Dog.bg Форуми : статия от "Моят приятел кучето"

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

статия от "Моят приятел кучето" Оцени темата: -----

#1 Guest_срам_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 January 2005 - 07:37 PM

Качена снимка

кликни тук за по-голям формат

#2 Потребителят е офлайн   ita_vet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 351
  • Регистрация: 19-December 04
  • Location:София

Публикувано: 30 January 2005 - 07:59 PM

кво е това не мога да го видя хубаво
User's Signature

what will be to be.....[br][br]

#3 Потребителят е офлайн   ita_vet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 351
  • Регистрация: 19-December 04
  • Location:София

Публикувано: 30 January 2005 - 08:03 PM

ако това е вярно s) незнам къде ни отиде киноложката култура
голям срам ще берем всички,та Камен е председател на БРФК! a)


вярно срам
и жалко
User's Signature

what will be to be.....[br][br]

#4 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 January 2005 - 08:03 PM

срам
нищо не се вижда.

Администрация, защо не махате обвинителни анонимни обяви от неизвестни автори?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#5 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 January 2005 - 08:05 PM

ita_vet
АКО е вярно, не се дръж като дете, някой просто иска да разчисти личните сметки ...аман от анонимковци дето ги е СРАМ да обвиняват открито
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#6 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 30 January 2005 - 08:13 PM

това изглежда е от януари 2004 поне това го видях

#7 Guest_мдам_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 January 2005 - 08:13 PM

Цитат


верно не се вижда добре,така мисля,че е по-ясно

#8 Guest_гост_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 January 2005 - 08:16 PM

Цитат

ita_vet
АКО е вярно, не се дръж като дете, някой просто иска да разчисти личните сметки ...аман от анонимковци дето ги е СРАМ да обвиняват открито

Фурия,не е анонимно-това е публикация от МПК-вероятно в редакцията знаят кой е дал информацията.Снимките са реални...за съжаление.
И става дума НЕ САМО за лошо отношение към кучетата,а за кучешки борби...no comment

#9 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 30 January 2005 - 08:18 PM

понеже я е срам да се представи, та за това и така се е подписала.

Стела Райчева, зам-председател на НК "Голден ретривер", в момента със замразено членство в БРФК. Анонимна акция на принципа "като кажат, че сестра ти е курва, иди доказвай че нямаш сестра". В дир-а току-що ме зплаши, че ще има публикации и в "Труд" от кандидат-члена на клуба им Т.Тошев. Не разбрах само дали ще е в "Жълт Труд" или в "Нощен Труд".

Вижте само къде са хоствани снимките !

Чудя се дали да не спретна една поредица от снимки как голдените на който си изберете участват в кучешки боеве и да не ги публикувам тук-таме. Пък после собствениците да обясняват, че не били те a)

#10 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 30 January 2005 - 08:19 PM

Защо, след като сте регистрирани в форума, не пишете с истинските си имена, а се криете под псевдоним ? a)
По повод въпросната статия
Когато вадиш снимки от контекста и слагаш свой собствен коментар, без да отидеш да попиташ засегнатия за неговия коментар, се нарича пасквил и вие го знаете добре. Още по лошо е, когато такива пасквили се разпространяват - това е жълта преса. И ако някой друг върши такива неща, бъдете така добри поне вие да бъдете достойни и пишете с истинските си имена !!!
По повод жълтата преса - объркали сте сайта.
Dog.bg НЕ Е ЖЪЛТА ПРЕСА И НЯМА ДА БЪДЕ МЯСТО ЗА АНОНИМНИ РАЗПРАВИИ !

#11 Потребителят е офлайн   Marten BG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 582
  • Регистрация: 16-October 04

Публикувано: 30 January 2005 - 08:25 PM

Цитат

ita_vet
АКО е вярно, не се дръж като дете, някой просто иска да разчисти личните сметки ...аман от анонимковци дето ги е СРАМ да обвиняват открито

Не,не е срам.Просто ги е страх.А страхът е голям.шъ додат бодигардове...,няма да им дадат родословийца,няма да им класират кученцата.....
Освен това не е анонимно- публикувано е в единственото ни кинорожко списание.Не не е грешка "Кинорози" сме. b)
Витае страх,решения се вземат по слухове и клюки,злослови се страшно,заплахите са ежедневие.
Много хора вече са решили да си записват кучетата в Сърбия,освен че си имат алтернативни клубове..
Вече ми звънят от няколко места да ме питат вярно ли е че произведените от мен кучета нямало да имат родословие ?!?!!!
Ега си и дружинката търговска.И хора,които и два реда не са прочели и не са работили за породата ,са се провъзгласили за експерти и специалисти по развъдна дейност.
Да им имам бизнеса,семкаджии l)
След години никой няма да ги помни,сами тровят нервите и всяват страх в по малките хора.
User's Signature

Marten BG

#12 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 January 2005 - 08:32 PM

Аз нито познавам човека, нито ме интересува породата на кучетата му. не може да ме обвините в необективност. Гнус ме е когато хората нямат смелост да обвиняват с открито лице. В случая опита за оплюване вместо да извади очи изписа веждата - не вярвам на публикацията защото начина, по който е предоставена, е повече от неправилен. Ако някой има сведения и факти за "концлагер за кучета", то да говори с факти и от собственото си име. А не със статии, целящи бог знае какво - най-често лично отмъщение....

гадно бе, хора, разберете, вместо да достигне това до някого, то предизвиква само погнуса от постъпката на този, който уж иска да каже истината...
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#13 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 30 January 2005 - 08:34 PM

Мартен, анонимо е и в списанието. Няма кой и кога го е правил. Може контескта на снимките да е бил съвсем друг и просто някой да е излязал определени кадри. Колко му е - слагаш неприятен коментар и готово. Защо след като го познават всички, не са отишли да го попитат ? Не мислите ли, че все пак трябва да има етика на отношенията ? На него сестра му е ..., но че той нямал сестра какво значение има ? И защо го правят анонимно, това не разбирам ! След като са членове на тази организация. Трябва ли едно нещо, ако искаш да го промениш да оплюеш ? Това ли е начина за промяна ? Мислите ли, че от злото, клюката, обидата, анонимността може да роди нещо хубаво ?

#14 Guest_срам_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 January 2005 - 08:34 PM

тъй като не си помня паролата за регистрацията, а виждам, че има много хора, които се интересуват кой си позволява да пусне сканирана страница на хубавото списание "Моят приятел кучето" - да се представя.

казвам се Стела Райчева и съм ОРД на клуб НГРК. снимките са хостнати във форума на клуба, тъй като там беше първото място, където ги публикувах, защото смятам, че членовете на клуба са с предимство.

а мен наистина ме е срам, че има толкова много хора готови да премълчат, дори когато истината им е пред очите. силно се надявам, разбира се, тези снимки да не показват истината, защото това би било много неприятно за мен, като човек, който обича кучетата.

#15 Потребителят е офлайн   benyb Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 828
  • Регистрация: 22-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 30 January 2005 - 08:34 PM

Цитат

понеже я е срам да се представи, та за това и така се е подписала.

Стела Райчева, зам-председател на НК "Голден ретривер", в момента със замразено членство в БРФК. Анонимна акция на принципа "като кажат, че сестра ти е курва, иди доказвай че нямаш сестра". В дир-а току-що ме зплаши, че ще има публикации и в "Труд" от кандидат-члена на клуба им Т.Тошев. Не разбрах само дали ще е в "Жълт Труд" или в "Нощен Труд".

Вижте само къде са хоствани снимките !

Чудя се дали да не спретна една поредица от снимки как голдените на който си изберете участват в кучешки боеве и да не ги публикувам тук-таме. Пък после собствениците да обясняват, че не били те a)

Г-н Хлебаров,ще повторя,че това е статия от киноложко списание и снимките там не са изпратени нито от мен,нито от някой друг от колегите ни от НГРК.Ако това не е истина, вероятно ще бъде доказано.

Ние не манипулираме интернет пространството публикувайки монтирани снимки както Вие обещавате да направите-ето защо съвестта ми е чиста.Ако можете покажете наши снимки на които има документирано подобно нещо.
User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 January 2005 - 08:36 PM

Marten BG
Знаеш ли къде е разликата? ти, дори и да "те е страх" - няма да направиш подобно нещо. Аз също, dog.bg и той. Ето това е срамно - да извадиш отнякъде статийка и да я лепнеш, чакайки отзиви....
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#17 Guest_в отговор_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 January 2005 - 08:37 PM

dog.bg не виждам никакво оплюване. сканирах нещо, което смятам, че трябва да се обсъди. ако смяташ, че това не е материал, който ще е интересен на читателите на сайта се извинявам и те призовавам да го изтриеш.

#18 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 January 2005 - 08:39 PM

Стела

Здравей! Темата и статията са повече от интересни за целия сайт, след като ти си си ти - стискам ти ръка, ако приемеш))))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#19 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 30 January 2005 - 08:43 PM

Цитат

Ние не манипулираме интернет пространството публикувайки монтирани снимки както Вие обещавате да направите-ето защо съвестта ми е чиста.Ако можете покажете наши снимки на които има документирано подобно нещо.

Ще ви кажа честно, че това правите - манипулирате. Обадихте ли се на въпросния господин да го попитате това дали е вярно ? Обадихте ли му се ? Не ! Обаче разпространявате това в интернет, с ясното съзнание че това може да е монтаж. Как се нарича това ? И вие сте Киноложки клуб ... не зная. Вижте, аз не съм кинолог, но ако за мой познат е писано нещо някъде, ще му звънна и ще го попитам - верно ли е ? Защо не сте го направили, преди да сканирате това и да го наслагате ? Защо не си го сложихте в вашия сайт, на сайта на НКГР ? А идвате тук като анонимни ... a)

#20 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 January 2005 - 08:46 PM

и аз исках да разбера - откъде са тези кадри? Този господин допуснал някой фотограф да снима при него? Или снимките са от личният му архив (бая трябва да е зле един човек за да пази такива кадри за удоволствие)? Някой успял да снима без да знае той?(ето тук вече имам право да се съмнявам дали сниманото там е в НЕГОВИЯ двор) Ил снимките са от някой който снимал уж там ама после без да знае господина ги е публикувал, но пък то си е достоверно, няма грешка?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни