Dog.bg Форуми : Добри ветеринари в Бургас

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Добри ветеринари в Бургас

#41 Потребителят е офлайн   blackvelvet Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 09-July 08

Публикувано: 15 July 2008 - 04:45 PM

какво съм копирала за нуждата ми?! копирах едно изречение и ти доказах че сама се опровергаваш,клиника байрон и др дулитъл са едно и също място с едни и същи малоумни ветеринари,който може всеки път да са усмихнати ,но нищо не разбират от ветеринарна медицина,а относно поведение и интелект - познаваш ли ме?защото е проява на грубо безсилие и липса на умствен багаж да нападаш някого,без да го познаваш... :blink:
а иначе щом толкоз ти харесва при др маринова - успех ти желая и мн късмет на кученцето ти - ще му трябва

#42 Потребителят е офлайн   ozzi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 199
  • Регистрация: 20-November 05
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 15 July 2008 - 09:36 PM

Според мен допускате грешка с коментари от сорта кой е добър вет. лекар и кой не. В крайна сметка сигурно не съществува нито един лекар за който да няма противоречиви мнения. Това е така защото хората са различни и всеки има мнение. Не мисля обаче че е редно да оплювате така която и да е клиника или лекар. Според мен сте хора които нямат какво да правят по цял ден и си чешат езиците. Аз лично благодарение  точно на  тази лекарка имам живо и здраво бигълче, точно тя го спаси да не умре като беше бебе. Не забравяйте факта,че ежедневно умират и хора на който лекарите не са успели да помогнат. В крайна сметка не винаги зависи от човешкият фактор. Това е моето мнение по въпроса! И един съвет от мен, не бъдете зли , да знаете че всичко се връща!!!
User's Signature

Dushko dobrodushko

#43 Потребителят е офлайн   didi_bs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 15-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 16 July 2008 - 10:03 PM

Искам да отбележа, че съм изключително доволна от ветеринарна клиника Вивавет в "Братя Миладинови" или по- точно  д-р Полендаков, при който ходя от доста време с кучето си и получаваме прекрасни грижи и нужното внимание  ;)
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 July 2008 - 02:05 PM

Искам да благодаря на д-р Георги Митев, д-р Димитрова и останалите специалисти от Мобивет за професионалната и мила помощ,която оказаха на кучето ми както днес в клиниката,така и снощи в 00ч по телефона! Кучето ми е с пиометра
User's Signature

Качена снимка

#45 Потребителят е офлайн   Pencheva Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 24-July 08
  • Location:Burgas

Публикувано: 27 July 2008 - 09:04 PM

Аз водих котката ми във Вивавет ..добре ни обслужиха и ваксинация и чипът...Мисля,че са добри а тези дни ще водя и кучето ми за първите ваксинации...за жалост не мога да се доверя много понеже видях доста позитивни и отрицателни мнения.. :o

#46 Потребителят е офлайн   didi_bs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 15-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 27 July 2008 - 09:40 PM

Цитат

Аз водих котката ми във Вивавет ..добре ни обслужиха и ваксинация и чипът...Мисля,че са добри а тези дни ще водя и кучето ми за първите ваксинации...за жалост не мога да се доверя много понеже видях доста позитивни и отрицателни мнения.. :o

Хм...Досега не съм чула лоши мнения за Вивавет в Бургас, но вероятно съм пропуснала нещо  :huh: Аз съм много доволна от тях както вече казах- отношението е прекрасно и са винаги на разположение дори за незначителни неща.. В началото като си взех кученцето им звънях и ходех там за най- малкото нещо, но винаги са ни посрещали и изпращали добре..
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#47 Потребителят е офлайн   Pencheva Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 24-July 08
  • Location:Burgas

Публикувано: 29 July 2008 - 06:40 PM

Имам предвид,че съм чувала отрицателни  мнния извън форума иначе аз все още не съм си патила от тях е дано и да не става така ;D Иначе наистина за най-малкото нещо са ми обръщали внимание

#48 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 30 July 2008 - 01:32 PM

пенчева,то има ли клиника за която нещо не си чувала ?Брех че си информирана .... :huh:
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#49 Потребителят е офлайн   lovemyanimals Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 11-August 08

Публикувано: 11 August 2008 - 02:53 PM

Искам да ви попитам тези доктори /д-р Георги Митев и т.н/ лекуват ли и други животни или само кучета?Защото искам да заведа зайчето си при него?

#50 Потребителят е офлайн   VaLk0v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 131
  • Регистрация: 06-July 08
  • Gender:Male
  • Location:Гр. Бургас

Публикувано: 30 August 2008 - 06:48 AM

Здравейте,
Може ли да ми препоръчате вет в Бс, но ако може само хора които са го посещавали (а не дочул оттам, или "един приятел там".)
Благодарско предварително.
User's Signature

JulyVell's Johnnie Walker - Red Label Owner

#51 Потребителят е офлайн   beriinkaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 12-July 08

Публикувано: 31 August 2008 - 11:42 PM

определено бих типрепоръчала д-р Георгиев, клиника "Бивет"  :yahoo: от личен опит. водя кучето си там откакто го имам, а и именно той му спаси живота преди 2 месеца ... Обича рабботата си и животните  :blink:

#52 Потребителят е офлайн   veronika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 13-October 05
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 17 October 2008 - 10:04 PM

аз съм с две ръце за д-р Стоян Николов!!изключителен професионалист и наи-вече човек който наистина обича животните, а това според мен е едно от най-важните неща за един лекар!! :->)

#53 Потребителят е офлайн   radinaa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 460
  • Регистрация: 24-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 17 October 2008 - 10:49 PM

аз пък ходя в "Байрон" и трябва да ви кажа ,че съм много доволна,а за др.Дулитъл тя е на др.Маринова която работеше преди това в Байрон,но вече не е там.Аз от както ходя,малко след това тя се примести,но аз съм си доволна от "Байрон" и до ден днешен си ходя при др.Колев.Всички мои познати ходят при него и също са доволни.Това е
им доволни има и недоволни.Ако лекарите при които ходите допуснат малка грешка което е човешко и от тях вече няма да сте доволни.Като цяло във всички форуми съм чела за всеки един лекар и добри и лоши неща

#54 Потребителят е офлайн   olechka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистрация: 17-September 08

Публикувано: 25 October 2008 - 10:59 PM

Безкрайно благодарна на д-р Полендаков (вет.клиника "Вивет" в "Братя Миладинови",който ни оказа экстрена и професионална помощ и спаси моето кученце чихуахуа,което можеше да умре.Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!

#55 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 25 October 2008 - 11:16 PM

Д-р Полендаков и д-р Василева са от вет клиника "ВИВАВЕТ", а не Вивет  ;)
Аз също съм много доволна от тях, изключително внимателни, точни диагностици, имам им абсолютно пълно доверие за кучето и котарака си!  :wub: Наистина ви ги препоръчвам горещо.

#56 Потребителят е офлайн   olechka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистрация: 17-September 08

Публикувано: 26 October 2008 - 12:39 PM

Извинете ме за грешката.    д-р Полендаков,"ВИВАВЕТ" - точно така.

#57 Потребителят е офлайн   orientexpress Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:видин

Публикувано: 26 October 2008 - 03:23 PM

И аз да се включа към доволните от д-р Полендаков и д-р Василева от "Вивавет"! :palec:

#58 Потребителят е офлайн   didi_bs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 15-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 29 October 2008 - 05:51 PM

Аз също! Прекрасни лекари с чудесно отношение към пациентите  :->)
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#59 Потребителят е офлайн   sundy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 523
  • Регистрация: 17-November 04
  • Gender:Female
  • Location:Бургас... again...
  • Skype:

Публикувано: 29 October 2008 - 06:40 PM

Сега темата стана полезна за мен, защото вече живея в Бургас и (дано не се налага) трябва да съм ориентирана кой доктор за какво би ми свършил работа (привърженик съм на специализираните, а не "мултифункционални" доктори - дано има такива) Първо - лични впечатления имам само от д-р Митев и засега са много добри, второ - Вивавет отпадат твърдо от списъка ми поради непрофесионално отношение (отказ за вземане на урина от куче с катетър - обяснението беше, че трябвало да я събера в бурканче и да я донеса... поради ред причини, които обясних на... хм, докторката на която не разбрах името беше наложително да се вземе пробата с катетър), може да имат много добри доктори но както се казва "Можеш да направиш първо впечатление само веднъж"... Така, отплеснах се - ще ми се да си направя списък с първо - най-добър диагностик, второ - най-добър хирург, трето - най-добър специалист вътрешни болести и т.н. Освен това ме интересува къде точно има добра лаборатория, в която бързо и точно се анализират кръв, урина и каквото още може да се анализира... Уф, само се моля - да не ми се налага :huh:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#60 Потребителят е офлайн   Melina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 17-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас/Маями

Публикувано: 29 October 2008 - 10:23 PM

Ние от около година вече ходим при Д-р Борислав Пеев на ул. "Гурко" 47 и съм доволна. Много е внимателен към животинките и засега не ми се е случвало да не може да намери правилно решение за даден проблем.
Някой друг ходи ли при него и какви са отзивите?

sundy, същият този доктор Пеев ни е взимал секрети за изследване от уши и копулационен орган. Изследванията не ги прави лично той, а доколкото знам секретите се изпращат в паразитологична и микробиологична лаборатория на ул. "Иван Богоров" 50.
User's Signature

Качена снимка

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни