Мини Пинчер
#3131
Публикувано: 18 February 2007 - 11:08 PM
#3132
Публикувано: 18 February 2007 - 11:09 PM
А в гранулките на Роял , които саза захранване има и мляко.
#3133
Публикувано: 18 February 2007 - 11:11 PM
Цитат
Здравей victoryVVV .Нищо и няма на твоята мадама. Някой не се забелязват даже като се разгонят , но други пинчерки , макар и много дребнидоста кървят. Кървенето може да стигне до 20 -22 дни.
#3134
Публикувано: 19 February 2007 - 12:52 AM
айде и аз да пусна една снимчица ............. r) r) w) l)
Прикачени файлове
-
_____013.jpg (32.58K)
Брой сваляния: 66
#3135
Публикувано: 19 February 2007 - 07:37 AM
#3136
Публикувано: 19 February 2007 - 08:53 AM
#3137
Публикувано: 19 February 2007 - 12:16 PM
ДМСТ,как е мъничката?? w) И при нас няма Роял за кучета,само за котки.. s) a) И давам Пурина!!МНого съм доволна от нея!Прити ма страхотна козинка и е много добре!Само,че сега малко се поолях и малко напълня,но ще сме на диета тази седмица и ще се оправим! 1super
Успех!Пробвай да натопиш гранулките в мляко и като се разтопят ги спеси с малко пастетче-пробвай!! w)
Пусни снимки да я видим пак сладурката!! w)
Аз днес пак несъм на училище-още съм болна!! s) s)
Ако е хубаво времето тази неделя с Притка ще ходим на сбирката в Пловдив!!Много искам да отдем!!И се вълнувам! b) Ще снимам,снимам,снимам....!!! w)
Снощи какви игри бяха в нас...с любимото и топче!!Лудница беше!! b) l)
Сега ще пусна малко снимчици! w)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#3138
Публикувано: 19 February 2007 - 12:19 PM
1.

2.

3.

4.

5.

6.

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#3139
Публикувано: 19 February 2007 - 12:21 PM

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#3141
Публикувано: 19 February 2007 - 01:46 PM
в моята стая всичките ми плюшки са по земята направо е джунгла l) l) l)
Съни нещо се възползва от една маймунка (брат ми се се опиотва да и обясни че тя не е мъжко куче но тя пак нейната си знае ) l) l) l)
А какво стана с бебока s) s) (много лошо правят собствениците на майките като отделят мъничетата толкова рано от маика им но ако не го вземем ние някой друг ще го вземе така или иначе )
#3142
Публикувано: 19 February 2007 - 02:03 PM
#3143
Публикувано: 19 February 2007 - 02:23 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3144
Публикувано: 19 February 2007 - 04:20 PM
Цитат
Цитат
Ами забравих да утчоня-за двете Сънита w) Те са адашки и малко ги бъркам! b)
Благодаря ви и навс за милите думи за Притка! r) w)
Maggie,аз ако не снимам-няма за какво да ходя..тъй чее........ b) l) b) На мен това ми е хобито! w)
Стига да не ви е умръзнало вече да ви пускам Притини снимки! s) w) Кажете ако ви е писнало! 1super b)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#3145
Публикувано: 19 February 2007 - 05:06 PM
Цитат
Цитат
Цитат
Ами забравих да утчоня-за двете Сънита w) Те са адашки и малко ги бъркам! b)
Благодаря ви и навс за милите думи за Притка! r) w)
Maggie,аз ако не снимам-няма за какво да ходя..тъй чее........ b) l) b) На мен това ми е хобито! w)
Стига да не ви е умръзнало вече да ви пускам Притини снимки! s) w) Кажете ако ви е писнало! 1super b)
Не ни е, не ни е, Притка е голяма красавица.
#3146
Публикувано: 19 February 2007 - 05:29 PM
#3147
Публикувано: 19 February 2007 - 06:06 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3149
Публикувано: 19 February 2007 - 06:36 PM
Лекси -01-
Лекси -02-
Скоро ще сложа още снимчици w)
#3150
Публикувано: 19 February 2007 - 06:52 PM
Лекси е страхтно бебече!!Браво и чакаме още снимки!!!! w) w)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +





