Dog.bg Форуми : Американски Стафордшир Териер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (239 Страници) +
  • « Първа
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Американски Стафордшир Териер Говорилня

#1099 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 10 May 2009 - 05:41 PM

Благодаря на всички ви, приятели! :fe_079: Пожелавам ви на всички успехи по ринговете :ba_025: ! Хубаво е да бъдем подкрепяни от хора като вас,можем да бъдем само щастливи от това,благодаря отново!!! :beer:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#1100 Потребителят е офлайн   dimo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 13-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Казанлък
  • Skype:

Публикувано: 10 May 2009 - 05:43 PM

Да добавя и аз нещо към горното - малкото да е с имплантиран чип, а ако го вземаш от чужбина да е ЕКСПОРТНО родословие, и накрая, но не и по важност - ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА АТАКСИЯ на родителите. Последното не се проверяваше доскоро защото нямаше тестове, но от края на миналата година теста е реалност и да си вземеш кученце с неияснен статус относно АТАКСИЯ е равносилно на игра на руска рулетка. Всъщност при руската рулетка вероятността да се гръмнеш е 1 от 6, а да си вземеш засегнато от атаксия куче е май доста по-голям.

Виж тук - http://forum.dog.bg/...%E0%EA%F1%E8%FF , макар че постоянно излизан нови неща.

Пусни АТАКСИЯ в търсачката на форума и в гугъл.
User's Signature


Good blood doesn't lie !
Dimanovs Kennel

#1101 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 May 2009 - 05:43 PM

Показване на мнениетоbulldogmen, в May 10 2009, 06:41 PM, написа:

Благодаря на всички ви, приятели! :fe_079: Пожелавам ви на всички успехи по ринговете :ba_025: ! Хубаво е да бъдем подкрепяни от хора като вас,можем да бъдем само щастливи от това,благодаря отново!!! :beer:


Абе ти скоро от благодарности ще трябва на почерпки да минеш.... :da_005: :da_005: :da_005: :da_005: :da_005:
User's Signature

Качена снимка

#1102 Потребителят е офлайн   dimo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 13-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Казанлък
  • Skype:

Публикувано: 10 May 2009 - 05:52 PM

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 03:35 PM, написа:

Показване на мнениетоceasar, в May 10 2009, 06:33 PM, написа:

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 06:31 PM, написа:

Колегите с хубавите апарати, имам тука един модел, дето изгаря от желание за една фотосесия, някой да си предложи услугите?! :beer:


Ами давай го насам тогава да го наснимаме.... :ae_085: :ae_085: :ae_085: :ae_085:

Еха, мислим да се появим в Бургас, ще се радваме на една морска фотосесия :oc_171:


По бански или актова фотография ? :da_005:
User's Signature


Good blood doesn't lie !
Dimanovs Kennel

#1103 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 May 2009 - 05:58 PM

Показване на мнениетоdimo, в May 10 2009, 06:52 PM, написа:

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 03:35 PM, написа:

Показване на мнениетоceasar, в May 10 2009, 06:33 PM, написа:

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 06:31 PM, написа:

Колегите с хубавите апарати, имам тука един модел, дето изгаря от желание за една фотосесия, някой да си предложи услугите?! :beer:


Ами давай го насам тогава да го наснимаме.... :ae_085: :ae_085: :ae_085: :ae_085:

Еха, мислим да се появим в Бургас, ще се радваме на една морска фотосесия :oc_171:


По бански или актова фотография ? :da_005:


Комплексно Димо да има за всеки по нещо..... :da_005: :da_005: :da_005: :da_005: :da_005:
Баси това ми мипише на фетишизъм - снимки с куче.....
User's Signature

Качена снимка

#1104 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 10 May 2009 - 05:59 PM

Показване на мнениетоceasar, в May 10 2009, 04:43 PM, написа:

Показване на мнениетоbulldogmen, в May 10 2009, 06:41 PM, написа:

Благодаря на всички ви, приятели! :fe_079: Пожелавам ви на всички успехи по ринговете :ba_025: ! Хубаво е да бъдем подкрепяни от хора като вас,можем да бъдем само щастливи от това,благодаря отново!!! :beer:


Абе ти скоро от благодарности ще трябва на почерпки да минеш.... :da_005: :da_005: :da_005: :da_005: :da_005:


:af_089: :af_089: :af_089: Какъв е проблема :beer: ... :da_005: .
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#1105 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 May 2009 - 06:02 PM

Никакъв! Супер е дори!!!
Само дето ще фалираш ако продължаваш така с тях. Че то след всяка изложба дето ходят има поводи за почерпка!
Дай боже дори и повече да стават тези поводи и все по престижни!!!
:flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg:
User's Signature

Качена снимка

#1106 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 10 May 2009 - 06:04 PM

Ей, умната със снимките :zz_223: :zz_223: :zz_223: ...

"Дай боже дори и повече да стават тези поводи и все по престижни!!!"

:ba_025: :ba_025: :ba_025: !
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#1107 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 May 2009 - 06:06 PM

Ние кучето ще снимаме де....споко!!! :da_005: :da_005: :da_005: :da_005: :da_005:

Ей страхотни са Пени и Лукас сега им тледах снимките от Тимишоара... :af_089: :af_089: :af_089: :af_089: :af_089:
User's Signature

Качена снимка

#1108 Потребителят е офлайн   д-р Светла Колева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 358
  • Регистрация: 09-January 09
  • Location:Варна

Публикувано: 10 May 2009 - 06:11 PM

:flagbg: Честито и браааааво на сладурите Пени и Лукас :flagbg: :flagbg:
Искрено се радвам за всички ваши успехи и все така да продължавате :ae_085:

#1109 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 10 May 2009 - 06:23 PM

Благодаря ,Светла! Искренно ти желая успех и на теб :flagbg: ! :rc_036:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#1110 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 10 May 2009 - 07:55 PM

Много хубави, кученца си имате!
Да са ви живи и здрави!
:)
Надявам се и аз някой ден да притежавам такова куче!

#1111 Потребителят е офлайн   fireogi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1176
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 May 2009 - 08:25 PM

Показване на мнениетоdimo, в May 10 2009, 06:52 PM, написа:

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 03:35 PM, написа:

Показване на мнениетоceasar, в May 10 2009, 06:33 PM, написа:

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 06:31 PM, написа:

Колегите с хубавите апарати, имам тука един модел, дето изгаря от желание за една фотосесия, някой да си предложи услугите?! :beer:


Ами давай го насам тогава да го наснимаме.... :ae_085: :ae_085: :ae_085: :ae_085:

Еха, мислим да се появим в Бургас, ще се радваме на една морска фотосесия :oc_171:


По бански или актова фотография ? :da_005:

Колега внимателно!
Той модела е хубав, ама е непълнолетен! Едва на 8 месеца е, ще вземат да ви съдят за тея неприлични въпроси, може да сметнат че скланяте към .... едни забранени от закона неща :da_005:

п.п. Майтапа на страна, ама вземете се замислете, че тук четат и деца, та комнтара не е най-удачен, да не говорим, че така ли говорите на дама... :ea_103:
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#1112 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 10 May 2009 - 09:25 PM

Фиреоги аз съм на среща кажи кога къде и няма проблем :)

#1113 Потребителят е офлайн   fireogi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1176
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 May 2009 - 09:33 PM

Показване на мнениетоalisa, в May 10 2009, 10:25 PM, написа:

Фиреоги аз съм на среща кажи кога къде и няма проблем :)

Ето от това предложение ще се възползваме с удоволствие с Ари!
Алиса много хубави снимки имаш във фототемичките, за мен ще е чест да снимаш Ари и Макс :af_089:
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#1114 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 10 May 2009 - 09:44 PM

Показване на мнениетоfireogi, в May 10 2009, 07:33 PM, написа:

Показване на мнениетоalisa, в May 10 2009, 10:25 PM, написа:

Фиреоги аз съм на среща кажи кога къде и няма проблем :)

Ето от това предложение ще се възползваме с удоволствие с Ари!
Алиса много хубави снимки имаш във фототемичките, за мен ще е чест да снимаш Ари и Макс :af_089:

Благодаря, благодаря.. :)
Сегашния ми фотоапарат с който снимам снима горе долу добре като се уговорим ще направим една голяма фотосесия.. пък по нататъка ще си купя и професионален фотоапарат :)
Някоя събота или неделя може да се уговорим за фотосесията хубави места за снимки има в Борисовата градина.. аз там на Ричи съм му правила доста :)

#1115 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 10 May 2009 - 09:45 PM

С интерес ще гледаме снимките, защото ще станат хубави наистина! :ba_025: :ba_025: :ba_025: :ba_025:
User's Signature

Качена снимка

#1116 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 10 May 2009 - 09:50 PM

Показване на мнениетоceasar, в May 10 2009, 07:45 PM, написа:

С интерес ще гледаме снимките, защото ще станат хубави наистина! :ba_025: :ba_025: :ba_025: :ba_025:

Радвам се пък може и още няколко фотографи да поканим.. ще е интересно :)
И ще има дооста снимки :)
Какво ще кажете ?

#1117 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Икона за мнението  Публикувано: 11 May 2009 - 01:14 AM

Резултати от "PANNONIA TERRIER SHOW" - 2009

Клас бебе (мъжки) - PATON King of Ring's
Клас бебе (женски) - BLUM Long Step

Клас млади (мъжки) - Sola Dils PROUD TO BE MINE - PRM
Клас млади (женски) - Ko Bo's GOLDEN EYE - PRM

Клас интермедия (мъжки) - Srcky's DELEGATE OF DELUSION - САС
Клас интермедия (женски) - Contess Donna Magnolia od Bate - САС

Клас открит (мъжки) - MAGIC King of Ring's - САС
Клас открит (женски) - Yeller's Great Viking Brilliance - САС

Клас шампиони (мъжки) - Ch.DON King of Ring's - САС
Клас шампиони (женски) - Ch.BILLIE JANE Daff Raptors - САС

Най-добър в породата (ВОВ) - Ch.BILLIE JANE Daff Raptors

Качена снимка

Това момиченце с класация V-4 в класът си, май ми е познато от някъде?
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#1118 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 11 May 2009 - 05:55 AM

Цитат

Това момиченце с класация V-4 в класът си, май ми е познато от някъде?


:flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg: :flagbg:

Доколкото разбрах ще има снимки за сравнение...Дано са поснимали повечко обаче, че да видим и конкуренцията каква е била...
User's Signature

Качена снимка

  • (239 Страници) +
  • « Първа
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни