Dog.bg Форуми : Препоръчайте ми добър ветеринарен лекар!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Препоръчайте ми добър ветеринарен лекар!

#81 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 16 November 2013 - 12:33 PM

от кой р-н. сте на София??

#82 Потребителят е офлайн   werty9 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 08-December 13

Публикувано: 08 December 2013 - 03:13 PM

В Драгалевци отвориха нова амбулатория на бул.Черни връх 185. Доктора има много опит, работил е във Варна, в провинцията, сега е в София, и отношението му е професионално - ефективно лекува, дава съвети, а цените са повече от добри.
Взех си визитка, номера за връзка е 0899 663 158, 0885 242 075
д-р Петров

#83 Потребителят е офлайн   calina_enrico Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 18-April 13

Публикувано: 13 December 2013 - 10:48 AM

Здравейте,

Аз мога да препоръчам невероятна лекарка, но за съжаление се обръщам и с молба, ако някой има координатите й да ми ги даде.
Става въпрос за д-р Ганчева, която до началото на м.декемри работеше във Ветеринарен Център "Свети Антим", кв. "Банишора", гр.София...
За съжаление разбрах, че е напуснала, а никой в клиниката не желае да ми даде каквато и да е информация. Отчаяно се опитвам да я намеря, защото минах и през мошениците в "Добро хрумване" в центъра, и попадайки случайно на д-р Ганчева, съм убедена, че това е ветеринар, който лекува животните ЗАРАДИ животните, а не, за да спечели от стопаните им.

Моля ви, ако някой има координатите й, информация къде е отишла, да ми пише.
Благодаря предварително!

#84 Потребителят е офлайн   werty9 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 08-December 13

Публикувано: 31 January 2014 - 12:28 AM

Показване на мнениетоwerty9, в 08 December 2013 - 03:13 PM, написа:

В Драгалевци отвориха нова амбулатория на бул.Черни връх 185. Доктора има много опит, работил е във Варна, в провинцията, сега е в София, и отношението му е професионално - ефективно лекува, дава съвети, а цените са повече от добри.
Взех си визитка, номера за връзка е 0899 663 158, 0885 242 075
д-р Петров




ветеринарен лекар софия драгалевци, бояна, симеоново и др.

#85 Потребителят е офлайн   Poli_V Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 01-February 14

Публикувано: 01 February 2014 - 09:31 PM

Може те ли да ми препоръчате добър ветеринарен лекар, тъй като котката ми е с диагноза-диабет и никъде в клиниките, които обиколих, не могат да й уцелят точната доза на инсулина и тя всъщност се влошава.

#86 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 February 2014 - 12:41 AM

Клиниката, но която аз се доверявам, особено при по-сериозни проблеми е Син кръст. Д-р Цокев и Д-р Георгиев.

#87 Потребителят е офлайн   Angua13 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 30-October 10

Публикувано: 02 February 2014 - 12:52 PM

Здравейте!
За първи път пиша тук, но темата ме вълнува особено. Имам нюфаундленд, който е с болно сърце и, вероятно, висока степен на тазобедрена дисплазия.Казвам "вероятно", защото заради сърцето не можем да направим снимка на дисплазията. Така, че той изисква много и специални грижи. Освен това, дъщеря ми има старонемска овчарка на почти 15 години, която и в момента е жизнена и активна, благодарение на грижите на клиника Джаф и Мъри, Намира се на пресечка на Княгиня Клементина, близо до Красно Село. Търсих дълго ветеринарен лекар и, както можете да предположите, бях под непрекъснато напрежение, но вече съм спокойна и не бих я сменила.

#88 Потребителят е офлайн   resursna Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 29-September 13
  • Gender:Male

Публикувано: 02 February 2014 - 05:53 PM

Доктор Емил Ганчев ,Кабинет Магнумвет,София,жк Борово,ул.ЯСТРЕБЕЦ 25 .

#89 Потребителят е офлайн   Moni_Ku Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-February 14

Публикувано: 02 February 2014 - 06:27 PM

Здравейте,

Пиша, защото съвсем скоро имахме подобен проблем с нашата котка, на която, където й да ходихме, не можаха да й нагласят дозата на инсулина. Наш приятел ни препоръча една съвсем нова клиника в Оборище. Останахме страшно доволни от отношението и компетентността на лекарите., а котето от 1 седмица е много по-добре.
Клиниката се казва "София" и се намира на ул. Христо Ковачев 38.

Телефонът им е: 02/843 8000

#90 Потребителят е офлайн   rumena Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 07-July 14

Публикувано: 07 July 2014 - 07:57 PM

Не се доверявайте на д-р Панайотов и д-р Златева.За съжаление умориха нашето куче и за 2седмици то почина,а нямаше 5г.Няма да влизам в подробности,все още ни е много мъчно!

#91 Потребителят е офлайн   maria801 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 14-December 16

Публикувано: 14 December 2016 - 10:40 PM

Здравейте.Аз съм много доволна от ветеринарна клиника "Свети Серафим " в квартал Света Троица.Там са много добри специалисти,имат техника и много добро отношение.Мойто куче беше изяло гумена топка и те го оперираха.Възстанови се много бързо.Препоръчвам ги определено!

#92 Потребителят е офлайн   anipetrova92 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 08-August 17

Публикувано: 09 August 2017 - 12:34 PM

След голямо лутане в различни клиники,едната на ул.Дойран,а другата в Зоо Център - Борово,реших да посетя много хвалената клиника ''Добро хрумване''.Останах много приятно очарована от д-р Николова.Изслуша ме от начало до край,направихме отново тест за Гиардия,който отново беше положителен,назначи ново лечение и някакси се окуражих,че може би най-накрая попаднах на добър доктор.Надявам се и да не бъда отново разочарована от клиниката.

#93 Потребителят е офлайн   bull-shark Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 241
  • Регистрация: 19-March 12
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 06 July 2018 - 06:45 AM

Споделяйте за да ги спрем!
Предупреждавам ви, хора, не ходете в клиника Провет Пловдив -ж,к. Тракия. Там начинаещи вет. лекари завършили преди няма и година свободно са оставени да се учат на нашите любимци! Какъв е нашия случай? Надута и възпалена лапа, лекарката се съмнява за осил. Назначава лечение. Първи ден: кучето се анестезира /за да могат да работят цивилизовано, а не варварски по техни думи/, прави се манипулация, инжекции, превръзки. Всичко изглежда точно. Втори ден: превръзки инжекции. Пак всичко изглежда нормално. Трети ден; след преглед се назначава локална анестезия опит да се бърка в раната наново за да се вади остатък от осила, според нея неуспешен. Четвърти ден: наново искат да анестезират кучето, след моя отказ, че е много скоро и все пак не е живото-затрашаваща ситуация ми обясняват, че само ще го седират леко и ще продължат процедурата с локален газ, на който действието минава максимално след 20 мин. Съгласих се за да не мъча животинката.
Минава час, никой не излиза да ми каже какво се случва, след като помолих рецепционистката да влезе и да пита докторката, тя излезе и започна да ми обяснява. След 10 минути започваме да го шием. При което щях да припадна, какви шевове, какви 5 лева. Продължава с обясненията си: аз реших да цепна лапата, тъй като нищо не можах да извадя с пинцетата...СЛЕД КАТО НЕ открих нищо назначих рентген - да не би да имаме счупване на пръста... и това НЯМА, та разгледахме за туморни образувания, но НЕ открихме такива. Не можах да се стъпря и се развиках. Коя е тя да решава да направи всичко това без мое знание и разрешение, а както се оказва и АБСОЛЮТНО ИЗЛИШНО?!? Не мога да изразя възмущшението си от безогледното ровичкане на кучето в крака ми с цел обучение на въпросната персона. Та ХОРА НЕ ХОДЕТЕ Е ПРОВЕТ! ТАМ ЩЕ ВИ ОГРАБЯТ И ЩЕ НАРАВЯТ ЕДИН КУП БОЛЕЗНЕНИ И НЕНУЖНИ МАНИПУЛАЦИИ НА ЛЮБИМЕЦА ВИ!
User's Signature

Качена снимка

#94 Потребителят е офлайн   plamenko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 475
  • Регистрация: 24-December 09

Публикувано: 12 August 2018 - 06:54 AM

Здравейте,

Препоръчайте ми някоя добра вет. клиника. Мислех да отида в Син Кръст или ЦВК, но прочетох крайно негативни мнения и за двете и не съм сигурен, че искам да отида там. Обмислям да отида в "Добро хрумнване" в кв. Изток , някой с мнение за там ?

Забелязах, че кучето ми след 3-4 изпишкване започва да скимти и нещо му е некомфортно и искам да видим какво става.
User's Signature

Качена снимка

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни