Dog.bg Форуми : Добри ветеринари в Бургас

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Добри ветеринари в Бургас

#1 Потребителят е офлайн   Ralichka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 158
  • Регистрация: 09-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 27 August 2007 - 02:59 PM

Много моля хората,които са от Бургас,да ми препоръчат някой добър ветеринар,защото наистина не съм доволна от отношението на този,при който досега ходехме.При всеки мой въпрос или изказано безпокойство,той веднага ме контрира и казва,че нямало за какво да се притеснявам.Не осъществява никакъв контакт с кучето.Като отидем,все едно е някой касапин:''Качете кучето на масата!'',"Нищо му няма,ако имаше,аз щях да ви кажа."  И това е......не обяснява нищо.Показвам му едни червени петънца:''Нищо му няма",ама добре де,обясни ми какво е,за да не се притеснявам....Като си помисля,че ще и режем ушите тая седмица и трябва да ходим при него,направо настръхвам.Това трябвало да купим,онова трябвало да купим....постоянно намира нещо да си купим и да му направим оборот....Да не говорим за грубото отношение към кучето.И така.....моля ви,препоръчайте ми някой добър бургаски ветеринар!Много ще съм ви благодарна!  ;)  
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   mmouse Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 08-November 06
  • Location:Слънчев бряг

Публикувано: 27 August 2007 - 04:57 PM

Ще ти препоръчам нашия вет, вече трето куче водя при него, но на лични. b)
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Красен Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 01-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 27 August 2007 - 05:38 PM

Ще режеш уши ли?!?

#4 Потребителят е офлайн   mmouse Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 08-November 06
  • Location:Слънчев бряг

Публикувано: 27 August 2007 - 06:44 PM

Ами ще реже, какво да се прави, все пак кучето е дого аржентино r)
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   MistressLinda Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 768
  • Регистрация: 09-August 06
  • Gender:Female
  • Location:London

Публикувано: 27 August 2007 - 07:18 PM

Цитат

Ами ще реже, какво да се прави, все пак кучето е дого аржентино r)

Е нали вече е забранено ?
User's Signature

Аnimals fans and friends are what keep this board alive !!!

#6 Потребителят е офлайн   Ralichka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 158
  • Регистрация: 09-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 27 August 2007 - 08:15 PM

Забранено е,но според мен,голяма част от чара на Догото са именно рязаните уши.Много са красиви.И с дълги уши не са лоши,но все пак....мисля да ги отрежем.
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   Ralichka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 158
  • Регистрация: 09-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 29 August 2007 - 10:30 AM

Вчера водих моята дивачка при лекаря,който ми препоръча mmouse. r) Много съм доволна от отношението на всички там.На нас ни обърна внимание младата лекарка,тъй като лекаря беше зает и ни обясни всичко,което не ни беше обяснил предния ветеринар.Освен това докато чакахме да ни приемат,стана голяма игра с един 7-месечен шар пей.Изобщо.....останах с много добри впечатления.Благодаря на всички,които се отзоваха на молбата ми да ми помогнат с избора на жетеринарен лекар. super best
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   jazzy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 18-February 07

Публикувано: 30 August 2007 - 04:15 PM

Моля ви,кажете и на мен!и аз съм от Бургас и мисля за сменям лекаря.Благодаря ви много!

#9 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 24 September 2007 - 04:12 PM

е защо на лични пишете,какъв е смисълът от темата тогава....кажете и на мен ,че и аз имам проблем.. :-X ;)
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   tony_76 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 20-November 07

Публикувано: 21 November 2007 - 12:03 AM

някой да ми пише за добри ветеринари в Бургас, че кученцето ми е много зле. Благодаря

#11 Потребителят е офлайн   mommo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 324
  • Регистрация: 15-September 06
  • Location:София

Публикувано: 21 November 2007 - 12:57 AM

Зоосвят ул.Тутракан 3,
тел. 0898 63 97 64,
д-р Стоян Николов
за ориентир кабинетът е в самия център на града на изхода на кино Септември.

#12 Потребителят е офлайн   hihik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 494
  • Регистрация: 23-October 05
  • Gender:Female
  • Location:Под океанския дъжд на Люксембург

Публикувано: 21 November 2007 - 01:33 PM

Цитат

Ами ще реже, какво да се прави, все пак кучето е дого аржентино r) 


Знам че темата е стара и знам, че това е разисквано милиони пъти, но НЕ СЕ сдържам.

Как какво ще прави?! Казваш го сякаш ще и се пръсне сърцето, ама се налага поради неизлечима болест да се изрежат ушите! Аз ще ти кажа какво трябва да прави, да спазва ЗАКОНА!  :gnqv: От каква гора трябва да е хванат човек, за да знае че има забрана за купиране на уши и ПАК да отиде, защото в дълбините на съзнанието му се рее идеята, че Дого Аргентино било по-чаровно с отрязани уши!?? Не го разбирам и отказвам да го разбера!

А за някой ветеринарен лекар, който реже уши ВЪПРЕКИ закона, не знам какво да кажа... Някакви надежди се таят в мен, че това би било повече анти-реклама, но имайки предвид дискусиите само в този форум, да не говорим какво е по "седенките", дълбоко се съмнявам! :( :mazohist:

#13 Потребителят е офлайн   D-r Koko Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 1597
  • Регистрация: 20-June 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 21 November 2007 - 04:15 PM

Цитат

Цитат

Ами ще реже, какво да се прави, все пак кучето е дого аржентино r) 


Знам че темата е стара и знам, че това е разисквано милиони пъти, но НЕ СЕ сдържам.

Как какво ще прави?! Казваш го сякаш ще и се пръсне сърцето, ама се налага поради неизлечима болест да се изрежат ушите! Аз ще ти кажа какво трябва да прави, да спазва ЗАКОНА!  :gnqv: От каква гора трябва да е хванат човек, за да знае че има забрана за купиране на уши и ПАК да отиде, защото в дълбините на съзнанието му се рее идеята, че Дого Аргентино било по-чаровно с отрязани уши!?? Не го разбирам и отказвам да го разбера!

А за някой ветеринарен лекар, който реже уши ВЪПРЕКИ закона, не знам какво да кажа... Някакви надежди се таят в мен, че това би било повече анти-реклама, но имайки предвид дискусиите само в този форум, да не говорим какво е по "седенките", дълбоко се съмнявам! :( :mazohist:
Тук ще се намеся, защото най-лошото нещо в един спор е да не знаеш за какво говориш. В закона за ветеринарното дело е записано, че ветеринарния лекар има право по своя преценка да отреже ушите на кучето. Ако я нямаше тази възможност, как мислите че ще се справяме с травматични или гангренозни процеси на ушната раковина- с баене ли?
User's Signature

ветеринарен кабинет "Д-р КОКО" гр. Пловдив
тел: 0887415207 032/693578
Аз не съм най-добрия лекар, аз просто си върша работата.

#14 Потребителят е офлайн   hihik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 494
  • Регистрация: 23-October 05
  • Gender:Female
  • Location:Под океанския дъжд на Люксембург

Публикувано: 21 November 2007 - 05:55 PM

Цитат

Тук ще се намеся, защото най-лошото нещо в един спор е да не знаеш за какво говориш. В закона за ветеринарното дело е записано, че ветеринарния лекар има право по своя преценка да отреже ушите на кучето. Ако я нямаше тази възможност, как мислите че ще се справяме с травматични или гангренозни процеси на ушната раковина- с баене ли?


Др. Коко, мисля че доста ЯСНО написах "защото в дълбините на съзнанието му се рее идеята, че Дого Аржентино било по-чаровно с отрязани уши!?". Какво общо има това с реални, здравословни проблеми?

#15 Потребителят е офлайн   mmouse Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 08-November 06
  • Location:Слънчев бряг

Публикувано: 07 December 2007 - 04:00 PM

Цитат

е защо на лични пишете,какъв е смисълът от темата тогава....кажете и на мен ,че и аз имам проблем.. :-X ;)


Добре, ето ви адреса:
д-р Николай Митев
Бургас
ул.Карлово 14, ет.1, (до Руската гимназия)
тел 056/832343
Много е добър, гледам 3-то куче подред, но доктора си е все същия!
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   Мъничето Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 30-October 07
  • Location:Временно Стара Загора. Иначе БУРГАС

Публикувано: 13 December 2007 - 11:22 AM

Цитат

Цитат

е защо на лични пишете,какъв е смисълът от темата тогава....кажете и на мен ,че и аз имам проблем.. :-X ;)


Добре, ето ви адреса:
д-р Николай Митев
Бургас
ул.Карлово 14, ет.1, (до Руската гимназия)
тел 056/832343
Много е добър, гледам 3-то куче подред, но доктора си е все същия!





Наистина, що се отнася до ветеринари в този град, едва ли някой е по-добър от него! От осем години водя кучката си все при него, както и всички мои познати! След това и малкия ни мъжкар стана негов пациент. Великолепно работи!  :->)

#17 Потребителят е офлайн   mmouse Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 08-November 06
  • Location:Слънчев бряг

Публикувано: 07 January 2008 - 01:35 PM

Веднъж чух похвални думи за клиника, като по "Анимал планет", някъде в Лазур, но нищо повече.
Д-р Николай Митев (от личен опит) и д-р Стоян Николов от "Зоосвят" (така съм чувала) са най-добрите варианти за Бургас, че и региона. (Водя си кучето чак от Слънчев бряг)
За съжаление останалото е просто компромис. Не искам да засягам никого, но съм патила от "ветеринари", които дори нямат д-р пред името си, такива, които надуват цените двойно и тройно и такива, които веднага са готови да поставят някаква диагноза, само и само да ти вземат парите (ами някакво грипче е прихванала, сега ще й бия две инжекции и ще се оправи - кучето без малко да умре, та при смяната на доктора се оказа двустранна пневмония, съчетана с вродена сърдечна недостатъчност).
Мисля, че най-важното е един ветеринарен лекар с постоянна клиентела да познава добре пациентите си, за да намира винаги вярното решение на проблема, а когато компетентността му свършва някъде, да те насочи към специалист, а не да си прави експерименти или дисертацията върху любимеца ти!
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   raya_buldog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 827
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 07 January 2008 - 11:22 PM

Препоръчвам д-р Красимир Сандев,според мен е  по-добър от д-р Митев,освен това се отнася към животните като към пациенти,а не просто като към  "клиенти"!Кабинета му е в Поморие,но мисля,че който държи на най-доброто здравно обслужване за своя любимец няма да има проблем да отдели 10 минути и да отиде до там(от Бургас).

#19 Потребителят е офлайн   sundy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 523
  • Регистрация: 17-November 04
  • Gender:Female
  • Location:Бургас... again...
  • Skype:

Публикувано: 08 January 2008 - 07:44 AM

Нямам много реалистичен поглед за бургаските ветове, тъй като отдавна не живея там и не ми се е налагало (да чукна на дърво) да ги посещавам докато съм там... Но определено единственото ми посещение на кабинета на д-р Митев това лято ме кара да мисля, че има надежда и в Бургас човек да получи съвременна вет. помощ  :->) Сравнявам с "обслужването" преди години от фелдшери, които си се занимаваха с кравите и гледаха с досада и учудване когато им заведеш котка или куче :huh: Впечатлението ми от д-р Митев е много положително :blink:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#20 Потребителят е офлайн   Ralichka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 158
  • Регистрация: 09-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 22 February 2008 - 07:38 PM

Откакто ми препоръчахте доктор Митев водя Тара винаги при него.Преди да разбера за този лекар я водех при един касапин на ул."Хаджи Димитър".Пълна скръб беше.Гледаше и докосваше кучето все едно е чумаво.Държанието му към животното беше под всякаква критика...Слава богу-случихме на хора като д-р Митев и екипа му,които наистина си разбират от работата и имат добър подход към питомците ни.  :blink:
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни