Dog.bg Форуми : Добре дошли!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Добре дошли!

#21 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 03 February 2009 - 09:42 AM

Добре дошли в нашия скромен форум. Поздравления за новия ви член. Да бъде жив и здрав и само радост да ви носи. Надяваме се в скоро време да ни зарадвате със снимки на бебока.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#22 Потребителят е офлайн   бебе Барт Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 02-February 09
  • Gender:Female

Икона за мнението  Публикувано: 28 February 2009 - 07:32 PM

Ето ни и нас :lol:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#23 Потребителят е офлайн   York_AXEL Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 13-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Икона за мнението  Публикувано: 13 September 2009 - 09:05 PM

Здравей ,Мария.Казвам се Божидара и съм на 13 г.Имам йоркширски териер ,който много ме радва.Пиша във форума за да попитам откъде мога да прочета правилата за ставане на член в клуба на йоркито.И също нали лица под 18 години могат да се включат smile.gif ?

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка
Axel е моето сладко Йорки!!!



Skype: Bojka_37
Facebook: Bojidara Jeleva
E-mail: boji_girl_10@hotmail.com

#24 Потребителят е офлайн   малка_Рокси Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 539
  • Регистрация: 07-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia,baby...*
  • Skype:

Публикувано: 13 September 2009 - 09:24 PM

Цитат(York_AXEL @ Sep 13 2009, 10:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравей ,Мария.Казвам се Божидара и съм на 13 г.Имам йоркширски териер ,който много ме радва.Пиша във форума за да попитам откъде мога да прочета правилата за ставане на член в клуба на йоркито.И също нали лица под 18 години могат да се включат smile.gif ?

Мисля че беше писано вече по тази тема във форума!Ма не си спомням къде...ДОБРЕ ДОшЛА ae_085.gif
User's Signature

Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   eyes_on_you Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 26-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Пазарджик

Публикувано: 15 September 2009 - 08:23 AM

Здравейте на всички от Лори-скиори:)
Тя е едно малко дяволче на 7 месеца почти.И тежи едва 900 грама:)Много злояда и много разглезена...но най-прекрасното създание на света.
Ето малко снимки:)


User's Signature

Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   petiofi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 294
  • Регистрация: 03-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 15 September 2009 - 10:21 AM

Цитат(eyes_on_you @ Sep 15 2009, 07:23 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте на всички от Лори-скиори:)
Тя е едно малко дяволче на 7 месеца почти.И тежи едва 900 грама:)Много злояда и много разглезена...но най-прекрасното създание на света.
Ето малко снимки:)

Добре дошла на Лори във форума! Много е сладичка, да ви е жива и здрава! Ще бъде още по-красива , ако и подстрижете ушетата! ae_085.gif
User's Signature

SWEET ADDICTION KENNEL
petia@sweetaddictionkennel.com
facebook: Petya Pesheva
+359888236324
http://sweetaddictionkennel.com/

#27 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 15 September 2009 - 11:10 AM

Добре дошли радваме се семейството на йоркширчетата да се разраства!!! ae_085.gif
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#28 Потребителят е офлайн   jimmy_ivanov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 252
  • Регистрация: 03-May 09
  • Gender:Male
  • Location:Асеновград

Публикувано: 15 September 2009 - 05:36 PM

Здравейте и от нас!!!Като гледам каква сладурка е Лори,няма как да не е глезла ab_041.gif

#29 Потребителят е офлайн   eyes_on_you Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 26-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Пазарджик

Публикувано: 15 September 2009 - 06:59 PM

значи почнахме ние да подстригваме ушетата,а тя почва да се дърпа.Рита колкото сила има....трима човека се правим на маймунки,държим я ...види ли ножицата и почва едно яко дърпане,че направо целите ушета ще отрежем...много е сложно при нас с това.С ресането почти свикна и като види гребена и ляга,но с това и с нокторезачката незнам кога ще стане.

User's Signature

Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 15 September 2009 - 09:42 PM

Моля спазвайте темите !
Постта за ушетата е за раздела ГРУМИНГ! ae_085.gif
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#31 Потребителят е офлайн   Ellly Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 73
  • Регистрация: 28-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Икона за мнението  Публикувано: 17 September 2009 - 10:03 AM

Аз явно голям късмет имам с мойта послушка- каквото и да и правя не мърда.
Много хубава бяла панделка има Лори- от къде е?

User's Signature

Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   olly_dolche Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 17-March 10

Публикувано: 07 May 2010 - 03:13 PM

Здравейте! От 1 месец чета този форум и преди всичко искам да Ви изкажа огромни благодарности, защото нучих много полезни неща свързани с породата. Имам си момиченце, родено на 14.03. и се казва Оливия. При мен е от 2 седмици и вярно е, че не е никак дълго време, но доста преживяхме и двете... Чаках я още преди да се роди.. Много исках момиченце и не знам късмет ли е или съдба, но от кучилото тя беше единственото момиченце.. И за да не се впускам в подробности..миналият петък отидохме да ни слагат първата ваксина и оттогава започнаха мъките ни.. На следващия ден сутринта обаче поглеждам на пелената и в изпражненията й имаше малко кръв, а тя беше доста омърлушена. Започнах да звъня на ветеринарката, която ни сложи ваксината, но тя така и не си вдигна телефона... Намерих друг ветеринар и когато я прегледа каза, че тази кръв е възможно да е била от глистите, които се отлепили от стомаха и куп други простотии, удари и някаква инжекция, за да й спре разстройството и ни даде някакви хапчета... Прибрахме се, но тя само спеше, а на вечерта отказа и да яде.. Пак започнах да звъня на ветеринарката,която й сложи ваксината, но пак без резултат...После звъннах и на другия лекар, който я прегледа същия ден, но и той не си вдигна телефона...Сигурно съм звъняла около 2 часа, а през отва време Оли беше ни жива, ни умряла.. Случайно моя приятел каза, че мернал един негов приятел, който е в града (по принцип човека има клиника във Варна, но си идва всяка седмица, защото има клиника и тук в Стара Загора) и му се обади.. това беше към 24.00 и човека веднага ни каза да отиваме в клиниката... Само й бутна термометъра в дупето, помириса го и каза, че е болна от "паровироза"..Каза, че при тази болест изпражненията имат специфична миризма. Веднага и сложи някакъв серум, който да спре действието на ваксината, сложи я на системи, после й сложи и антибиотици..Измъчи се кученцето, НО на следващия ден наистина имаше положителен резултат и така ходихме всеки ден да ни слагат антибиотици и така до вчера. Вече сме здравички и постоянно тичаме, хапеме и играеме.. Изобщо през голям кошмар минахме, но аз не спирам да вярвам, че всичко ще е наред! Срамота е в града на ветеринарните лекари Стара Загора рядко да се намерят свестни такива! Та това е нашата история... И за да е по- ясна картинката ето няколко снимки на моето момиченце:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#33 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 07 May 2010 - 07:30 PM

Показване на мнениетоolly_dolche, в 07 May 2010 - 01:18 PM, написа:

Здравейте! От 1 месец чета този форум и преди всичко искам да Ви изкажа огромни благодарности, защото нучих много полезни неща свързани с породата. Имам си момиченце, родено на 14.03. и се казва Оливия. При мен е от 2 седмици и вярно е, че не е никак дълго време, но доста преживяхме и двете... Чаках я още преди да се роди.. Много исках момиченце и не знам късмет ли е или съдба, но от кучилото тя беше единственото момиченце.. И за да не се впускам в подробности..миналият петък отидохме да ни слагат първата ваксина и оттогава започнаха мъките ни.. На следващия ден сутринта обаче поглеждам на пелената и в изпражненията й имаше малко кръв, а тя беше доста омърлушена. Започнах да звъня на ветеринарката, която ни сложи ваксината, но тя така и не си вдигна телефона... Намерих друг ветеринар и когато я прегледа каза, че тази кръв е възможно да е била от глистите, които се отлепили от стомаха и куп други простотии, удари и някаква инжекция, за да й спре разстройството и ни даде някакви хапчета... Прибрахме се, но тя само спеше, а на вечерта отказа и да яде.. Пак започнах да звъня на ветеринарката,която й сложи ваксината, но пак без резултат...После звъннах и на другия лекар, който я прегледа същия ден, но и той не си вдигна телефона...Сигурно съм звъняла около 2 часа, а през отва време Оли беше ни жива, ни умряла.. Случайно моя приятел каза, че мернал един негов приятел, който е в града (по принцип човека има клиника във Варна, но си идва всяка седмица, защото има клиника и тук в Стара Загора) и му се обади.. това беше към 24.00 и човека веднага ни каза да отиваме в клиниката... Само й бутна термометъра в дупето, помириса го и каза, че е болна от "паровироза"..Каза, че при тази болест изпражненията имат специфична миризма. Веднага и сложи някакъв серум, който да спре действието на ваксината, сложи я на системи, после й сложи и антибиотици..Измъчи се кученцето, НО на следващия ден наистина имаше положителен резултат и така ходихме всеки ден да ни слагат антибиотици и така до вчера. Вече сме здравички и постоянно тичаме, хапеме и играеме.. Изобщо през голям кошмар минахме, но аз не спирам да вярвам, че всичко ще е наред! Срамота е в града на ветеринарните лекари Стара Загора рядко да се намерят свестни такива! Та това е нашата история... И за да е по- ясна картинката ето няколко снимки на моето момиченце:

Добре дошли. Много хубава новина, че малката е вече добре. Дано с това да са ви свършили проблемите. Хубаво е, че 1 месец сте чели форума, но може би не сте запомнили много от прочетеното, защото ако беше противното щяхте да сте много внимателни от къде си взимате кучето и нямаше да изживеете този кошмар, който описвате. Отново искренно пожелавам да ни разказвате само приятни и забавни случки с новия член на Вашето семейство. :smile:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#34 Потребителят е офлайн   малка_Рокси Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 539
  • Регистрация: 07-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia,baby...*
  • Skype:

Публикувано: 07 May 2010 - 07:37 PM

Добре дошли! Радвам се,че малката вече е по-добре ! Да ви е живичка и здравичка! Много ,много да ви радва. :smile:
User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   beauty777 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 19-June 10

Публикувано: 17 July 2010 - 08:30 PM

zdraveite i ot nas!ot blizo mesec imame edin neveroiatno sladak bonbon-kazva se puksi.veche e na 9 meseca-kupen e ot anastasia york.mnogo bih iskala da blagodaria na maria i maika i,che ni pomognaha mnogo sas savetite si,za tarpenieto i vnimanieto kum nas.skoro ste pokajem i snimki.

#36 Потребителят е офлайн   fifito 09 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 21-August 10

Публикувано: 21 August 2010 - 11:48 PM

Здравейте и от нас! Чета форума повече от година т.е. няколко месеца преди да си вземем такова съкровище. А тя се казва Фиона или на кратко Фифи и е глезлата на семейството. На 1 август стана на 1 годинка. Много ми е приятно, че сме сред вас, ползвали сме до сега много от съветите ви.

#37 Потребителят е офлайн   fifito 09 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 21-August 10

Публикувано: 22 August 2010 - 12:06 AM

Ето ни и нас. Фифито е виладжийка от 20-на дена.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#38 Потребителят е офлайн   Yo-li Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 01-December 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 December 2010 - 12:02 AM

Здравейте, приятели! Аз съм Алекс, майката на Йоли.
След доста време, когато се подвизавахме под името oddbo, реших че е дошъл момента да си направя профил, който да не ви обърква в мъжки или женски род да ми отговаряте :ab_041:
Поздрави от нас двете!

#39 Потребителят е офлайн   paita Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 03-January 11

Публикувано: 03 January 2011 - 02:24 PM

Здравейте, и ние от две седмици имаме едно малко йорки в семейството си. Казва се Цезар, на 4.1.11 ще направи 3 месеца. Идва от Словакия, разбрах, че по принцип не толерирате много този тип полупки на йоркита, но за наш късмет нямаме проблеми с малкия. Беше понастинал малко след ваксината, но сега вече е добре, същото диване си е като в началото, яде и пие като за световно :) супер игрив е , няма спиране, освен като му се доспи, тогава и с кран да го мърсаш няма да се вдигне. Желая на всички една успешна и усмихната година, много радости с мъниците Ви и най - вече ЗДРАВЕ :) Прикачена снимка

#40 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 04 January 2011 - 06:30 PM

Показване на мнениетоpaita, в 03 January 2011 - 11:29 AM, написа:

Здравейте, и ние от две седмици имаме едно малко йорки в семейството си. Казва се Цезар, на 4.1.11 ще направи 3 месеца. Идва от Словакия, разбрах, че по принцип не толерирате много този тип полупки на йоркита, но за наш късмет нямаме проблеми с малкия. Беше понастинал малко след ваксината, но сега вече е добре, същото диване си е като в началото, яде и пие като за световно :) супер игрив е , няма спиране, освен като му се доспи, тогава и с кран да го мърсаш няма да се вдигне. Желая на всички една успешна и усмихната година, много радости с мъниците Ви и най - вече ЗДРАВЕ :) Прикачен файл DSC_9991.JPG


Добре дошли. Не знам защо сте останали с погрешно впечатление. Не толерираме нечистопородното развъждане и не толерираме да се мамят хората. Но има една много хубава българска поговорка: не е луд който яде баницата, а който му я дава. В Словакия има много добри развъдници за порода, доказали се в световен мащаб, не всичко там е фермерство. Надявам се да не сте поредния измамен, защото куче от чужбина може да премине през европейските страни само ако има ваксина против Бяс, а тя се слага след навършване на 3,5 месечна възраст. Дано всичко да е наред с мъничето. С каквото можем ще бъдем полезни, защото от опит знам, че тези дето са ви го продали едвали повече ще Ви отговорят на позвъняването. На първо време се погрижете за ушите. Може и да има шанс да се изправят. Имаме такава тема. Прочетете и ако имате въпроси ги задайте ще помогнем.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни