Мини Пинчер
#3171
Публикувано: 20 February 2007 - 08:20 PM
#3172
Публикувано: 20 February 2007 - 08:26 PM
#3174
Публикувано: 20 February 2007 - 09:23 PM
Искаме снимкки! 1super
Ей много ви е сладка Лисанка!!! 1super пусни още снимки

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#3175
Публикувано: 20 February 2007 - 09:32 PM
mimena, голяма е сладурана. Много прилича на Джери. bl)
#3176
Публикувано: 20 February 2007 - 10:36 PM
Прикачени файлове
-
Jerry15.jpg (6.87K)
Брой сваляния: 48
#3177
Публикувано: 20 February 2007 - 10:37 PM
Прикачени файлове
-
Jerry16.jpg (63.13K)
Брой сваляния: 48
#3178
Публикувано: 20 February 2007 - 10:37 PM
Прикачени файлове
-
Jerry17.jpg (51.37K)
Брой сваляния: 49
#3179
Публикувано: 20 February 2007 - 10:38 PM
Прикачени файлове
-
Jerry18.jpg (83.41K)
Брой сваляния: 49
#3180
Публикувано: 20 February 2007 - 10:40 PM




Имам още, които са много сладки, но те за друг път.
#3181
Публикувано: 21 February 2007 - 12:10 AM



#3182
Публикувано: 21 February 2007 - 01:15 AM
Аз харесвам момичетата , но това момче много ми хареса w) 1super
Прикачени файлове
-
3c713c65.jpg (18.56K)
Брой сваляния: 49
#3183
Публикувано: 21 February 2007 - 11:48 AM
#3185
Публикувано: 21 February 2007 - 03:25 PM
Да ви се похваля имаме си цифров фотоапарат и познайте на кого бяха първите снимки и първия клип 1super естествено на нашата Саричка като ги свалим на компютъра ще ви пусна да я видите .Получих си рано рано подаръка за 8 март но ще имам втори надявам се wink
#3186
Публикувано: 21 February 2007 - 03:52 PM
Аз път досега търсих други книги за кучета. Да ви ката има адски много книги на различни издания и всичките са доста съдържателни.
Ето от мен три нови снимки на Джери:



Пак съжалявам за лошото качество, трябва някой път аз да я снимам, да ви покажа хубави снимки.
#3187
Публикувано: 21 February 2007 - 07:08 PM
Бини много сладки снимки!! w)
Гале чакаме снимки!! 1super w) И дано получиш и втори подарък за 8-ми март! w) r) 1super
ООО днес Притката се налудува едно хубавоо...Не беше тичала така от 1-2 месеца насам s) w) Но беше едно тичане,една игра...беше сама,но тя като гледам не играе много с други кучето освен с някои обаче-МЪЖКИ w) b) !!
Не направих снимки,че фотоапарата нямаше батерия s) a) w)
Ама нищо-поздрави и целувки на мъниците! w)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#3188
Публикувано: 21 February 2007 - 07:57 PM
Ето и последните нови снимки на Джери:


#3189
Публикувано: 21 February 2007 - 08:34 PM
От давна не съм писала. b) Анче твойта банда от колко кутрета се състои?Продаваш ли ги ? За колко?Търся си мъж на Габката. 1super Ако някой знае къде има ЧЕРНИ пинчери за изгодна цена да се обади!!! wink

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3190
Публикувано: 21 February 2007 - 08:37 PM
Цитат
От давна не съм писала. b) Анче твойта банда от колко кутрета се състои?Продаваш ли ги ? За колко?Търся си мъж на Габката. 1super Ако някой знае къде има ЧЕРНИ пинчери за изгодна цена да се обади!!! wink
Ти искаш да купиш ли? Може просто да я чифтосаш с някой на някой познат..., защото иначе много ще трябва да ги пазиш, да не ти ражда често.
п.п. Анчето я бяхме питали няколко страници на зад. Доколкото разбрах има 5 пинчерчета и не ги продава, даже иска още. (съжалявам, ако греша)


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +






