Dog.bg Форуми : Добри ветеринари в Бургас

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Добри ветеринари в Бургас

#21 Потребителят е офлайн   n_mut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 06-June 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 22 February 2008 - 07:59 PM

Искам да изкажа огромното си възмущение от т. нар." Д- р" Митев и некадърните лекарчета в екипа му. Същият лекар и неспособните да направят както трябва дори и една инжекция/единият от тях явно се учеше на моето момиченце/ си правиха достатъчно ЕКСПЕРИМЕНТИ в екип с друг бургаски лекар в същия район Лазур няколко дни, докато накрая моето  двумесечно йоркширче почина. Меко казано съм отвратена от въпросните "лекари".Става въпрос за този т. нар Митев, извинете ме но не мога да нарека такива като него Лекар.

#22 Потребителят е офлайн   raya_buldog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 827
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 22 February 2008 - 09:16 PM

Съжалявам за кучето ви  :(! Не знам какво толкова го хвалят Митев,след като изобщо не е за пример???Моето куче ослепя с едното око "благодарение"на професионализма му :angry:.Не съм от Бургас,но го водех при него понеже бил "най-добрия",сега съжалявам,но няма смисъл-окото няма да се оправи...Не исках да му правя такава анти-реклама,но след като прочетох за йоркширчето се изнервих,надявам се на никой да не му се налага да го търси за нещо по сериозно защото едва ли ще  остане доволен от услугите му.Имам много неща да кажа за въпросния лекар,но няма да го направя защото все пак той има и привърженици,които ще го защитят и ще се опитат да ме оборят,а не ми се спори.Фактите говорят сами...

#23 Потребителят е офлайн   yani4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1074
  • Регистрация: 23-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас/Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 22 February 2008 - 10:34 PM

Цитат

Веднъж чух похвални думи за клиника, като по "Анимал планет", някъде в Лазур, но нищо повече.


В Лазур има само две клиники.Едната е на въпросния д-р Николай Митев и има още една на д-р Стойнов.Но нито едната от двете не мога да кажа,че е като по Анимал планет.А и не мисля,че това е определящо,защото има една много хубава клиника в Бургас,която би грабнала всяко око,но обслужването и лечението...Не ми се коментира.
Освен това в Бургас има още един д-р Митев,който работи в Славейков.Така че пояснявайте ако е възможно за кой Митев става дума.

n_mut съжалявам за кученцето :(
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Welcome to yani4ka's zoo world :)
Качена снимкаКачена снимкаКачена снимка

#24 Потребителят е офлайн   n_mut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 06-June 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 23 February 2008 - 08:24 AM

Да става дума за същия Николай Митев в Лазур, но  мястото му не е в тази тема. За мен той е много далеч от понятието "добри ветеринари".

#25 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 23 February 2008 - 09:00 AM

От една приятелка знам,че има ветеринар на име Георгиев в Бургас който не веднъж е спасявал живота на кучето и,а и не само на нейното.
Бих могла да я попитам за повече информация.

#26 Потребителят е офлайн   terra1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 381
  • Регистрация: 22-February 08
  • Gender:Female

Публикувано: 23 February 2008 - 08:12 PM

А какво може да ми кажете за клиника Вивавет в Бургас?Някакви отзиви?

#27 Потребителят е офлайн   Edi i Misho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-February 08
  • Location:Бургас

Публикувано: 25 February 2008 - 10:11 PM

Здравейте  :blink: Аз съм от скоро във форума и ще си позволя да кажа, че в Бургас има добри
ветеринари, но не са от най-добрите. В Стара Загора, Пловдив и София са по-добри и на тях може да имаш по-голямо доверие ;)

#28 Потребителят е офлайн   Ralichka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 158
  • Регистрация: 09-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 26 February 2008 - 07:13 PM

Аз също съжалявам за кученцето...Незнам какво да кажа!!!  :(  Но аз наистина имам само добри впечатления от него и затова ги написах.Все пак темата я пуснах,за да изкажат всички негативите и позитивите си за даден ветеринар,така че пишете кой с какво се е сблъсквал....Все пак ние можем взаимно да се осведомяваме за впечатленията си... ;)
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 18 June 2008 - 11:57 PM

др.Дулитъл - ветеринарна клиника без забележки.Абсолютно винаги реагират навреме и с правилно лечение и диагноза.
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   D-r Martin Burlakov Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 17-August 07

Публикувано: 19 June 2008 - 11:38 AM

Д-р Стоян Георгиев От Бургас
Клиника Бивет

Добър професионалист

Няма добри и лоши лекари,има лечими  и нелечими заболявания.

#31 Потребителят е офлайн   raya_buldog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 827
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 19 June 2008 - 08:34 PM

Цитат

Д-р Стоян Георгиев От Бургас
Клиника Бивет

Добър професионалист

Няма добри и лоши лекари,има лечими  и нелечими заболявания.
Няма да спорим,но не съм съгласна с последното! :( Мисля,че това може да го каже само лекар,който няма вяра в собствените си възможности...Естествено,че има нелечими болести,но те не трябва да са оправдание за лекарските грешки и за некомпетентността на някои ваши колеги!ВИНАГИ ЩЕ ИМА ДОБРИ И ЛОШИ ЛЕКАРИ!!!!!!!

#32 Потребителят е офлайн   venaldi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 25-October 07

Публикувано: 09 July 2008 - 02:19 PM

Здравейте!
И аз обходих няколко вет.клиники.
Там,където докторите са добри трябва да имаш много време,за да чакаш да прегледат любимеца ти.
Другаде докторите съчетават прегледите с търговийка на храни и лекарства.
Нищо против"търговийката",ама когато тя е свързана и с лекарства и лечение..... :rolleyes:
Та думата ми е за неустановената диагноза.Не е констатирана диагнозата и до изясняване на същата се "дават"хапчета в пликче! :sos:
В случая лекарството/по-късно разбрах какво е/ с цена 2-3лв.за опаковка се продава от ветелринаря за 12лв.
На забележката ми,че в крайна сметка същото лекарство можех да го купя от аптеката докторът ми отговори,че ако не желая по-добре да не ходя при него на лечение.
Смених доктора,но загубих време,пари и нерви в протакане за намиране на др.ветеринар.

#33 Потребителят е офлайн   blackvelvet Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-July 08

Публикувано: 10 July 2008 - 11:27 AM

здравейте на всички,от доста време чета в този форум и съм намирала много ценна информация по въпросите ,които са ме интресували,но на тази тема не издържах и се регистрирах ,за да изкажа и своето мнение.това което ме провокира беше следното изказване:
"др.Дулитъл - ветеринарна клиника без забележки.Абсолютно винаги реагират навреме и с правилно лечение и диагноза."

човешко е да се греши и е нормално от един лекар да има и доволни и недоволни,но за тази клиника специално това не важи.първо това е новото име на клиника Байрон /другата се намира до славейковото пазарче/ и аз лично се убедих в некомпетентността им.Преди година закарах кучето ми там като по пътя ме спря жена за да се радва на самоедката ми.попита ме къде отиваме и не мога да ви опиша израза на лицето и когато и казах клиника Байрон,вече моят е същият.След няколко посещения на свой гръб/или по точно на гърба на бедното ми другарче/ се убедих в думите на жената.И добре че се посъветвах с др лекари.Кучето развиваше рахит,вече в сериозна форма заради лекарите които сега работят в кл др Дулитъл и които настояваха че нямаме проблеми,освен това имахме сериозен конюнктивит с който не можеха да се преборят а и искаха да я лекуват за краста /каквато въобще нямаше/

#34 Потребителят е офлайн   blackvelvet Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-July 08

Публикувано: 10 July 2008 - 11:49 AM

освен това откакто се преместиха вече всеки ден ми се налага да минавам оттам и преди да видя че става дума за една и съща клиника /не всички 'доктори' там са същите/ няколко пъти влязох за да купя играчки и калций за моята принцеса,като отново се опитваха да ми пробутат храни от нисък клас и препарати които ... :- спрециално сега се сещам случай че влязох за да взема петнил тъй като адски много ни опада козаината и исках малко да й взема добавки за да се съвземе по бързо,а те се опитаха да ме убедят че едни кучешки бисквити били по ефикасни /наистина ми предлагаха някви цветни бисквити,в чието съдържание нямаше нищо напомнящо витаминИ! /
това е малкото зло за 2 месеца в моя квартал доста хора се оплакаха и аз лично видях как умориха едно хъски,без да му поставят диагноза и без да кажат резултат от изследванията,20 дени всеки ден инжекции заради липса на апетит,дори не казаха какво му бият само знам че е давано допълнително и доксициклин ...знам за ротвайлер който миналото лято също е бил с тежка форма на рахит и му е поставена екзотична диагноза-несъществуваща като след случая дори е имало физическа разправа с тези псевдо лекари.

Моля ви ако обичате любимците си не ги водете там ! :'(
За д-р Стоян Георгиев/кл Бивет/ също бих казала че въобще не съм доволна,впреки многото пари които взима,уморил е кучето на моя позната!

След много ходене по мъките препоръчвам
д-р Георги Митев - клиника Мобивет ,намира се в Славейков,до Технополис,зад бл 55,тел 0888 70 00 19
и д-р Борислав Пенков ,ул Сливница 78,тел 0888 33 81 12

#35 Потребителят е офлайн   biokats Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-July 08

Публикувано: 10 July 2008 - 07:40 PM

СКЬПИ блЯКВЕлВЕТ ИлИ  както ти е таМ иМето.Дьржа да ти поясня че д-р Дулитьл не е новото име на Баирона.Искам да те питам как така са уморили толкова кучета като те работят от 1месец.Май повечко посльгваш за което не ти прави чест.Второ в магазина не продават храни с ниськ клас или май ти не си ходил там.Трето като ришиш да льжеш и да плюеш се изпРави пьрво пРед тях и им го кажи в лицето а не да се криеш като мишок и да бьлваш измишлйотини.

#36 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 12 July 2008 - 12:49 PM

абе блаквелвет,ти не си съвсем с ума си...сериозно.
От такива недорасли индивиди страдат не само хората ами и животните.
Как може да плюеш така лекари които са абсолютно отдадени на професията си и обичат животните незнам.....Само човек който си няма и най-малка представа от медицина и грижа за кучето,котето или каквото там е животното може да се изказва като лаик.
Като не ти допада клиниката води си любимеца при друг от бургаските джелати,но да правиш призиви и да клеветиш без реални факти ,еми извинявай,но не ти прави чест ( може да видиш в речника това което не разбираш)
Аз съм медицинско лице и държа да отбележа,че имам познания в анатомия,физиология,заболявания и лечение на хора и животни,проверила съм лично всяко нещо което е казано като диагноза,питала съм и разпитвала за лекарства прилагани върху моето куче/та и нито за миг не съм си и помислила да мисля подобни неща за въпросната клиника.
Пак казвам - нямам никакви забележки към клиника Др.Дулитъл ,тя няма нищо общо с клиника Байрон ,където наистина в момента работят абсолютни некадърници......
Нека приемат моите адмирации и пожелание за все така отдадена работа и любов към животинките.
Пък то такива като теб винаги ще има ......господ да ни е на помощ....
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   beriinkaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 12-July 08

Публикувано: 13 July 2008 - 12:35 PM

за добри ветеринари бих ти препоръчала д-р Георгиев от клиника "Бивет" . Също останах с добри впечатления от ветеринарите в клиника "Зоосвят" , които спасиха кученцето ми  :yahoo: :blink:

#38 Потребителят е офлайн   blackvelvet Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-July 08

Публикувано: 13 July 2008 - 09:01 PM

всеки има право на избор само ще поясня че клиниката работи от 2 месеца и говоря за неща не смао от вчера,колкото до храните - щом предлагат dog show  и настояват че хиллс им е най добрата храна , а и наистина съм влизала и това което ми се случи с предлагането на калций и витамини ,не знам как е възможно такива хора да се нарекат професионалисти.
искам да кажа само това че и аз доста съм чела и разбирам,и всяка една възможна диагноза която са ми казали съм я проверила а и след това на което съм свидетел никога няма да си променя мнението,който им вярва - ваша воля.колкото до това че клиниката е една и съща - моля !
"тя няма нищо общо с клиника Байрон ,където наистина в момента работят абсолютни некадърници......" сами го казахте ,но собственичката е д-р Маринова и само виж следния пост :
http://dog.bg/forum/...ic,17316.0.html

#39 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 14 July 2008 - 01:34 PM

много моля да не се копират избрани според нуждата ти цитати от моите постове!!!
Що не се замислиш по-добре защо се премести др.Маринова?
Аз съм ходила и в Байрон и сега в новата клиника и мога да те уверя ,че разликата е ОГРОМНА.
За отношението към хората също не мога да се съглася.Не мислиш ли ,че комуникацията е основана на взаимност,ако ти се държиш меко казано идиотски ,какво отношение очакваш?
Извинявай ама за две години не съм усетила нищо негативно,но то се иска интелект в общуването .....а теб те знам как се държиш.
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#40 Потребителят е офлайн   beriinkaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 12-July 08

Публикувано: 14 July 2008 - 01:39 PM

blackvelvet  подкрепям те с две ръце !!  ;)

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни