Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#3171 Потребителят е офлайн   киара_1 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 26-January 07

Публикувано: 20 February 2007 - 08:20 PM

Ех времето се стопли и ние най после си направихме първата сериозна разходка на вън .Отначало толкова я беше страх нашата Киарка но после като разбра че там може да си бяга на воля ах каква игра подна.Може ли да се похваля нашата сладурана влязла сама в банята и пуснала една тортичка .Досега ние я водихме и се молихме да си свърше работата.Голям напредък bravoS .Много се радвам че има нови пинчовци -бебоци (то иние сме още бебета )само на 3месеца b)

#3172 Потребителят е офлайн   sunny_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 192
  • Регистрация: 28-January 07
  • Location:България

Публикувано: 20 February 2007 - 08:26 PM

Браво на киара r) l) w) r) Защо не пуснеш снимки да я видим????????

#3173 Потребителят е офлайн   mimena Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-December 06

Публикувано: 20 February 2007 - 08:58 PM

ето това е моята лигава ЛисанкаКачена снимка

#3174 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 20 February 2007 - 09:23 PM

ЕЕЕ,браво но Киарка!!Голяям напредък ббравоооо!! cheers
Искаме снимкки! 1super
Ей много ви е сладка Лисанка!!! 1super пусни още снимки
User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#3175 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 February 2007 - 09:32 PM

Браво на Киарчето super best !
mimena, голяма е сладурана. Много прилича на Джери. bl)


#3176 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 February 2007 - 10:36 PM

Имам нови снимки на Джери. Ще пусна, но първите са с лошо качество.

Прикачени файлове



#3177 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 February 2007 - 10:37 PM

d)

Прикачени файлове



#3178 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 February 2007 - 10:37 PM

w) Сладка Джери

Прикачени файлове



#3179 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 February 2007 - 10:38 PM

d)

Прикачени файлове



#3180 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 February 2007 - 10:40 PM

Ето още няколко, които ми се наложи да кача, поради голям размер:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

Имам още, които са много сладки, но те за друг път.


#3181 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 21 February 2007 - 12:10 AM

Привет! Давно меня не было. Вот новые фоты моих минпинов.

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#3182 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 21 February 2007 - 01:15 AM

Прекрасни са w) super best
Аз харесвам момичетата , но това момче много ми хареса w) 1super

Прикачени файлове



#3183 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 February 2007 - 11:48 AM

Vanilla, очень харошенкие. Мне столька много нравитсья! w)

#3184 Потребителят е офлайн   Maggie Икона

  • Rover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1333
  • Регистрация: 23-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Лом
  • Interests:Музика,литература,кино,театър,фентъзи,езда,животни

Публикувано: 21 February 2007 - 02:54 PM

1super Ванилия Молодец !!!
User's Signature

- Сънищата сбъдват ли се ? – попита Роувър.
- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.

#3185 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 21 February 2007 - 03:25 PM

Ванила много са сладки бебоците на мен ми харесват всички b) и хубави образователни книги четат w)
Да ви се похваля имаме си цифров фотоапарат и познайте на кого бяха първите снимки и първия клип 1super естествено на нашата Саричка като ги свалим на компютъра ще ви пусна да я видите .Получих си рано рано подаръка за 8 март но ще имам втори надявам се wink

#3186 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 February 2007 - 03:52 PM

Гале, чакаме с нетърпение да видиме снимките на Саричка.

Аз път досега търсих други книги за кучета. Да ви ката има адски много книги на различни издания и всичките са доста съдържателни.

Ето от мен три нови снимки на Джери:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

Пак съжалявам за лошото качество, трябва някой път аз да я снимам, да ви покажа хубави снимки.


#3187 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 21 February 2007 - 07:08 PM

Ванила,супер бебоци!!И учени на всичко отгоре-браво бе!! 1super w)
Бини много сладки снимки!! w)
Гале чакаме снимки!! 1super w) И дано получиш и втори подарък за 8-ми март! w) r) 1super
ООО днес Притката се налудува едно хубавоо...Не беше тичала така от 1-2 месеца насам s) w) Но беше едно тичане,една игра...беше сама,но тя като гледам не играе много с други кучето освен с някои обаче-МЪЖКИ w) b) !!
Не направих снимки,че фотоапарата нямаше батерия s) a) w)
Ама нищо-поздрави и целувки на мъниците! w)
User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#3188 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 February 2007 - 07:57 PM

^pretty^, мерси и ти поздрави Прити от нас.

Ето и последните нови снимки на Джери:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка


#3189 Потребителят е офлайн   Maggie Икона

  • Rover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1333
  • Регистрация: 23-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Лом
  • Interests:Музика,литература,кино,театър,фентъзи,езда,животни

Публикувано: 21 February 2007 - 08:34 PM

Здравейте приятели !!!

От давна не съм писала. b) Анче твойта банда от колко кутрета се състои?Продаваш ли ги ? За колко?Търся си мъж на Габката. 1super Ако някой знае къде има ЧЕРНИ пинчери за изгодна цена да се обади!!! wink
User's Signature

- Сънищата сбъдват ли се ? – попита Роувър.
- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.

#3190 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 February 2007 - 08:37 PM

Цитат

Здравейте приятели !!! 

От давна не съм писала. b) Анче твойта банда от колко кутрета се състои?Продаваш ли ги ? За  колко?Търся си мъж на Габката. 1super Ако някой знае къде има ЧЕРНИ пинчери за изгодна цена да се обади!!!  wink

Ти искаш да купиш ли? Може просто да я чифтосаш с някой на някой познат..., защото иначе много ще трябва да ги пазиш, да не ти ражда често.

п.п. Анчето я бяхме питали няколко страници на зад. Доколкото разбрах има 5 пинчерчета и не ги продава, даже иска още. (съжалявам, ако греша)


  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни