Dog.bg Форуми : Померан-Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (263 Страници) +
  • « Първа
  • 260
  • 261
  • 262
  • 263
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Померан-Говорилня обсъждаме нашите любими помчовци

#5221 Потребителят е офлайн   Vessi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 21-September 08

Публикувано: 05 October 2012 - 08:01 PM

luchi благодаря за отговора. Вече почна да похапва, явно наистина му е било мъчничко, въпреки, че не му личеше. :))

#5222 Потребителят е офлайн   marry1984 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 04-November 07
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 17 November 2012 - 09:50 AM

https://www.facebook...&type=1&theater

Конкурс "Fashion Dogs" с награда дрешка за вашето куче :)
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#5223 Потребителят е офлайн   FoxyPomeranian Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 25-February 13

Публикувано: 28 February 2013 - 12:37 PM

Здравейте от много време се каня да се регистрирам в този форум,за да ви покажа и моето сладко померанче което ме радва вече 5ти месец.Също така и да обменяме информация и забавни случки с тези сладки създания.Ето и снимка на моето сладко померанче Фокси :) на 2 месеца и вече пораснал на 7 :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#5224 Потребителят е офлайн   iva.paula Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 224
  • Регистрация: 20-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 28 February 2013 - 12:41 PM

За съжаление кучето ви не е померан
User's Signature

www.polimarpom.com

Качена снимка


Качена снимка

#5225 Потребителят е офлайн   FoxyPomeranian Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 25-February 13

Публикувано: 28 February 2013 - 12:48 PM

А какво е :)

#5226 Потребителят е офлайн   Dakata92 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 03-March 13

Публикувано: 03 March 2013 - 05:08 AM

Здравейте,нов съм във форума и имам нужда от малко помощ. Та да започнем от там,че наскоро в нета видях малко померанче на снимка и направо се влюбих в тази малка плюшена играчка :)))) питанията ми са следните,каква е цената на померанчетата(не шпицове) и надежден развъдник който може да ми гарантира родословието на кученцето?

#5227 Потребителят е офлайн   Nutella Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 11
  • Регистрация: 06-March 13

Публикувано: 08 March 2013 - 09:50 PM

Показване на мнениетоFoxyPomeranian, в 28 February 2013 - 12:37 PM, написа:

Здравейте от много време се каня да се регистрирам в този форум,за да ви покажа и моето сладко померанче което ме радва вече 5ти месец.Също така и да обменяме информация и забавни случки с тези сладки създания.Ето и снимка на моето сладко померанче Фокси :) на 2 месеца и вече пораснал на 7 :)


Много е сладък. :)))

#5228 Потребителят е офлайн   FoxyPomeranian Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 25-February 13

Публикувано: 11 March 2013 - 09:47 AM

Nutella мерси,този период не му е най-хубавия или поне на снимките не изглежда много добре,но наистина е много хубав :)

#5229 Потребителят е офлайн   hrisi_hi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 16-March 13

Публикувано: 16 March 2013 - 09:27 PM

ЗДравейте,
дали това е померан или щпиц? :(

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

#5230 Потребителят е офлайн   nevermind_177 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 04-December 12

Публикувано: 01 April 2013 - 10:16 AM

Здравейте,

имам мини шпиц на вече 4 месеца. Родителите му са шпицове, но баба му е померан. В муцунката си е шпиц, но на 4 месеца е 1кг и 900гр. Исках да попитам, знаете ли дали може да се прояви и доколко померанското в него, защото ми се струва, че ще остане дребен?

Благодаря :)

#5231 Потребителят е офлайн   Chika Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 10-July 13
  • Gender:Female

Публикувано: 10 July 2013 - 08:56 PM

Reshih i az da se vklucha kam saita poneje go namiram za interesen i mnogo polezen.Moiat priatel mi podari pomeranche za rojdenniq mi den.Krastihme ia Chika.N 3 meseca i 3 dena teji 630 gr.Poneje tia e parvoto mi kuche se nadiavam da pomagate ako imam nedai boje problemi.Za sega se razbirame chudesno mnogo e palava i igriva i hape ne moga da vi opisha kak :ab_041: prilagam i malko snimki

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#5232 Потребителят е офлайн   toppy Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 19-September 13

Публикувано: 19 September 2013 - 01:39 PM

zdraveyte imam pomerance na dva meseca poneje skoro se registrirah tuk i neznam tocno kade da pisa da me izvinite ot dva dni se varti i si hape dupeto snoshti zabelyazohme ce ima neshto cherveno kato topce na anusa vednaga go zavedohme na veterinar toi kaza ce mn se napival molya kajete mi ako znaete neshto po temata mn sam pritesnena sega sme na dieti s konservi tecni

#5233 Потребителят е офлайн   person_sf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 24-April 08

Публикувано: 05 January 2014 - 04:00 PM

Здравейте! От къде мога да си закупя малко от тази порода?

#5234 Потребителят е офлайн   TOBI.POM Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 08-January 14

Публикувано: 11 January 2014 - 02:19 PM

Здравейте. Имам померанче на 3 месеца и 11 дни. Досега му поставяха от ваксините с марка Nobivac, :1. DHP ; DHPPi , а сега му поставиха ваксина от марката Virbac - DH(A2)PPi,/LR.Много се притеснявам понеже чета ужасни неща в интернет за случай след третата ваксина. Моля някой да сподели ако е чел или знае нещо.

#5235 Потребителят е офлайн   milenage Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 11-February 14

Публикувано: 11 February 2014 - 02:27 PM

моята най-добра приятелка има померан и го води вкъщи,когато идва на гости,тя направи 6 месеца наскоро,много е сладка и игрива,обаче няма никакво възпитание и понякога си мисля,че не е особено интелигента,не разбира почти нищо освен името си.Има ли подобна зависимост между породата и интелигентността им?

#5236 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 12 February 2014 - 11:30 PM

Показване на мнениетоmilenage, в 11 February 2014 - 02:27 PM, написа:

моята най-добра приятелка има померан и го води вкъщи,когато идва на гости,тя направи 6 месеца наскоро,много е сладка и игрива,обаче няма никакво възпитание и понякога си мисля,че не е особено интелигента,не разбира почти нищо освен името си.Има ли подобна зависимост между породата и интелигентността им?

Да , точно тази порода кучета са доста своенравни и се правят на важни хаха.. Тя трябва да му покаже,че "шефа" е тя , тя е тази която командва защото занапред ще има доста нерви да си хаби :dog:

#5237 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 12 February 2014 - 11:35 PM

Показване на мнениетоTOBI.POM, в 11 January 2014 - 02:19 PM, написа:

Здравейте. Имам померанче на 3 месеца и 11 дни. Досега му поставяха от ваксините с марка Nobivac, :1. DHP ; DHPPi , а сега му поставиха ваксина от марката Virbac - DH(A2)PPi,/LR.Много се притеснявам понеже чета ужасни неща в интернет за случай след третата ваксина. Моля някой да сподели ако е чел или знае нещо.


Ох , аз вече съм забравила (моята вече е на 8 месеца) Трябва да погледна в паспорта и за да дам точна информация коя ,каква ваксина и кога .. Имаше един рисков период когато не трябва да се извежда колко дни навън.. :ea_103:

#5238 Потребителят е офлайн   milenage Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 11-February 14

Икона за мнението  Публикувано: 13 February 2014 - 11:10 AM

Показване на мнениетоMarinka7, в 12 February 2014 - 11:30 PM, написа:

Показване на мнениетоmilenage, в 11 February 2014 - 02:27 PM, написа:

моята най-добра приятелка има померан и го води вкъщи,когато идва на гости,тя направи 6 месеца наскоро,много е сладка и игрива,обаче няма никакво възпитание и понякога си мисля,че не е особено интелигента,не разбира почти нищо освен името си.Има ли подобна зависимост между породата и интелигентността им?

Да , точно тази порода кучета са доста своенравни и се правят на важни хаха.. Тя трябва да му покаже,че "шефа" е тя , тя е тази която командва защото занапред ще има доста нерви да си хаби :dog:

Хаха, да и аз мисля,че не нея подходът нещо и куца,като и се кара примерно ,не повишава тон и то откъде да разбере детето, за какво иде реч :)

#5239 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 14 February 2014 - 12:28 AM

Показване на мнениетоmilenage, в 13 February 2014 - 11:10 AM, написа:

Показване на мнениетоMarinka7, в 12 February 2014 - 11:30 PM, написа:

Показване на мнениетоmilenage, в 11 February 2014 - 02:27 PM, написа:

моята най-добра приятелка има померан и го води вкъщи,когато идва на гости,тя направи 6 месеца наскоро,много е сладка и игрива,обаче няма никакво възпитание и понякога си мисля,че не е особено интелигента,не разбира почти нищо освен името си.Има ли подобна зависимост между породата и интелигентността им?

Да , точно тази порода кучета са доста своенравни и се правят на важни хаха.. Тя трябва да му покаже,че "шефа" е тя , тя е тази която командва защото занапред ще има доста нерви да си хаби :dog:

Хаха, да и аз мисля,че не нея подходът нещо и куца,като и се кара примерно ,не повишава тон и то откъде да разбере детето, за какво иде реч :)


Благодаря ти , не съм много добра в възпитанието но се опитвам макар,че моята красавица наперена не ме слуша много в някои отношения понякога и аз се чудя как да процедирам и ме изкарва извън нерви :eg_033: :ab_041:

#5240 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 14 February 2014 - 12:49 AM

Показване на мнениетоtoppy, в 19 September 2013 - 01:39 PM, написа:

zdraveyte imam pomerance na dva meseca poneje skoro se registrirah tuk i neznam tocno kade da pisa da me izvinite ot dva dni se varti i si hape dupeto snoshti zabelyazohme ce ima neshto cherveno kato topce na anusa vednaga go zavedohme na veterinar toi kaza ce mn se napival molya kajete mi ako znaete neshto po temata mn sam pritesnena sega sme na dieti s konservi tecni



Може ли да обясниш малко по ясно? И как е положението сега?

  • (263 Страници) +
  • « Първа
  • 260
  • 261
  • 262
  • 263
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни