Мини Пинчер
#3231
Публикувано: 25 February 2007 - 01:06 AM
dmst според мен трябва да внимаваш какво и даваш ако не е яла месо по добре започни с гранулки .Сарка като я взехме понеже беше малка и и давах мляко за човешки бебета нямала съм проблем а момичето от което я взехме каза че е отгледала майка и с детска каша слънчо но аз и давах мляко и като си го изпиеше и гранулки беше станала като малка топчица b) Според мен пусни едно питане ветиринараните лекари тук ще си кажат мнението си Сарка като си беше счупиула крачето много ми помогнаха
#3232
Публикувано: 25 February 2007 - 10:06 AM
С майка
Прикачени файлове
-
_____________2.JPG (28.55K)
Брой сваляния: 54
#3234
Публикувано: 25 February 2007 - 10:09 AM
Прикачени файлове
-
_____22.JPG (33.7K)
Брой сваляния: 41
#3235
Публикувано: 25 February 2007 - 10:11 AM
Прикачени файлове
-
_______.JPG (32.04K)
Брой сваляния: 39
#3236
Публикувано: 25 February 2007 - 10:13 AM
Прикачени файлове
-
_____32.JPG (22.76K)
Брой сваляния: 40
#3237
Публикувано: 25 February 2007 - 11:35 AM
Много е сладка и крехка w) dribble
#3238
Публикувано: 25 February 2007 - 12:52 PM
#3239
Публикувано: 25 February 2007 - 01:23 PM
#3240
Публикувано: 25 February 2007 - 05:35 PM
#3241
Публикувано: 25 February 2007 - 06:07 PM
Купи и консерва на Шева за котки 1super идеална е !!!!! Но и дай по малко , за да не се нотъпче с нея. Може и да е тип злоядо и да иска разнообразна храна
#3242
Публикувано: 25 February 2007 - 06:13 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3243
Публикувано: 25 February 2007 - 08:01 PM
Maggie, и Джери е почти така. Яде, спи, играе, ходи до тоалетна, яде, спи... b) . А Габито на колко е годинки, че вече не може да се разгонва. На колко години спират (да се разгонват) ?
#3244
Публикувано: 25 February 2007 - 08:05 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3245
Публикувано: 25 February 2007 - 08:37 PM
#3246
Публикувано: 26 February 2007 - 01:12 AM
#3247
Публикувано: 26 February 2007 - 08:48 AM
#3248
Публикувано: 26 February 2007 - 10:23 PM
Ние пък със Съни се борим с гъбичките s) s) Някой от вас знае ли дали са опасни и за хората ,защото нея я лекуваме ами ние какво да правим s) s) bl)
#3249
Публикувано: 27 February 2007 - 12:23 AM
За гъбичките съм мазала с Клотримазол , но може да питаш лекаря. Ефекта нее съвсем веднага , но минава.
Днес купихме цяло ел. одеало и го сложих на щурчетата ми w) Сега няма да се бутат само на малката възглавничка victoryVVV d)
Полукокерчето е супер !!!!!!!!!!! Още малко и ще се влюбя в нея. Една миньонка е и е супер гальовна и весела.
#3250
Публикувано: 27 February 2007 - 07:32 AM
Ние едно време като беше бебе Чоки също имахме гъбички,но не съм питала опасни ли са за нас-оправи се лед няколко дози лекарство,което се разреждаще и се мажеше през три дни,лекарката ни го даде,ако искаш ще питам как се казва.
Мисти е добре,да чекна на дърво-хапва и е веселичка,пие глюкоза и вече се притеснявам да не и стане нещо от захарта вътре,ама леля ми казва,че на тяхното чихуа хуа във всяко ядене слагали,довечера ще питам лекарката как да постъпя-да я спра или да даваме още.


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +




