Dog.bg Форуми : Дакел

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (204 Страници) +
  • « Първа
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Дакел

#3861 Потребителят е офлайн   sara 25 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2009 - 09:00 PM

А как беше тази нощ спането? Успя ли да спиш? ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif
User's Signature

[Качена снимка

#3862 Потребителят е офлайн   mariana_jl Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 21-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 02 December 2009 - 09:04 PM

Даааа,снощи се наспах.Даже господина в 7ч.за разходка едва го вдихнах с триста зора.

#3863 Потребителят е офлайн   sara 25 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2009 - 09:14 PM

Браво бе, хитрец! Мамин златен. И Саруна прави номера такива
User's Signature

[Качена снимка

#3864 Потребителят е офлайн   chocolate80 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 420
  • Регистрация: 16-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Икона за мнението  Публикувано: 03 December 2009 - 02:32 PM

Здравейте,от сърце ви моля и вие да се включите
http://forum.dog.bg/-t30368.html
User's Signature

Качена снимка

#3865 Потребителят е офлайн   sara 25 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 December 2009 - 03:51 PM

Съжалявам, че ще го кажа, но на мен лично не ми е приятно във форума , в който си пиша с приятелите за пакостите на нашите любимци, влизайки днес да виждам някакви безсмислени агитации на псевдо природозащитници. защо аджеба такива постове не се поглеждат или трият от модераторите, ами се трият постове на хора търсещи си домашен любимец. И в тая криза намерихте начин да трупате пари на чужд гръб. Аз ако искам да помогна на бездомно животно хехе такива около моя блок колкото щеш. Много ви моля пишете си ги тези работи по вашите теми без дом и т. н., не ни нарушавайте спокойствието. Нямам доверие на никой! eg_033.gif eg_033.gif eg_033.gif

П.П. Съжалявам ако съм груба но и с мен бяхте груби по останалите теми. И с какви очи ми искате помощ
User's Signature

[Качена снимка

#3866 Потребителят е офлайн   chocolate80 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 420
  • Регистрация: 16-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Икона за мнението  Публикувано: 03 December 2009 - 04:55 PM

Цитат(sara 25 @ Dec 3 2009, 03:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Съжалявам, че ще го кажа, но на мен лично не ми е приятно във форума , в който си пиша с приятелите за пакостите на нашите любимци, влизайки днес да виждам някакви безсмислени агитации на псевдо природозащитници. защо аджеба такива постове не се поглеждат или трият от модераторите, ами се трият постове на хора търсещи си домашен любимец. И в тая криза намерихте начин да трупате пари на чужд гръб. Аз ако искам да помогна на бездомно животно хехе такива около моя блок колкото щеш. Много ви моля пишете си ги тези работи по вашите теми без дом и т. н., не ни нарушавайте спокойствието. Нямам доверие на никой! eg_033.gif eg_033.gif eg_033.gif

П.П. Съжалявам ако съм груба но и с мен бяхте груби по останалите теми. И с какви очи ми искате помощ


ub_013.gif Ти тоя път направо ме разби!!! Ако не бях те виждала на снимки да видя колко си годишна щях да си помисля,че те друса критическата,но явно все пак нещо те друса дали депресията в която си или пък знам ли....не че ме и интересува де.Чета темата много преди ти да се регистрираш във форума и знам,че един злобар няма тука,но явно съм сгрешила. Ти беше не просто груба ами и толкова злобна,че направо ме остави без думи първия момент.И какво значи: "....и с мен бяхте груби по останалите теми. И с какви очи ми искате помощ" ???? Ти явно делиш хората на дакели и всички останали,иначе не си обяснявам думите ти-кога ли съм била груба с теб,че и очи да имам да те моля за помощ!!! Боже,амнезия ли имам,защо не си спомням ???Ти сигурно си помисли,че лично към теб съм се обърнала ли ??? Или ти си единствения представител на породата,а??? А и в крайна сметка не съм ти опряла вилата на врата да си купуваш календар...Пожелание е,не задължително,ако не си разбрала...
И определено нервите ти са разклатени,вземи някакви мерки
User's Signature

Качена снимка

#3867 Потребителят е офлайн   sara 25 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 December 2009 - 09:05 PM

Цитат(chocolate80 @ Dec 3 2009, 04:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(sara 25 @ Dec 3 2009, 03:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Съжалявам, че ще го кажа, но на мен лично не ми е приятно във форума , в който си пиша с приятелите за пакостите на нашите любимци, влизайки днес да виждам някакви безсмислени агитации на псевдо природозащитници. защо аджеба такива постове не се поглеждат или трият от модераторите, ами се трият постове на хора търсещи си домашен любимец. И в тая криза намерихте начин да трупате пари на чужд гръб. Аз ако искам да помогна на бездомно животно хехе такива около моя блок колкото щеш. Много ви моля пишете си ги тези работи по вашите теми без дом и т. н., не ни нарушавайте спокойствието. Нямам доверие на никой! eg_033.gif eg_033.gif eg_033.gif

П.П. Съжалявам ако съм груба но и с мен бяхте груби по останалите теми. И с какви очи ми искате помощ


ub_013.gif Ти тоя път направо ме разби!!! Ако не бях те виждала на снимки да видя колко си годишна щях да си помисля,че те друса критическата,но явно все пак нещо те друса дали депресията в която си или пък знам ли....не че ме и интересува де.Чета темата много преди ти да се регистрираш във форума и знам,че един злобар няма тука,но явно съм сгрешила. Ти беше не просто груба ами и толкова злобна,че направо ме остави без думи първия момент.И какво значи: "....и с мен бяхте груби по останалите теми. И с какви очи ми искате помощ" ???? Ти явно делиш хората на дакели и всички останали,иначе не си обяснявам думите ти-кога ли съм била груба с теб,че и очи да имам да те моля за помощ!!! Боже,амнезия ли имам,защо не си спомням ???Ти сигурно си помисли,че лично към теб съм се обърнала ли ??? Или ти си единствения представител на породата,а??? А и в крайна сметка не съм ти опряла вилата на врата да си купуваш календар...Пожелание е,не задължително,ако не си разбрала...
И определено нервите ти са разклатени,вземи някакви мерки




Виж какво мойто момиченце. Не е мястото нито времето да се разправям с тебе. Незнам кой моли от сърце - впрочем явно си някаква пикла на около 15 16 години. И не ми казвай какви мерки да вземам, че нещо ти и няколко екземпляра много ама много почвате да ме дразните. Внимавай какво говориш. Пиши си скапаните календари другаде, капиш?
User's Signature

[Качена снимка

#3868 Потребителят е офлайн   sara 25 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 December 2009 - 09:08 PM

Хей, приятели съжалявам, че гледате глупостите на разни екземпляри дето имат лично отношение към мен и се чудят как да избият комплекси! Радвам се, че ви познавам, но вече нямам нерви да се разправям. Вече окончателно излизам от тоя форум и няма да пиша тук. може само да чета вашите коментари. моля да ми простите ако съм ви обидила с нещо. Обичам ви!
User's Signature

[Качена снимка

#3869 Потребителят е офлайн   xrisi95 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1802
  • Регистрация: 31-May 08
  • Gender:Female
  • Location:пловдив
  • Skype:

Публикувано: 03 December 2009 - 09:23 PM

sara 25 хайде малко по-спокойно chocolate80 както каза не ти е опряла нош.Всеки има право да пише в който си иска форум.Иначе щеше мод да направи нещо и да добавя определени хора тези които имат дакели да пишат в този форум.
Има си правила и те трябва да се спазват.Неможем да правим каквото си искаме.Когато си направиш твой форум тогава прави каквото си искаш.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#3870 Потребителят е офлайн   chocolate80 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 420
  • Регистрация: 16-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Публикувано: 03 December 2009 - 09:55 PM

Цитат(sara 25 @ Dec 3 2009, 09:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Виж какво мойто момиченце. Не е мястото нито времето да се разправям с тебе. Незнам кой моли от сърце - впрочем явно си някаква пикла на около 15 16 години. И не ми казвай какви мерки да вземам, че нещо ти и няколко екземпляра много ама много почвате да ме дразните. Внимавай какво говориш. Пиши си скапаните календари другаде, капиш?

Аз като ти казвам,че си зле с нервите съм много права,че и с главата май не си наред също-осъзнавш ли въобще какво пишеш или отчиташ дейност само ??? Как стигна до извода,че щом моля от сърце съм някаква пикла?За първи път пиша във темата ви и ти почваш да се дразниш ами като се дразниш просто натискаш Esc и чао,и още нещо,ако не беше този календар никога нямаше да ви пиша и въобще да се разправям с невротичка като теб.Само ако знаех какво ще последва просто щях да подмина темата ви.И само за информация-аз нямам нищо общо с календара(за съжаление),а реших да го напускам по темите за да видят повече ХОРА и да се пресъединят към тази благородна кауза,но си мисля,че ти никога няма да го разбереш...
Нещо последното изречение не мога да го разбера,за човек,който повече няма да пише в този форум много лично го приемаш,все едно от вас ме изгони,я се приземи малко ако обичаш,или авторски права за форума ще извадиш ???
Не се чувствай длъжна да ми отговаряш,че наистина ще стане грозно вече.
Аз също се извинявам на всички останали-нямам нищо против вас,просто и на мен ми дойде като гръм от ясно небе тази реакция и естествено не можах да не реагирам...
Надявам се това да е края на тази грозна сцена...

User's Signature

Качена снимка

#3871 Потребителят е офлайн   Jarrita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 22-January 08

Публикувано: 04 December 2009 - 09:48 AM

Как пък не те е срам, Сара? Изобщо не очаквах такова бълване на отрова срещу някой, който не те е обидил с нищо. Мдам, любителите на дакели вече не са това, което бяха.

И да ви кажа, най-добрите приятели на моята дакелка Макси (на 17 години) са бездомните кучета. Винаги са били много мили и внимателни с нея, а едно от тях веднъж застана между нея и движещ се камион, за да я избута настрани и да не пострада. Ти би ли го направила? Не, нали? Не мисля, че жертвоготовността е нещо, което можеш да разбереш.

#3872 Потребителят е офлайн   mariana_jl Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 21-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 04 December 2009 - 10:37 AM

Ей,хайде стига вече караници. ea_103.gif И аз чета по разни теми и темички,че стопаните на дакели били или тъпи пубери или с пуберски акъл.Така че,не се правете на свети води ненапити.И наистина има доста теми и мнения,които трябва да бъдат трити в този форум.Стои и въпросът защо понякога тонът в постовете е абсолютно агресивен и заядлив и то,както се казва за няма нищо.Да не давам примери.Не така.....

#3873 Потребителят е офлайн   dakelfen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 136
  • Регистрация: 01-March 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 04 December 2009 - 02:00 PM

Съгласна съм...Мисля,че няма да навреди един просто...пост.Аз лично бих направила също...А и не са се обърнали точно към теб а към всички хора в тази тема.Дано тая разправия да приключи по-бързо... dry.gif
User's Signature

Качена снимка

#3874 Потребителят е офлайн   Borislava_vd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 06-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Видин

Икона за мнението  Публикувано: 04 December 2009 - 02:38 PM

Ето го Джерко пред камината
Прикачена снимка
Прикачена снимка
User's Signature

We love animals and they love us

#3875 Потребителят е офлайн   Borislava_vd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 06-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Видин

Публикувано: 04 December 2009 - 03:02 PM

От къде мога да си купя хубави дрешки за Джерко,но да не са с главозамайваща цена dog.gif
User's Signature

We love animals and they love us

#3876 Потребителят е офлайн   dakelfen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 136
  • Регистрация: 01-March 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 05 December 2009 - 06:48 PM

Ами...Незнам,ама ние имаме едно супер-дупер сладичко пуловерче,което всъщност е...ръкав от пуловер!Ако можеш да плетеш става и е доста практично,честно казано.Плетеш един ръкав за възрастен човек,може и по-широк.И правиш две дупки за предните краченца.Аз одавна не търся дрешки-две пуловерчета...И тя наша Бетуна-щастливо крачи срещу студа.Пък ако някой каже може да е от полза де... ^^
User's Signature

Качена снимка

#3877 Потребителят е офлайн   julianas Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 15-February 09
  • Gender:Female
  • Location:пловдив

Публикувано: 05 December 2009 - 08:12 PM

Браво не бяп се сетила иваче на добре цена 10-12лв от зооманията пуловер за сезона мисля че е добра цена макарче маи трябва да взема нещо непромокаемо защото като се намокри няма ефект пуловера напротив по лошо за кучето

#3878 Потребителят е офлайн   mariana_jl Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 21-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 05 December 2009 - 09:29 PM

pisha,pisha,haideeeeeeeeeeee,iskam da se psihe v tazi tema. eg_033.gif nie dnes hodihme do edno selo na 19km.ot stz.seloto e super.namerihme edin dqdka,koito ni pokaza kakvo da se kupuva i kakvo ne.tarsim stara kashta.seloto e s kamenni kashti,be prikazka prosto.namerihme edni komshii i te koliha prase i ni po4erpiha.super hora.hvarlihme oko na edna kasta i sega vodq pregovori sas sobtvenika da ni q prodava i Vito da si bqga vav dvor4e,da se radva.No shte si spi pri nas de kato hodim petak,sabota i nedelq,vse pak si e grajdanin. wub.gif rc_036.gifA tozi dqdo,shte go 4erpim mnogo,strashen broker :)))xaxaxa

#3879 Потребителят е офлайн   sara 25 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 December 2009 - 10:19 PM

Е браво на вас. Вито ще е най - щастливото куче. Като моята Саруна! Ще видиш колко е готино да си имаш къщичка с дворче и да гледаш щастливото си куче как тича и се забавлява. А Зетя как е? Натича ли се днес? Сигурно вече спи! me_065.gif
User's Signature

[Качена снимка

#3880 Потребителят е офлайн   mariana_jl Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 21-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 06 December 2009 - 09:13 PM

Всичко е супер!Явно от тук нататък ще си водя монолози в темата.Прията вечер. ed_142.gif

  • (204 Страници) +
  • « Първа
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни