Мини Пинчер
#1831
Публикувано: 23 August 2006 - 08:33 AM
Ентерофермент-ориз-сулфагванидин--действай s)
Галя ако е много топло при вас-от това е-Пък и зеленчуците са полезни b)
От как Чафи е на диета съвсем се е ошишкавил.
#1832
Публикувано: 23 August 2006 - 11:02 AM
Пак ще пиша като мога
#1833
Публикувано: 23 August 2006 - 01:25 PM
#1834
Публикувано: 23 August 2006 - 03:54 PM
А моя мъник в жегите се спука да яде-каквото му подадеш всичко омита чак се налагаше да му дърпам чинийката,друг път хапне малко и си остави полвината ,и е надебелял-като бременна мравка е l) l) l) като се наяде!!

#1836
Публикувано: 23 August 2006 - 04:48 PM
След 28 дена Чоко ще родява мравчета bl) Тогава ще бъде направена тема в БЕЗ ДОМ с главен герой родилката Чоко.Моля осиновителите да се записват предварително че ша им изгубим бройката b) Почвам да права списък с имената на мравчетата(колко ли требе да е дълъг)
Направо съм в стрес --- Чафи от кой да забременее oleeee b)
#1837
Публикувано: 23 August 2006 - 07:16 PM
Цитат
Направо съм в стрес --- Чафи от кой да забременее oleeee b)
l) Твойта работа да не стане като... едно време.... през зимата ..един ракитовец беше парцелирал замръзналия язовир"Батак" и го продаваше.... l) l) l) хорицата щастливи си купуваха земя. oleeee ...ouu
Лин ,чакам оферти за мравчиците... wink

#1838
Публикувано: 23 August 2006 - 08:45 PM
Съжалявам ако съм ви развалила настроението ,но нали е форум за пинчита и реших да пиша s)
На Арчо нищо му няма вече за щастие. Поне него да не мисля.
След малко си разхождам зверчетата и се гушваме с Рокси да спим(ако не ми избяга нощес при Стефито).
Нацелувайте си мъниците от мен ,че са много сладки,нали?
w)
#1839
Публикувано: 23 August 2006 - 09:31 PM
Прикачени файлове
-
_______.jpg (2.52K)
Брой сваляния: 60
#1840
Публикувано: 23 August 2006 - 09:56 PM
Прикачени файлове
-
animals007.jpg (14.27K)
Брой сваляния: 65
#1841
Публикувано: 23 August 2006 - 10:14 PM
Сара ще яде бой тези дни днес и купих кучешка консерва уж да яде преди съм и вземала много я харесваше сега не иска да яде от нея oleeee
Пинчерчето ами освен да ги пратиш на някой от нас че да ти ги оправим и да ги пуснем . 1super
Лина не мога да си представя твоя Чафи дебел .То че се дебелее от диети wink ама Чафко дебел не мога да го повярвам b)
Добре прати ми galia69@mail.bg
#1843
Публикувано: 24 August 2006 - 08:04 AM
#1844
Публикувано: 24 August 2006 - 08:38 AM
#1845
Публикувано: 24 August 2006 - 09:57 AM
Анче, уж нямаше да има повече лоши новини s) и аз съжалявам (love) Стефито нали е раждана??? bl) Катрина или аз, не сме в час ouu
Ракитовци да ми запазите една шепа мрАвЧици wink цената няма значение b)
tito - ще стискаме и ще се worthy всичко да е 6+ ти да пишеш после 1super
мойте диваненца за сега са добре - да чукам на глада ouu ouu ouu
#1846
Публикувано: 24 August 2006 - 10:19 AM
Абе момичета Стефито е дъщерята на Анчето(ма тя е виновна с тия човешки имена)
#1848
Публикувано: 24 August 2006 - 01:08 PM
#1850
Публикувано: 24 August 2006 - 03:29 PM


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +








