Мини Пинчер
#2651
Публикувано: 12 December 2006 - 09:07 AM
Лина като гледам Чафи вече се е сработил със Сара че и гранулките си делят w)
#2652
Публикувано: 12 December 2006 - 10:46 AM
В последно време и Арчо нещо е пощурял и иска да набие някой. Може би е , защото Питя го дразни и той скача и я напердашва сериозно .Явно сега си е вдигнал самочувтвието.
Гали , Питя е наврата му.Не можах да я хвана като му запушва носа и очите l) много е нахална и се мисли за лека като снежинка oleeee
#2653
Публикувано: 12 December 2006 - 11:00 AM
А ти гледай поне носа да е свободен на мъжо ти--ша го удушите доде спи бе жена!!!!!
Кой ще ражда януари!
#2654
Публикувано: 13 December 2006 - 04:29 PM
#2655
Публикувано: 13 December 2006 - 05:05 PM
Преди малко пак отивам до магазина--малее тоя още там.И трепери та трепери.Та направо с яд го гушнах-в колата и при Бобчо.Поседях малко при тях--не знам дали няма да му направи нещо Бобчо ?Нахраних го пак-завих го в одеяло и квото е.Аа метнах му и пудра--да ми не докара гости на Боби.
Ще го снимам да го видите--ако оживее до утре де.И ще търся на кой да го подаря.Единия дето го пратих в съседно село--да знаете как му се радват хората.
Омръзна ми от тъпаци NNN
Анче b) аз си помислих че чакаш близнаци.
#2656
Публикувано: 14 December 2006 - 12:27 AM
Цитат
Мечтах си з за близнаци амане ми билописано. Вече само осиновявам.
О забравих , ами ха чстита ти придобивка. Туряш му червена пандела и ето подарък от дядо Коледа за някой. Бобчо порасна ли много?
#2658
Публикувано: 14 December 2006 - 03:15 PM
#2659
Публикувано: 14 December 2006 - 09:47 PM
#2662
Публикувано: 14 December 2006 - 10:31 PM
Цитат
bl) bl) bl) Къде я намерихте тая "агресия" oleeee Аз честно не разбирам какъв е въпроса oleeee
Лина, Лина bravoS bravoS да ни покажеш снимки на малката гайда l)
#2663
Публикувано: 14 December 2006 - 10:35 PM
#2665
Публикувано: 15 December 2006 - 08:09 PM
1---закачаш го на простора с две щипки за ушите,на 3 ден го сваляш.Даже нема да има сила и да скимти та камо ли да се репчи.
2- няколко дена го затвори в мазето-на тъмно и пълен глад.
3-отвори вратата и му тегли един шут и недей го мисли.
И мога да ти предложа още много варианти ама и тия ще свършат работа b) изпитани са l)
Колко ти е голямо пинчерчето ?Колко кг е на 40 дена--та чак агресивно.
Галя сто процента има глисти-но ще почака 2-3 дни.Клахме теле па утре имам 2 прасета--и да не ви разправям колко работа имам.Нищо нема да му стане--днеска го заварих да се разхожда по двора.И съм сигурна че ще му намеря стопани.Ще намеря време да го снимам--просто забравям да взема апарата с мен NNN
Девилин ей тва дет си написал ще си остане между нас b) b)
#2666
Публикувано: 17 December 2006 - 11:46 AM
Прикачени файлове
-
SSA41807.JPG (172.81K)
Брой сваляния: 48
#2667
Публикувано: 17 December 2006 - 11:50 AM
Прикачени файлове
-
SSA41808.JPG (185.67K)
Брой сваляния: 45
#2669
Публикувано: 17 December 2006 - 01:01 PM
#2670
Публикувано: 17 December 2006 - 10:01 PM
неможех да влизам няколко дни та да ви "видя"!! a)
но ей ме на!пак ще ви подосаждам!! b)
чафи,страхотна е малката!!пусни некоя снимка и на Боби-да го видим колко се е разхубавил!! w)
ние сме шен!утре имаме рожденничка-Малуши!! w) на 11 години става сладураната ми!!жалко,че няма да съм там да го отпразнуваме,но...!! w)
ние сме влюбени-разгонена е!!и сега се чудя и мая как да я обилачам,че да не цапа!!!!!!!!!! s) w)
super best bravoS вече мога да правя снимки-ето първите!!! 1super super best
Прикачени файлове
-
________.JPG (40.71K)
Брой сваляния: 43


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +





