Dog.bg Форуми : Кучетата и рак на гърдата при жените!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Кучетата и рак на гърдата при жените!

#21 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 10 March 2008 - 07:27 PM

Понеже не бях достатъчно специфична в отговора си, а не съм фен на иронично подхвърлени въпроси, отговарям специално за Манус:
Цитат от учебника за Медицинския университет по Обща патология написан от проф. Григор Велев, дн, издаден от издателство "Знание" 2007 г.
"Инсерционна хипотеза за вирусната етиология на туморните заболявания - действието на HPV се свърза в потискането на p53 и Rb-1 протеините, които имат тумор-супресорна роля. Това е ДНК вирус, който действа директно чрез настаняване в генома на клетката гостоприемник...." има и още, но мисля, че това е достатъчно  :blink:
Понеже не съм надменно иронична, като теб, приемам че знаеш какво е тумор-супресорен белтък и какво е тумор-супресорен ген и се надявам информацията да ти е била полезна ;)
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#22 Потребителят е офлайн   lonesome Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1640
  • Регистрация: 13-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 March 2008 - 08:00 PM

и к'во с'а не трябва да имам куче ли?  :huh:
User's Signature

Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 March 2008 - 10:24 PM

Да то преди 1-2 години ако си спомняте ни бяха побъркали с предстоящата пандемия от птичи грип :rolleyes:,защото трябваше да си продадат новото безумно скъпо лекарство май беше тамифлу.
User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#24 Потребителят е офлайн   Teddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 662
  • Регистрация: 16-May 05
  • Location:София, Младост 1

Публикувано: 11 March 2008 - 07:29 AM

Е, не видях някой да е казвал, че не трябва да имаш куче, даже напротив :blink:
User's Signature

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

#25 Потребителят е офлайн   malin4e Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 101
  • Регистрация: 17-February 07
  • Location:София

Публикувано: 12 March 2008 - 01:23 AM

От любопитство изчетох темата....
То на този свят нищо сигурно няма, ама дето се казва, ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш :(
Кучето ми ме събужда с безумна доза любов всяка сутрин и отнема много от стреса в ежедневието. Не ми хрумва по-добра "ваксина" ;)

Не е по темата, но се сетих за друго изследване - някога  съм чела.... Хората отглеждащи кучета значително по-рядко имат сърдечни проблеми - обеснението е много просто - разхождат се по два пъти на ден - зиме, лете, в дъжд, в сняг.... Освен това, наблюдавайки животните си, не забравят да се радват на елементарните неща - като едно хубаво протягане на слъце например :blink:

#26 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 24 March 2008 - 02:32 PM

Цитат

От любопитство изчетох темата....
То на този свят нищо сигурно няма, ама дето се казва, ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш :(
Кучето ми ме събужда с безумна доза любов всяка сутрин и отнема много от стреса в ежедневието. Не ми хрумва по-добра "ваксина" ;)

Не е по темата, но се сетих за друго изследване - някога  съм чела.... Хората отглеждащи кучета значително по-рядко имат сърдечни проблеми - обеснението е много просто - разхождат се по два пъти на ден - зиме, лете, в дъжд, в сняг.... Освен това, наблюдавайки животните си, не забравят да се радват на елементарните неща - като едно хубаво протягане на слъце например :blink:


:yahoo:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни