Ето в действие да прави белички ;D ;D(от форума е ако не става ще потърса нещо друго) http://dog.bg/forum/index.php?action=dlattach;topic=5855.0;attach=18075;image
При кучетата няма пълен албинизъм доколкото знам :- Но ето едно бяло хъски JulyVell's Aspros Williamsii of IcyLand Снимката е правена от : Huskypower
http://dog.bg/forum/index.php?action=dlattach;topic=11804.0;attach=60145;image
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!
аз искаам - барабани ,ама готини,лъскави и с барабаниста им може направо ;D!
- Сънищата сбъдват ли се ? – попита Роувър.
- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.