Мини Пинчер
#3211
Публикувано: 23 February 2007 - 11:51 AM
Какво чакате ............? ouu
#3212
Публикувано: 23 February 2007 - 05:36 PM
ancheto,да обезпаразити я с пастичката за малки кученца-не изкара глисти.
Сега и даваме глюкоза и е по-добре,доктора и е сложил физиологичен разтвор подкожно,което за съжаление адски я е боляло,но не се намира лесно вена на това мъниче,за разстройството и даваме смекта и едно друго прахче с бактерии,ама забравих сега как се казва,за повръщането-натриев цитрат,сега чакаме другия доктор да си каже и той мнението.Едно нещо не ми стана ясно само и сега пак ще питам лекаря-как,кога и с какво да я захраним.При информация ще пиша пак-стискйте палци!
#3213
Публикувано: 23 February 2007 - 06:02 PM
#3214
Публикувано: 23 February 2007 - 07:04 PM
Като можеш пиши , че и аз се притеснявам нищо ,че ми е далече s)
У нас вече стана доста населено. С малките кученца , че и едно бебе на Арчи ми донесоха... голям кеф w)
#3215
Публикувано: 23 February 2007 - 07:48 PM
Анче да нямате бебета аз с тези смени нещо не мога да съм в крак със събитията .Да пратиш снимки w)
#3216
Публикувано: 23 February 2007 - 07:50 PM
galia69, разглеждах снимките на Сарка от подписа ти. Такъм сладък мъник е била и сега се е разхубавила още повече. w)
#3217
Публикувано: 23 February 2007 - 10:13 PM
Прикачени файлове
-
Copy_of_Picture_022.jpg (16.09K)
Брой сваляния: 76
#3218
Публикувано: 23 February 2007 - 11:49 PM
Значи 6 бебета и едно ново куче ли имате (че от толкова хубави вести се обърках)?
#3219
Публикувано: 23 February 2007 - 11:57 PM
Не е бяло кученцето ,а е много бледопясъчно. Аз също харесвам белите пинчери. Майката на пинчерката , която е на снимката с лъвчето беше бяла. А малките бяха пъстри като Съни , но с повече беличко .
#3220
Публикувано: 24 February 2007 - 01:59 AM
Рали и Лиляна w) w)
#3221
Публикувано: 24 February 2007 - 02:02 AM
Анче ти вкъщи ли си гледаш всички любимци?Ако да-не се ли препъваш в тях l)
това е голямо щастие да имаш толкова много кученца.Аз много бих искала да си взема и котенце но апартамента ни е токова малък че няма подходящо място за тоалетна на котето, дори и тераса няма ме ........a) s)
#3222
Публикувано: 24 February 2007 - 02:29 AM
В къщи ги гледам всички диванета, а котката пишка в банята на сифона. Аз не ползвам котешки тоалетни. То е ясно , че аз не ползвам ама исках да кажа , че за котката не ползвам такива тоалетни l)
#3223
Публикувано: 24 February 2007 - 06:50 AM
#3225
Публикувано: 24 February 2007 - 12:19 PM
Дебели са наистина кученцата ми ама и майка им не лъже. В началото са много големи , а после рязко спират да трупат килограми и порастват само на височина.
Благодаря ,Maggie за пожеланията b)
#3226
Публикувано: 24 February 2007 - 12:55 PM
Току що обясних на Чафун че ще си взема едно бебешорче от Варна да си другаруват--и гледай го как се зарадва b)
Прикачени файлове
-
SSA42052.JPG (192.03K)
Брой сваляния: 43
#3227
Публикувано: 24 February 2007 - 12:56 PM
#3228
Публикувано: 24 February 2007 - 11:55 PM
Рали както винаги е страхотна! :) Дай още снимки на бебоците w)
Лина Чафи ще го схруска малкото май b) той горкия вече само като чуе за още едно животинче и .... l) Сигурно с голяма тъга си спомня времето когато беше единствен на мама w)
#3229
Публикувано: 25 February 2007 - 12:01 AM
#3230
Публикувано: 25 February 2007 - 12:49 AM
Лина , ма ша го намачкам тоз зъблю и колкото повече се зъботи , толкова повече мляски ще си изпроси dribble dribble w)
Katrina ,seska благодаря за пожеланията cheers
Сега имам и още едно пале у нас. На комшиите на баба ми кокерката се заплодила с булонка и има бебета. Малките станали на два месеца ,а ги гледат ужасно. Стоят си кученцата сами на вилата и ако отиде някой веднъж на седмица ....ядът. Донесли едно да го дават на някой ама човека се отказал и щяха да го носят на казана и там да го оставили. Аз не можах да издържа и го взех. Три пъти го къпах и пак не успях всичкото мазало да сваля от него. А е една прекрасна дрисла , бяла с черни петна. Утре и предстои обезпаразитяване и тия дни ваксина. Риск си е покрай кученцата да водя и такива дето изобщо не са гледани но не издържах. Даже ще им казвам утре да вземат и другите да ми донесат и да им търся дом. И къде да ги слагам....абе лудница. И което най ми е мило- кученцата са без опашки . Такава е майка им и те също си нямат опашоци. Предното ми Лили имаше късо опашче ама чак без опашка като тея не беше. Стискайте ми палци бързо да им намеря дом , че сега и аз не мога да им обръщам много внимание ,а малките кученца имат нужда от много игра и ласки.
А тези трите харесват ли ви?
Прикачени файлове
-
070224_221532.jpg (27K)
Брой сваляния: 43


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +









