Мини Пинчер
#3352
Публикувано: 06 March 2007 - 02:44 PM
Цитат
аууу, дано успеем тази вечер да излезем по-рано за да се насладим на това светлинно шоу l) d)
#3353
Публикувано: 06 March 2007 - 03:29 PM
п.с.
какъв е този ник, направо ми се оплете езикът. oleeee
#3355
Публикувано: 06 March 2007 - 06:35 PM
Съни , къде се загубихте?
Лина, още ли ти е пълна къщаща с няколко мишлета за котката ? За Чафунката и за Чоко говоря, де b)
#3357
Публикувано: 06 March 2007 - 07:08 PM
#3360
Публикувано: 06 March 2007 - 08:40 PM
Прикачени файлове
-
SSA42178.JPG (185.72K)
Брой сваляния: 39
#3362
Публикувано: 06 March 2007 - 11:14 PM
Цитат
Абе как ги правите такива дебели s) аз чували с храна накупих , варя меса, взимам друга за разнообразие и то Роял и са чИИруССииииииии a) a) a) Самокотката и на Питя не им омръзва сухата храна. Готвя за тях по-често то за нас oleeee . И все на някой имам да слагам да яде. Отворих за кученцата консерва ще се изпотрепят ама след два- три дни и гледат cl) .Ако сме били до бабини и като се върнем ни поудушат доста и после се сърдят , че не сме ги взели.
Чудих се дали да ви се похваля , че ме е страх още да не е рано............ама ще се престраша и да спи зло под камък .......Лили има две кученца victoryVVV Много са красиви и дребнички.Сега седя и все гледам дали сучат и ги тъпча , че ме е страх да не стане нещо с тях . Ама са едни крехки w) w) w) мъжа ми ме гледа и ми вика да сме ги оставили , че били много хубави l) Ние се надявахме на момченце, че да си го оставим, но пак на дами ни върви w) w)
#3363
Публикувано: 06 March 2007 - 11:15 PM
Цитат
Може ,разбира се b)
#3365
Публикувано: 07 March 2007 - 01:41 PM
Ето един поздрав от мен dribble w) victoryVVV worthy
Прикачени файлове
-
070306_164311.jpg (12.6K)
Брой сваляния: 50
#3367
Публикувано: 07 March 2007 - 02:01 PM
#3368
Публикувано: 07 March 2007 - 02:07 PM
Прикачени файлове
-
070306_164331.jpg (14.37K)
Брой сваляния: 43
#3369
Публикувано: 07 March 2007 - 02:15 PM
Цитат
И така дойде време и аз да си взема приятелче и избора ми се спря на Мини Пинчер. Любимата ми порода куче е Немска овчарка, но не искам да мъча кученцето в апартамент и затова реших да си взема възможно най-миниатюрно куче.:))) Е исках чихуахуа, но 600 лева малко ми е трудно в момента да дам...Затова се спрях на пинчер - харесвам ги, мисля, че са чудесни за отглеждане в апартамент и достатъчно умни. Вчера ходих до едно много приятно момиче в Люлин и си взех Майлс - на галено Майльо.:) w)
Опитах се намеря инфо за породата, но засега неуспешно. Тук даже я няма изброена в Дроп-Доун-а на началната страница.:(
Моля ви ако някой може да ми помогне с всякакъв вид информация.:) Интересува ме много силно как му се отразява морето, че отпуската е запланувана на 20-и този месец и стоенето само в къщи.:(
Благодаря много! Лек и приятен ден на всички обичащи тези прекрасни животни - кучетата.:) Е и на всички други разбира се - аз имам и много морски свинчета. :P
За мен породата е прекрасна.
Moд: Не публикувай снимки по-голями от 640х480 и пиши на кирилица
Прикачени файлове
-
post_29_1173269712.jpg (110.64K)
Брой сваляния: 49
#3370
Публикувано: 07 March 2007 - 02:22 PM
бреиии тая година за нищо не ми стига времето s) (балове....шофьорски курсове....изпити....уроци,.......)
ема винаги ще намирам време да ви пиша r)
Анче много сладки бебоци дано са ти живи и здрави bravoS dribble
Аз си мисля че ако след време Съни си има бебенца ще ми се свидят да ги дам на някой l)
Анче онази вечер моя паяк нали преяде l) спа няколко часа и послеееееее имаше голи охлювчета на вестника l) l) l) l) l) и беше готова отново за ядене


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +




