Мини Пинчер
#2551
Публикувано: 27 November 2006 - 08:50 AM
Ние преди я държахме при нас в спалнята и беше ад, сега като си легнем я затваряме в хола, надалече - ние сме спокойно, нито чуваме ровене, нито мяучане, сутрин като отидем при нея е много гальовна и много се радва на Майльо. И ние имаме момента с изцикването на Майльо - котките са лошотии...но вързали сме се вече на хорото...
Надявам се като я кастрираме да се укроти, щото явно няма да се възпита...
#2552
Публикувано: 27 November 2006 - 10:12 AM
Вече си прибрах Питошка от вилата ....майка ми направо се е уляла в храненето и oleeee и странно ,но изглежда по -уравновесена. Сега милият ми Робин може пак да не иска да яде. Преди покрай Питя, като ги хранеше майка ми ,много си хапваше.
#2554
Публикувано: 27 November 2006 - 10:54 AM
Цитат
b) Анче споко, аз с едно куче, че снощи го загубих в мъглата - 1 час обикалях да го търся.
А наш чочо се шибнал в един гараж на мешена скара b) хапнал доволно и се гушнал да спи под якето на най-дебелия мъж от компонията.
Минах два-три пъти през този гараж, ама откаде да ми мине през ума, че чочо е под някво яке oleeee и най-слабия ме попита - вие да не търсите едно мършаво пинчерче? Отговарям му - Да с големи уши и голямя п***ка l) изпратиха го с две кебапчета и две кюфтета, ама така си му стоят в паничката още oleeee -смятайте колко е изял снощи worthy
#2555
Публикувано: 27 November 2006 - 11:05 AM
Цитат
Цитат
b) Анче споко, аз с едно куче, че снощи го загубих в мъглата - 1 час обикалях да го търся.
А наш чочо се шибнал в един гараж на мешена скара b) хапнал доволно и се гушнал да спи под якето на най-дебелия мъж от компонията.
Минах два-три пъти през този гараж, ама откаде да ми мине през ума, че чочо е под някво яке oleeee и най-слабия ме попита - вие да не търсите едно мършаво пинчерче? Отговарям му - Да с големи уши и голямя п***ка l) изпратиха го с две кебапчета и две кюфтета, ама така си му стоят в паничката още oleeee -смятайте колко е изял снощи worthy
bl) bl) l) l) Мааалеееееее oleeee горката животинка ,не я хранят и отишла най-после да се нахрани s) Сладурко!!! Вече ще го намираш по миризмата на барбекютата , може и ти да намажеш нещичко.
l) l) l) Ние вече ги броим като влизаме l) и голямо броене пада ако са направили беля....Роскана и Лиля се крият и не може да ги намери човек. Намират се само парчета от белята , Мая подскача( на нея не и пука дори и да е скочила на масата) ,а Арчо се мотка и той ,но от другите и помен няма. И се търсим...., лазим , надничаме по шкафове.... l) l) l)
#2556
Публикувано: 27 November 2006 - 03:53 PM
Аз засега малкия само един път в коридора го оставих за минутка, но веднага се усетих. Направо изтръпвам че може да ми изчезне някъде...но тези малки мушичи винаги могат да направят белята :) направо не те знам Кети как си се шашнала, но е хубаво че всичко е ОК сега, все да чуваме истории с добър край 1super
Анче ти трябва да направиш едно филмче един ден в моята къща та да можем истински да усетим веселбата при вас w)
#2557
Публикувано: 27 November 2006 - 09:41 PM
та да ви кажа мойте тъпотий!!вчера на обяд си пиша тук в темата зи пинчитата и си "изпуснах"ръката( b) )и натиснах някво копчее..и появи ми се нещо ама не ми се четеше и отдолу пишеше"забрани"и аз умницата..натиснах гоо!!и нета ми спря!!я до преди час съм търсила откъде да си го пусна b) че ония от нето щях да викам да го оправат!! b) b)
та да ви се оплача-от снощи Прити повръща!едно бяло-като плюнка и лъска едно таково като когата охлюв остави ония лигави следи нали лъскат едно такова.е та ей такова!!и от снощи е повърнала 4 пъти(поне толково намирих,че тя си го хапва и...)в последните две имаше едни ситни камъчета като от пясък...!? s) не съм я водила на вет щото незнам дали е нормално(както каза мама)или с право се притеснявам!?ще видя ако утре пак повърне-марш ва вет,че...умирма като и има нещо!!! s) w)
с кво дя я хряня дя не и дразня стомахчето!? w)
то това е за вет.кабинет,но не ми се създава нова тема!!дайте вие съвет!!!!! worthy Х10!
#2558
Публикувано: 27 November 2006 - 09:46 PM
правилно,че е отишло поне да се наяде животинчето!!! w) l)
иначе и моя катак така дере,бие наред-хора кучета..квото дойде!! b) l) w)
ама вижте кво мусе случи(последния мой пост)плаче ми се
#2559
Публикувано: 28 November 2006 - 10:57 AM

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2560
Публикувано: 28 November 2006 - 04:57 PM

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2561
Публикувано: 28 November 2006 - 06:49 PM
Той обича да си играе и хапе едно мъхесто одеало и аз непрекъснато му вадя разни косми от устата-възможно ли е да е от това??И досега не съм питала дали кученцата могат да изкарват глътнатите косми??Знам за котките че не могат и е нужно да се дава специална храна това отнася ли се и за кучетата??Чакам съвети!!!Какво да го правя?? s)

#2562
Публикувано: 28 November 2006 - 07:00 PM
#2563
Публикувано: 28 November 2006 - 07:23 PM

#2564
Публикувано: 28 November 2006 - 08:07 PM
иначе чоко-ан,аз да си призная че Прити всеки път щом пие вода и после кашля,дави се сякаш и точно е все едно има косъм,конец в устата и досега вече с години си е така и докторите нищо не казват и..так си живее!кашля само след като пие вода иначе-не! 1super но при вас може да е друго!куча на колко години е?Прити беше на 4 години когато почна да го прави това! w)
#2565
Публикувано: 28 November 2006 - 08:18 PM
Ани дано да не е нещо сериозно и аз много се плаша Сара като почне да кашля ама тя все едно не може нормално да си поеме въздух много особено се задъхва и след малко нищо и няма .Не съм я водила на лекар защото иначе си е добре .Тя и Валя пишеше че Прити повръща какво ли е станало и с нея .
Дани много е смешно това пинчи и как си пази играчката голям смях падна като им го пуснах на моите хора .
#2566
Публикувано: 28 November 2006 - 08:26 PM

#2567
Публикувано: 28 November 2006 - 08:30 PM
Може да са косми.... грип...
Как кашля?

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2568
Публикувано: 28 November 2006 - 08:50 PM

#2569
Публикувано: 28 November 2006 - 08:56 PM
Кашлицата е такава все едно иска да изкара нещо,така ли?
Да не е някой ларингит, дразненето на ларингса да предизвиква тая реакция ответна?

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2570
Публикувано: 28 November 2006 - 09:23 PM
Дано бързо да се оправи.
Дани , таз крива бълха от где я намери bl) bl) bl) l) Да видите Рокса как бясно се мята на ръката на мъжа ми и дори във въздуха продължава. То не е за описване ,а за камера oleeee ама той я научи и сега се ядосва като го тормози докато спи l) .


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +




