Dog.bg Форуми : Померан-Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (263 Страници) +
  • « Първа
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 257
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Померан-Говорилня обсъждаме нашите любими помчовци

#5081 Потребителят е офлайн   ralivd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 29-January 10
  • Gender:Female

Публикувано: 01 March 2010 - 11:53 PM

Честита Баба Марта!!! На всички пожелавам здраве и повече усмивки през цялата година!


Цвети, с удоволствие ще напиша, но мислех,че е за хора, които могат да сравнят двете разновидности на шпица,а аз имам само померанче. Иначе при първа възможност ще пиша.
User's Signature

Silence is often the best thing to say

#5082 Потребителят е офлайн   Марина Рикман Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 75
  • Регистрация: 14-November 09
  • Location:Несебър

Публикувано: 08 March 2010 - 12:09 AM

ПОЗДРАВЛЯЮ С праздником весны!!! wub.gif

User's Signature

WWW.POMFAVORIT.NAROD.RU

#5083 Потребителят е офлайн   ralivd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 29-January 10
  • Gender:Female

Публикувано: 08 March 2010 - 11:43 PM

C 8 Марта! C Праздником Весны!

Честит 8-ми март, мили дами!!! От сърце ви желая да сте много щастливи и винаги обичани!
User's Signature

Silence is often the best thing to say

#5084 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 12 March 2010 - 10:21 AM

Искам да съобщя на всички заинтересовани, че апарата за извършване на BAER-тест е вече ремонтиран и следващата седмица ще бъде в БГ. Тестът се извършва от д-р Николай Лалев (Пловдив), тел. 0887695145.



User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#5085 Потребителят е офлайн   Марина Рикман Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 75
  • Регистрация: 14-November 09
  • Location:Несебър

Публикувано: 16 March 2010 - 01:41 AM

Здравствуйте друзья!
Наши детки подрастают. мальчик уехал в Россию. А девочки остались с ними. Вот такие подростки.
Айка больше похожа на мамау Люсю.
А Принцесса на папу Смоки..и Принцесса
Папа Смоки
и

User's Signature

WWW.POMFAVORIT.NAROD.RU

#5086 Потребителят е офлайн   ralivd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 29-January 10
  • Gender:Female

Публикувано: 28 March 2010 - 10:15 PM

Ах, отново прекрасни померанчета от Марина Рикман wub.gif

Виждам,че всичките сте много заети, дали покрай грижите за домашните любимци или покрай подготовката за Великденските празници. Просто ми се искаше да напомня за темата и да насърча да пишете повече, тъй като май само Померанската тема не се движи, а има какво да се напише ae_085.gif

Ромео е вече дебелаче и тежи 1,350 кг, а е само на 4 месеца. Незнам дали е от недостатъчно движение или е нормално?
А другият проблем , който имаме сега е с хапането. Ръцете ми са в рани, сякаш съм се била с някой. Ако започнат да продават наморници за Померани, то аз ще си купя първа.

Пожелавам на всички успешна седмица и весело посрещане на Велик ден!


User's Signature

Silence is often the best thing to say

#5087 Потребителят е офлайн   Purplegrape Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 52
  • Регистрация: 08-December 09
  • Gender:Female

Публикувано: 29 March 2010 - 12:03 PM

Рали, имам предложение за теб :) Не знам дали се сещаш, но има едни като капачки на бутилките за шампанско изглеждат като телени :) Идеални са за случая :) И моята госпожичка хапе, но не силно и само определени хора (предимно мъже и на мама търлъка/чорапа/пантофа).
Черката е вече 1275 гр., което също ми се струва доста ... знам ли ... на 3 месеца и 3 седмици :))) Аз си харесвам дебелички кученца, даже повече от слабичките :) Ще видим с тези темпове двамцата докъде ще го докарат :)

#5088 Потребителят е офлайн   ralivd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 29-January 10
  • Gender:Female

Публикувано: 29 March 2010 - 01:43 PM

Цитат(Purplegrape @ Mar 29 2010, 12:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Рали, имам предложение за теб :) Не знам дали се сещаш, но има едни като капачки на бутилките за шампанско изглеждат като телени :) Идеални са за случая :) И моята госпожичка хапе, но не силно и само определени хора (предимно мъже и на мама търлъка/чорапа/пантофа).
Черката е вече 1275 гр., което също ми се струва доста ... знам ли ... на 3 месеца и 3 седмици :))) Аз си харесвам дебелички кученца, даже повече от слабичките :) Ще видим с тези темпове двамцата докъде ще го докарат :)



Хехе, така ще си се чудиме с теб дали се развиват добре нашите малчовци, като не се включват хората с опит да споделят мнение ab_041.gif И аз като теб харесвам си го и си го обичам много независимо дали е дебеличък или не wub.gif
User's Signature

Silence is often the best thing to say

#5089 Потребителят е офлайн   D&T Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 31-March 10

Икона за мнението  Публикувано: 31 March 2010 - 01:53 AM

Здравеите искам да ви попитам дали някои от вас е чувал за развадникат - ( Първият лицензиран вносител на породисти кучета в България ( puppy-export-import ) град Хасково http://dog-suki.dir....=477739&dflid=3 ) и какво мисли за него дали помераните са наистина хубави.Много искам померан но незнам от каде да си купя истински.


#5090 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 31 March 2010 - 11:21 AM

Лицензираните развъдници за померани в България са няколко!
Foxy Nose http://www.foxynose.com/
PolimaR http://www.polimarpom.com/
Marlin's Magic http://www.merlinspom.com/
OK Boss http://www.o-kboss.com/
Velvet D'Amour
Smile Sunny http://www.sunny-pomeranians.com/
Погледнете снимките и родословията на кучетата. Харесайте си родители и развъдник,звъннете и съм сигурна,че учтиво ще ви отговорят на всички въпроси! Така,като гледам мисля,че развъдник в Хасково няма-това ще да е някаква ферма за животинчета.
П.С. Извинявам се,не успях да намеря сайта на развъдника Velvet D'Amour! Моля някой по-запознат да го напише. Ако има и други развъдници моля за извинение!

#5091 Потребителят е офлайн   ralivd Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 29-January 10
  • Gender:Female

Публикувано: 31 March 2010 - 12:36 PM

Цитат(D&T @ Mar 31 2010, 01:58 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравеите искам да ви попитам дали някои от вас е чувал за развадникат - ( Първият лицензиран вносител на породисти кучета в България ( puppy-export-import ) град Хасково http://dog-suki.dir....=477739&dflid=3 ) и какво мисли за него дали помераните са наистина хубави.Много искам померан но незнам от каде да си купя истински.



На мен лично ми изглежда много съмнително. Дори самото име импорт-експорт zz_020.gif И моят съвет е да си изберете кученце от официален развъдник, защото кучето не е чувал с брашно. Импорт-експорт ми звучи по-скоро като транспортна(логистическа) фирма. Има компании, които осъществяват конкретно транспорт на домашни любимци, съпроводени с медицинско лице, но това определено не ми прилича на такава фирма.
Това е моето мнение, но аз не съм специалист, може и да греша.


User's Signature

Silence is often the best thing to say

#5092 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 31 March 2010 - 01:09 PM

За мен също това е поредната Puppy Mills . Дано се включат по-запознатите развъдчици,те най-вероятно ще знаят това място и ще могат да Ви разяснят ясно какво предлагат там!

#5093 Потребителят е офлайн   North face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4588
  • Регистрация: 05-August 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia
  • Interests:siberian husky, akita,amerikan akita pomeran, grooming and handling.

Публикувано: 31 March 2010 - 01:23 PM

Абсолютно никой FCI регистриран развъдник няма да си даде бебето на подобна фирма wb_052.gif Всеки равъдник иска да има личен контакт с хората,които взимат куче от него ! А и съм 100% убедена,че ще ви вземат много пари но легитимни родословни документи няма да ви осигурят !
User's Signature

Golden Nicol siberan huskies
Качена снимка

Сибирско хъски - истината е повече от две сини очи

#5094 Потребителят е офлайн   D&T Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 31-March 10

Публикувано: 31 March 2010 - 04:34 PM

Благодаря ви много но нека някои ако знае нещо повече за този развадник да напише и да ми каже за около 1000лв. дали мога да си купя померан и от каде другаде защото нямам вазможност за по скапо,но да неги дам напразно се притеснявам.

#5095 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 31 March 2010 - 05:01 PM

Не разбрахте ли , че това не е лицензиран развъдник , а поредната борса за кучета ?
От там няма да получите померан!
ПОвече ТУК

ПС:по-горе са си направили труда да ви дадат линкове към лицензирани развъдници,обърнете се към тях
User's Signature

Качена снимка

#5096 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 31 March 2010 - 05:39 PM

D&T за цена можете да говорите с развъдника. Цената на померан се определя от много фактори,първо трябва да решите дали искате куче шоу клас или искате куче пет клас. Моят съвет е първо да си изберете развъдник,родителите,да звъннете и да поговорите с хората. Успех желая и не прибързвайте с решението! smile.gif

#5097 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 01 April 2010 - 01:14 AM

Да "puppy-export-import' гр.Хасково си е чиста борса за кучета,не е никакъв развъдник,линк към моя саит има в подписа ми.Един съвет към момичето което си търси померан,не си мислете ,че разходите на кученцето се изчерпват с пари за покупката му.И след като несте подготвени дори с парите за желаното бебе е подаобре да изчакате,съберете си спокойно необходимата сума за покупката не померан,а също така и пари за първоначалните разходи около бебето . А през това време влезте в контакт с някои развъдник които очаква кучило и си резервираите бебе,контактувайте с развъдчика за да сте подготвени за момента в който ще имате вашето кученце.Успех в търсенето на вашето бебе rc_036.gif
User's Signature

Качена снимка

#5098 Потребителят е офлайн   D&T Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 31-March 10

Публикувано: 01 April 2010 - 10:50 AM

А вие като по запознати можете ли да ми кажете какви са парвоначалните разходи ще сам ви благодарен

#5099 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 01 April 2010 - 11:05 AM

Тези разходи са в много широки граници всичко зависи от вас.Храна,играчки,купички,тоалетна,транспортер и тнт...евентуално посещение при вет.

П.С Извинявам се ,че в предния ми пост съм писал за вас като за момиче но от този пост разбрах ,че не сте.
User's Signature

Качена снимка

#5100 Потребителят е офлайн   D&T Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 31-March 10

Публикувано: 01 April 2010 - 12:40 PM

Благодаря ви Много няма проблем

  • (263 Страници) +
  • « Първа
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 257
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни