Мини Пинчер
#1212
Публикувано: 04 June 2006 - 03:58 PM
Цитат
Имах такъв ,но нямам снимка .Ако исткаш погледни снимките от линка ми и виж Робин той има окраската на пинчер арлекин, но е от по едрите. О, сетих се имам снимки и ще трябва да я кача ,но се вижда малко в гръб.
#1214
Публикувано: 05 June 2006 - 01:15 PM
Разбрах, че имаш куче на 45 дни - да ти е живо и здраво worthy
Води ли го на доктор?
Ние с Чочо се завърнахме super best изкарахме си супер 1super
Много ме слушка особено на закуска l)
#1217
Публикувано: 05 June 2006 - 06:00 PM
Момичета от 13,7 заминаваме на почивка за 10 дни на Несебър и Сарка ще ходи на гости на село при моите родители .За съжаление не разрешават да се вземат кучета и още от сега ми е мъчно че ще сме разделени (love) но тя много лае и не мога да рискувам да ме изгонят още на втория ден .Моята колежка миналата година води нейния дакел но той е кротичък и не лае а нашата е детектор за движение а някои е минал покрай входната ни врата а е залаяла .
#1218
Публикувано: 05 June 2006 - 06:56 PM
И на мен вече ми се ходи на море--ма Чафи в къщи при големия и маща му.То нема да разбера нищо от почивка -ще ме направи рошава от лаене b) b)
#1219
Публикувано: 05 June 2006 - 06:58 PM

#1220
Публикувано: 05 June 2006 - 10:16 PM
#1221
Публикувано: 06 June 2006 - 08:37 AM
Аби е слушала много децата bravoS и тя е голяма алармаджийка oleeee постояно се кара на нещо или скимти worthy надявам се да успея да я отуча, че иначе тя ще си стои в къщи, я аз ще страдам (love)
Поздрави и целувки w) d) w)
#1222
Публикувано: 06 June 2006 - 04:09 PM
Ама ти не се притеснявай-отивайте и почивайте тъкмо ще си станете по-мили и ще се гушкате повече като се върнете!! w)

#1223
Публикувано: 06 June 2006 - 08:16 PM
Кети приемам съвети за отучване на калпазанката от вечното и лаене
#1225
Публикувано: 07 June 2006 - 08:34 AM
Цитат
oleeee Да, ама аз сега експериментирам с Аби, но ouu
На думичката НЕ (ТОЛКОВА ЧЕСТО Я ПОВТАРЯМ, ЧЕ И НА СЪН ВЕЧЕ)
се спираме за няколко секунди. По-често и запушвам устата с някоя играчка.
Вече си изправихме едното ухо 1super
#1226
Публикувано: 07 June 2006 - 12:07 PM
И сигурно вече си мисли ,че се казва "НЕ" , а не Аби b) . Аз вече на моите и да им тказвам те не ме чуват и започвам да претръпвам. Дай Боже да го израстът (Питя не успя ,доно другите да успеят) a)
#1227
Публикувано: 07 June 2006 - 04:28 PM
Цитат
Гале, днес цял ден Аби е на джанки(кисели сливи)
две шепи ги подмята и гони из цялата къща - не съм я чула да бавне 1super - сигурно са й изтръпнали бавкащите струни b) Тя уж не ги яде, ама като ги надупчи те си пускат от сокчето.
Само да не се подриска worthy ouu worthy
#1228
Публикувано: 07 June 2006 - 06:18 PM
Цитат
Мисля ,че няма нужда да се притесняваш ,защото според мен може да се запече , а не да се подриска.
И щом сте я подкарали на киселици ,тя съвсем те улеснява финансово ама като узреят незнам с какво ще я храниш. b) b)
#1229
Публикувано: 07 June 2006 - 09:29 PM
Прикачени файлове
-
F1020018.JPG (77.43K)
Брой сваляния: 201

#1230
Публикувано: 07 June 2006 - 09:35 PM
Прикачени файлове
-
F1020015.JPG (19.16K)
Брой сваляния: 205



Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +





