някой си търси котенце, да погледне и тези дяволчета, тел. ми е 0879456618, скайп- denitsa_groicheva

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#544 Потребителят е офлайн   dgroicheva@abv.bg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 10 July 2012 - 06:14 PM

Бясна съм! Преди няколко часа се обади кандидатка за коте от Враца, каза, че иска мъжко коте, уговорихме се за утре и аз отидох да взема котето от "стопаните". Оказа се, че те вече са изпълнили част от заканата си и са дали на лозето майката и грозното според тях коте, заварих само две котета. Едното от тях е това на снимката, другото има по-светли обръчи. Хванах черното и го заведох на ветеринар за да установим наистина ли е мъжко, оказа се, че не е. Кандидатката каза, че е съгласна и на женско коте, стига да е чисто черно. И тогава- ИЗНЕНАДА- Рени, стопанката на котетата каза- Не, аз не го давам, защото другото ще остане само и много мяука, не го издържам, не го понасям, или вземете само него, или и двете, или ще ги дам заедно на село. Тя не поиска да ми даде котето, въпреки че ме беше помолила да им търся дом и аз всячески го правех. В крайна сметка не я послушах и отвлякохме котето и то сега е вкъщи. Утре ще се запознае с бъдещата си стопанка и дано тя да си го хареса и вземе. Ще пиша... Жал ми е все пак, че последното коте остана там, при тях, то също е много страхливо, те ще го дадат на село.

#545 Потребителят е офлайн   bichana Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 16-September 07

Публикувано: 10 July 2012 - 07:13 PM

Качена снимкаПодаряват се две снежинки – котета

Две снежно бели котенца-момиченца на около 2-3 месеца търсят своето обично семейство и дом. Намерени са изоставени като новородени. Отгледани са под човешка грижа и няма да оцелеят навън.
Третият, най-малък снежко от снимката, вече е осиновен.
Малките души са в Горна Оряховица при една баба, която няма възможност да ги задържи и да се грижи добре за тях.
Има възможност котетата да бъдат закарани до Велико Търново или кандидат-осиновителят да бъде закаран до Горна Оряховица при котетата, за да ги види на живо.
Моят телефонен номер е: 0877442611 Рени

Моля ви, помогнете ми да помогнем на снежинките!

#546 Потребителят е офлайн   svilen1 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 10-July 12

Публикувано: 10 July 2012 - 11:56 PM

Бебета търсят дом - Пловдив, СПЕШНО
Открих четири изхвърлени малки котета без майка, видима възраст >15 дни, наскоро прогледнали. Нямам възможност да ги гледам, могат да стоят при мен най-много седмица, след което не ми се мисли. Котетата са пълни с бълхи, прекалено малки са и нямам възможност да им купя препарат. Ако случайно вие можете да предоставите от единствения подходящ - Фронтлайн спрей и се намирате в Пловдив, само ми кажете адрес,ще ги пръсна веднъж и ще ви го върна. Много се надявам някой да се отзове. Ако желаете да вземете едно коте - няма проблем. Ако познавате някоя cat lady в Пловдив, която е готова да се грижи за тях, свържете ме.
Тел: 0886 371 903 skype:smoke_machine_89

Благодаря, че ви е грижа.

#547 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 July 2012 - 11:38 AM

Обърнете се към тези момичета: http://www.facebook....174262095959354 или към тези: http://www.facebook....189829984366007 . Да вземат котенцата надали ще могат, но поне за обезпаразитяването им вероятно ще ви помогнат.

#548 Потребителят е офлайн   svilen1 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 10-July 12

Публикувано: 11 July 2012 - 07:19 PM

Благодаря!:)

#549 Потребителят е офлайн   biba_2000 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 07-February 11

Публикувано: 13 July 2012 - 03:15 PM

!!Ето и тяхната история!!

Лорка(сивото) и Чарли(оранжевото)

19.06.12
Както си карам колело с една моя приятелка в морската аз дочух мяукане. Набих рязко спирачки и подпрях колелото на бордюра. Влязох в храстите.А там две котета.Едното оранжево котенце щъка между храстите. Отначало не забелязах сивото.То се бе сляло с пръста. Горкичкото имаше вирус на очите и не можеше да вижда. Луташе се напред назад, буташе се в другото и влизаше в една керамична чиника която "грижовния" стопанин беше оставил. С Доби (това е моята приятелка) взехме едно кашонче от близкия капан и се запътихме към вет.клиниката на родителите ми ("Бивет") а тя е на Хан Крум 44. С мъчение стигнахме. Тати проми очите на сивото (женското). Оказа се че още нямат зъби и сега са на сухо котешко мляко.

7.07.12
Котетата са добре. Вече ядат меки консерви, но със спринцовка.Днес за първи път ще им слагаме котешка тоалетна. Играят си.Вече отговарят на имената си.

13.07.12
Котетата имат вече изградени хигиени навици.Ядат котешки пастети направо от кутиката.От понеделник са на накиснати бебешки гранули.Разбират се с безпородното ми куче Мечи (тя е малка на размер), но зависи и от кучето.Лора е по-фотогенична от Чарли : )

!!!!!!!!!!!!!! СПЕШНО СИ ТЪРСЯТ ДОМ ДО НАЧАЛОТО НА АВГУСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВСЯКО КОТЕ ЩЕ ПОЛУЧИ БЕЗПЛАТНО 1 ВАКСИНА В ВЕТ.КЛИНИКА "БИВЕТ"

за контакти тел. : 056-81-40-67
0887-907-344

гр.Бургас

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Моето коте Сузи на :

Качена снимка

Качена снимка

#550 Потребителят е офлайн   Ady :) Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 15-May 12
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 July 2012 - 01:06 PM

Здравейте :)
Спешно подарявам женско коте на около 3 месеца,когато я намерихме беше на около 14 дни.Липсва и част от задната лява лапичка,но това не и пречи на беснее.
За повече информация: 0883 355 013 - Мартина
Моля ако някой се интересува , нека се свърже с нас за да намерим дом на малкото мъниче :)
Поздрави !

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#551 Потребителят е офлайн   bichana Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 16-September 07

Публикувано: 01 August 2012 - 10:42 PM

Показване на мнениетоbichana, в 10 July 2012 - 06:13 PM, написа:

Качена снимкаПодаряват се две снежинки – котета

Две снежно бели котенца-момиченца на около 2-3 месеца търсят своето обично семейство и дом. Намерени са изоставени като новородени. Отгледани са под човешка грижа и няма да оцелеят навън.
Третият, най-малък снежко от снимката, вече е осиновен.
Малките души са в Горна Оряховица при една баба, която няма възможност да ги задържи и да се грижи добре за тях.
Има възможност котетата да бъдат закарани до Велико Търново или кандидат-осиновителят да бъде закаран до Горна Оряховица при котетата, за да ги види на живо.
Моят телефонен номер е: 0877442611 Рени

Моля ви, помогнете ми да помогнем на снежинките!


СНЕЖИНКИТЕ СА ОСИНОВЕНИ!

#552 Потребителят е офлайн   biba_2000 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 07-February 11

Публикувано: 02 August 2012 - 08:10 AM

Показване на мнениетоbiba_2000, в 13 July 2012 - 03:15 PM, написа:

!!Ето и тяхната история!!

Лорка(сивото) и Чарли(оранжевото)

19.06.12
Както си карам колело с една моя приятелка в морската аз дочух мяукане. Набих рязко спирачки и подпрях колелото на бордюра. Влязох в храстите.А там две котета.Едното оранжево котенце щъка между храстите. Отначало не забелязах сивото.То се бе сляло с пръста. Горкичкото имаше вирус на очите и не можеше да вижда. Луташе се напред назад, буташе се в другото и влизаше в една керамична чиника която "грижовния" стопанин беше оставил. С Доби (това е моята приятелка) взехме едно кашонче от близкия капан и се запътихме към вет.клиниката на родителите ми ("Бивет") а тя е на Хан Крум 44. С мъчение стигнахме. Тати проми очите на сивото (женското). Оказа се че още нямат зъби и сега са на сухо котешко мляко.

7.07.12
Котетата са добре. Вече ядат меки консерви, но със спринцовка.Днес за първи път ще им слагаме котешка тоалетна. Играят си.Вече отговарят на имената си.

13.07.12
Котетата имат вече изградени хигиени навици.Ядат котешки пастети направо от кутиката.От понеделник са на накиснати бебешки гранули.Разбират се с безпородното ми куче Мечи (тя е малка на размер), но зависи и от кучето.Лора е по-фотогенична от Чарли : )

!!!!!!!!!!!!!! СПЕШНО СИ ТЪРСЯТ ДОМ ДО НАЧАЛОТО НА АВГУСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВСЯКО КОТЕ ЩЕ ПОЛУЧИ БЕЗПЛАТНО 1 ВАКСИНА В ВЕТ.КЛИНИКА "БИВЕТ"

за контакти тел. : 056-81-40-67
0887-907-344

гр.Бургас



ЛОРКА Е ОСИНОВЕНА
User's Signature

Моето коте Сузи на :

Качена снимка

Качена снимка

#553 Потребителят е офлайн   kotaraka_sasha Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 25-August 12

Публикувано: 25 August 2012 - 02:47 PM

Подарява се руско синьо коте!

Подарява се Саша! Той е мъжко, кастрирано коте на 3 години в отлично здраве, много добре гледано и много красиво!

Причината, поради която го подаряваме е, че той се притеснява от затворени пространства и се стряска много в тесни коридори (при затворени всички врати), в резултат на което понякога проявява агресивност в такива ситуации (веднъж на 2-3 месеца). Според ветеринарите, той ще се чувства много по-добре ако живее в къща с двор. Така ще има пространство да изразходва енергията си и ще има възможност за множество "скривалища", което ще реши напълно проблема с проявата на притеснение, която е продиктувана от страх и невъзможност да избяга. Много ни е мъчно, че трябва да се разделим с него, но според специалистите така ще бъде по добре за него, защото на голямо пространство той ще се чувства много по-щастлив и спокоен. Игрив и енергичен е и според ветеринарите ще свикне бързо със свободния живот на двор! Търсим вече дълго време, защото държим да го дадем на отговорни стопани и дори се надяваме поне в началото да можем да го виждаме. Ако има нужда сме готови да помагаме в отглеждането! Държим да бъде добре гледан и щастлив на новото място, защото много го обичаме! Иначе Саша е социализиран и общителен. Обича да се търкаля, да бъде гален по корема и да си играе. Научен е да носи топче, да отговаря на повикване и да посреща на входната врата.

За повече информация:
0876 555 983 – Михаил (след 19 часа и почивните дни) или на kotaraka_sasha@abv.bg
Снимки на: http://www.facebook.com/kotaraka.sasha
Прикачена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#554 Потребителят е офлайн   Ina Gencheva Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 863
  • Регистрация: 05-June 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 August 2012 - 04:35 PM

kotaraka_sasha, Вашите ветеринари може и да са добри специалисти в професията си, но не бих ги определила като специалисти по котешко поведение, явно тезата им е че котка в апартамент не може добре да живее. Помислете, възможно ли ви се струва да намерите сериозни хора, които добре да гледат котето ви, да имат къща и двор с такава ограда, че Саша да не може да я излезе там където има коли, кучета и злонамерени хора? Мислите ли, че наистина е да речем нещастен, защото изтрещява веднъж на 2-3 месеца? Не е ли възможно просто да се съобразявате и да не го оставяте затворен изцяло в коридор, така че да не изпитва панически страх? От написаното оставам с впечатление, че държите много на котето, затова ви задавам тези въпроси, искам да ви дам и друга гледна точка.

#555 Потребителят е офлайн   renink Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 207
  • Регистрация: 05-July 08
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 25 August 2012 - 04:44 PM

И защо котето стои само в коридора :) Има ли някаква причина за това. Какви големи кучета се гледат в апартамент,че какво остава за едно коте.Никой няма да ви гледа котето така както вие.

#556 Потребителят е офлайн   didkap84 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 10-October 12

Публикувано: 10 October 2012 - 02:57 PM


Подарявам 3 домашни котенца
Качена снимка
Подарявам 3 домашни котенца на 2.5 месеца.
Моля, помогнете да им намеря нов дом.


#557 Потребителят е офлайн   smehur4e Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 16-July 10

Публикувано: 10 October 2012 - 03:10 PM

СПЕШНО ТЪРСИ ДОМ! Мъжко котенце на около 3 месеца спешно търси дом. Намерено е на улицата, обезпаразитено е вътрешно и външно. Има хигиенни навици. Много е игриво :) Намира се във Варна. За връзка e-mail: smehoran4e@gmail.com или skype: smehoran4e

Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка

#558 Потребителят е офлайн   Flashback Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 334
  • Регистрация: 29-September 11
  • Gender:Female

Публикувано: 10 October 2012 - 05:11 PM

Здравейте и тук.
Имам едно чувство, че ще излезе нещо добро от цялата работа. :smile:
Озовах се у дома с трима герои.

Вместо да казвам, че е спешно, просто ще спомена, че живеем в далеч неголям апартамент със две големи котки и едно кутре. Сега със тримата малчовци, армията наброява шестима. Тревожно е - струва ми се, че нарушавам всички създадени закони за квадратни метри, необходими на животно в жилище. :ab_041:
Финалните щрихи на съмнителната картинка са лекциите и работата, на които ходя. Взех ги едва вчера, затова мога да кажа, че засега се справям. :ab_041:
Много се надявам да не събудя ничие възмущение с това, че въпреки невъзможността си да ги гледам адекватно, ги взех. Казах си "Този път не. Стига.". След това си легнах и след като не можах да спя, мислейки, разбрах, че не точно този път е "Стига." И повярвах, че с помощ от добри хора ще успея. :smile:

И трите са мъжки, на около 30-40 дни. Много ми беше трудно да определя пола, защото са наистина малки, но опитах, след това помолих и лекар да потвърди, така че би трябвало да няма изненади, когато пораснат.
Това е албумче във Фейсбук, където написах всичко, което мисля, че е важно да се знае, има и много мили снимки.
Те са съкровища!!! :wub:

Телефонът ми е 0878 87 30 77, дала съм повече контакти и информация в албумчето във Фейсбук.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Жил был щенок с весёлой глупой мордой, один из тысяч городских дворняг.
Был вчера щенок обычный, а сегодня рок-звезда
Жизнь исправил на "отлично" как и ты, он навсегда!

#559 Потребителят е офлайн   Flashback Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 334
  • Регистрация: 29-September 11
  • Gender:Female

Публикувано: 04 November 2012 - 01:05 PM

Щастливо задомени са вече и тримата. Вече не мога да редактирам горния пост, извинявам се. :smile:
Този път се справихме чудесно. :smile:
User's Signature

Жил был щенок с весёлой глупой мордой, один из тысяч городских дворняг.
Был вчера щенок обычный, а сегодня рок-звезда
Жизнь исправил на "отлично" как и ты, он навсегда!

#560 Потребителят е офлайн   biba_2000 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 07-February 11

Публикувано: 05 November 2012 - 09:03 PM

https://www.facebook...87975147&type=3

Бела СПЕШНО ТЪРСИ ДОМ
Бела:
-женско коте
-на около 3 месеца
-бяло-черно на цвят
- с изградени хигиени навици
-яде суха храна.

Бела ce намира във Ветеринарна клиника "Бивет".
Местоположениe :Хан Крум 44, 8000 Bourgas, Burgas, Bulgaria
Телефон:056-81-40-67, 0887-907-344
Електронна поща:bivet@abv.bg

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Моето коте Сузи на :

Качена снимка

Качена снимка

  • (30 Страници) +
  • « Първа
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни