Dog.bg Форуми : Подарявам - търся дом /котки/

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (30 Страници) +
  • « Първа
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам - търся дом /котки/

#561 Потребителят е офлайн   lilker Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 09-December 10

Публикувано: 19 November 2012 - 02:46 PM

Здравейте,

Спешно едно момиченце си търси грижовни стопани. малката е на около 50 дни има чудесен апетит, игрива и страхотна лигла. За съжаление някой я е изхвърлил, защото си има хигиенни навици (сифона в банята). Отново за съжаление не може да я оставим у дома защото имаме вече трима дърти котараци и лудо хъски... Моля, смилете се над тази душичка!
Тел - 0888 778 420 Георги, 0889 201 147 Нели. София

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#562 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 08 January 2013 - 06:46 PM

Мой приятел търси да осинови мъжко ангорско (пухкаво) коте до 3 месеца.Ако някое котараче отговаря на описанието - ЛС :))
User's Signature

Качена снимка

#563 Потребителят е офлайн   tony63 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 31-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 30 January 2013 - 09:36 PM

Малката Ида търси своите хора.Котенцето е на около 10-11мес.Ваксинирана,кастрирана с евро паспорт.Разбира се с други котки и кучета.Подарява се само срещу договор за осиновяване.Повече снимки може да видите в профила ми https://www.facebook...toaneta.gecheva
За контакти -gantoaneta@ymail.com

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#564 Потребителят е офлайн   vea Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 09-April 13

Публикувано: 09 April 2013 - 02:27 PM

Здравейте! Търсим дом за две готини котки, бездомни - майка и дете. Има едно момиче, което, когато може, ги храни, но за повече няма физическа възможност. Майката е Дейза, а детенцето е Кими :) Ако някой прояви интерес към двете красавици, нека ми пише на мейл ehh@abv.bg
Поздрави :)
Снимки:
Дейза
Качена снимка
Кими
Качена снимка

#565 Потребителят е офлайн   nadejda.m Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 10-April 13

Публикувано: 10 April 2013 - 10:58 PM

Прикачена снимка

СПЕШНО ТЪРСЯТ ДОМ! Тези две малки котета на около месец се нуждаят от дом, където ще ги обичат, ще се грижат за тях, а те в замяна ще им дадат цялата искрена любов на света! Невероятни котенца – оранжево-бялото е спокойно и гальовно, а „котето на Уискас” е игриво и не спира да мърка. И двете се гушкат много, просто са страхотни. Те и двете им сестричета бяха изхвърлени в черно пазарско пликче на улицата, току-що прогледнали, в най-студената нощ на март месец. Бяха премръзнали и адски гладни, но ние бяхме щастливи, че преживяха нощта. На другия ден от няколко зоомагазина ни помогнаха с адаптирано мляко, биберони и т.н.Спасихме ги и от тогава се грижим за тях, две от сладурчетата вече са в новите си домове, а другите две чакат някой да откликне на молбата им. Ние, за съжаление, нямаме никаква възможност да задържим дори едно от котенцата, защото вече прибрахме кученце от улицата, което е асоциално и не се разбира изобщо с тях. Ако историята им е докоснала нечие сърце, свържете се с мен (0879950595 и nadejda.mitreva@abv.bg, facebook: Nadejda Mitreva) и заповядайте да ги видите – ще се влюбите в тях веднага! Моля ви, споделете тази история, за да може повече хора да я видят и да им дадат шанса да живеят по нормален начин. Благодаря ви!!!

#566 Потребителят е офлайн   ATANASOVA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 276
  • Регистрация: 21-October 09
  • Gender:Female
  • Location:пловдив

Публикувано: 15 April 2013 - 07:33 PM

ТЪРСЯ ДОМ за тези две братчета!! Две момченца на 6-7 мес, с изцяло изградени хигиенни навици,социални,и безкрайно мъркащи глезанчовци..Уайти(по светличкото) и Блеки! Уайти е на 100% глух.Има нужда от специални грижи,няма да оцелее навън,би бил идеално дом. другарче.
Попаднаха при мен слепички още,изгледах ги,но ми е невъзможно да ги задържа,имам куче със свободен достъп до всяка точка на дома ни,куче -коткоубиец,чист късмет си е че досега успявах да ги опазя,но не знам до кога ще имат този късмет..МОЛЯ ВИ приятели,помогнете им!! Помогнете им да си намерят домче,помогнете им да останат живички,те са прекрасни малки момченца,ще помагам със храната ако трябва..Моля за дом и обич за тях!!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#567 Потребителят е офлайн   kari__ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 10-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 04 June 2013 - 05:35 PM

Здравейте,търсим дом на 5 малки котенца,на месец и малко.Майка им се е качила на балкона на баба ми е ги е родила там,аз съм с голямо куче и нямам възможност да ги гледам.Намират се в София,ако се интересувате моля да се свържете с мен,телефона ми е 0895 42 50 50.

#568 Потребителят е офлайн   prokletnica Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 05-June 13

Публикувано: 05 June 2013 - 08:51 PM

Добър ден,
казвам се Ж. и живея в Германия. Днес говорих с родителите ми по скайп и ми казаха, че някой е изхвърлил две малки котенца в мазето. Родителите ми живеят в гарсониера в София квартал Надежда и имат още 3 котки. Родителите ми са ги взели в апартамента, защото съседите искат да пръскат мазето за паразити. Котенцата са изкъпани (днес), изглеждат здрави и игриви. Както казах намирам се в Германия и нямам снимка на котетата, а родителите ми не разполагат с дигитална камера. Засега котенцата могат да останат при нашите, но няма как да ги задържат за дълго време.

Ако някой иска да ги вземе (заедно или поотделно) нека да ми пише лично съобщение.

#569 Потребителят е офлайн   lgdani Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 582
  • Регистрация: 16-November 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 June 2013 - 10:28 AM

Подарявам тази красива котка/котарак. Не мога да кажа точно какъв е пола му, но според мен е кастриран и е мъж. Много е млад може би около годинка. Има малко капризен характер и не обича да се чувства "притиснат". Не е подходящ за семейства с много малки деца или необщували с животни. Подарява се и, ако си го харесате можете да ме потърсите на 0886620166 Даниела.

Качена снимка



#570 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 16 June 2013 - 06:35 PM

Не е ли редно преди да се подари да бъде обезпаразитен, ваксиниран, съответно - минал през лекар, за да се знае полът му?
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#571 Потребителят е офлайн   ENJOY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 14-March 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 June 2013 - 06:11 PM

Тези 6 мъника си търсят дом. Черно-белите са мъжки, а останалите - женски. Всички са на малко повече от месец, от три различни майки са.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимка

#572 Потребителят е офлайн   dacrow Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 06-July 13

Публикувано: 06 July 2013 - 10:57 PM

Здравейте,

за първи път пиша тук. Мисля си че котето ми е бременно. Вкъщи постоянно повтарях да не я пускат навън, но живея и уча в друг град и нищо не можах да направя срещу непокорните родители. Та мисълта ми е ако се окаже наистина бременна, дали ще можете да ми помогнете да им намеря стопани. Не зная в противен случай какво биха направили родителите ми, особено когато ме няма вкъщи по няколко месеца.

Благодаря предварително на отзовалите се!

#573 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 07 July 2013 - 10:52 AM

Не е късно да заведете котето за кастрация. Така хем няма да роди и да се чудите на кого да подарявате котенца, хем и за вбъдеще няма да се страхувате, че ще забременее. Лекарите правят тази операция доста често, имат опит, всичко минава за няколко дена.
В противен случай ви чака много трудно и почти невъзможно задомяване на котенца, които не се знае точно на какви стопани ще попаднат.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#574 Потребителят е офлайн   pili-me4e Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 170
  • Регистрация: 09-December 08
  • Gender:Not Telling
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 22 July 2013 - 09:41 AM

Подарявам малък Черньо на около 2,5 месеца,обезпаразитен вътрешно и външно(предстои първа ваксина).Като го прибрах беше плешив от бълхи,сега му се сгъстява козината с всеки изминал ден,ще бъде доста рошав. Много игрив,обича и да се гушка,мърка като дърт котак :) Има хигиенни навици вече-сифона!
Съжителства с моите две котки,които хич не го искат-досажда им за игри,женската ми не се храни откакто е в нас.
Качена снимка Качена снимка
Качена снимка Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

"Всички гледат породата,търсят расови белези,
а пък има в природата удивителни мелези.
Тъй,че както при хората,приятелче мое,
и при нас е по-важно сърцето какво е!"
Валери Петров
торенти за български филми и музика

Качена снимка

#575 Потребителят е офлайн   rogana Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 25-July 13

Публикувано: 25 July 2013 - 08:49 PM

Здравейте, търся временен дом (една седмица) за коте във Велико Търново.
Котенцето е намерено изхвърлено преди две седмици, на около 2,5 месеца е, обезпаразитено, с хигиенни навици, интелигентно и общително.
Проблемът е, че ще ходя на почивка и няма кой да се грижи за него през това време. Естествено, ще поема всички консумативи.
Ако искате мъркащо гостенче за една седмица - звъннете ми: 0899 981 527 :-)

#576 Потребителят е офлайн   maluk_bandit Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистрация: 26-October 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 July 2013 - 04:26 PM

Порода "Любов"
Маминка и бебетата от шахтата - в приемен дом, търсят постоянен! София
Бебетата са 2 момчета и едно момиче. За връзка - My link

Качена снимка
User's Signature

Аджилити Клуб България
Do not judge other people, for you do not know their pain or sorrows, if you cannot speak a kind word, just shut up...

#577 Потребителят е офлайн   liika Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 08-September 11

Публикувано: 15 August 2013 - 12:36 PM

Здравейте,преди седмица намерих този мъник ритнат/блъснат(по вероятно ритнат от някой гнусен злобар),беше много зле няколко дни,но за щастие оцеля и сега е вкъщи,но не мога да го задържа още дълго поради ред причини..Моля някой ако може да помогне с временен/постоянен дом..или дворче...Котенцето е женско,с хигиенни навици,обезпаразитена,на 2 месеца кръстих я Мъфин.Намираме се в Пловдив,но не е проблем да го докарам и до друг град .
тел за контакт: 0889 712 447

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#578 Потребителят е офлайн   dgindeva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 21-April 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 10 October 2013 - 11:53 AM

Помогнете да намерим дом на този мъник...преди няколко дни стопанката му починала и сега той временно е прибран при хора, които нямат възможност да го гледат постоянно, тъй като имат възрастни котки, които не се разбират с него. Котето се намира в Симеоново, но мога да Ви го докарам в района на София, ако не разполагате с транспорт!Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#579 Потребителят е офлайн   tony63 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 31-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 17 October 2013 - 10:24 AM

Малката Шаренка си търси дом и хора,които да я обичат.Разхождайки,кученцето си намерихме това котенце на улицата.Нахранихме я,но беше доста омърлушена,кашляше и имаше раничка под едното оченце.Самичка тръгна след нас и сърце не ми даде да я оставя.След посещение при ветеринарната ни лекарка се проведе лечение с антибиотик,което приключва на 18,10.Котенцето вече е много добре,обезпаразитена е вътрешно и външно,ползва си котешка тоалетна без проблем,на възраст е около 5мес. момиченце.Държа я изолирана в гаража и сутеренно помещение.Не мога да я задържа,защото имам 2котки и куче.Много ви моля за съдействие.Ако не можете да я вземете,поне споделяйте албума и.Преди осиновяването ще бъде ваксинирана и с паспорт,ще се даде с договор за осиновяване.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#580 Потребителят е офлайн   ENJOY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 14-March 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 October 2013 - 07:29 AM

Трите шарени сестрички и черното им братче си търсят дом. Родени са на 26.09.13 г. За връзка - 0887 004 301. Намират се в с. Волуяк.

Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка

  • (30 Страници) +
  • « Първа
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни