Малкият е непрекъснао залепен за някого.
Днес се опитах да го възпитам малко на тема пиш. Направих му котешка тоалетна и като се изпиша на килима, му се скарах и го занесох там. На второто изпишкване (и съответно скарване) той самичък отиде до тоалетната и започна да дъвче пясъка. Миличкият, разбрал е, че нещо е сгафил, но не разбрал какво точно да прави w)
Сега минахме на варианта с вестниците, там сякаш имаме напредък. Поне след сън винаги му се пиша и го нося там. Вие кога се научихте? Май е още бебе, няма ще два месеца. w) w) w)
А за снимки...не стои мирен r) А на тази се вижда как обича да се гуши angelpik
btw...ако успея да прикача файла


Вход
Регистрация
Помощ







Горе
Цитиране +






