Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1220
Публикувано: 24 May 2009 - 07:37 PM
#1221
Публикувано: 24 May 2009 - 08:40 PM
Konak, в May 24 2009, 02:01 PM, написа:
Да ти кажа Петьо, на хубавото куче разцветката не гледам, както и на готината мадама цвета на косата...
#1224
Публикувано: 25 May 2009 - 08:43 AM
Кучетата изглеждат страхотно!
#1226
Публикувано: 25 May 2009 - 01:35 PM
Гледам след няколко дни ще влизате в горния клас.
#1227
Публикувано: 25 May 2009 - 05:34 PM
#1228
#1229 Guest_LucaB_*
Публикувано: 25 May 2009 - 06:52 PM
shadow, в May 25 2009, 04:39 PM, написа:
...абе той и по-голям даже трябва да е станал, но fireogi още пуска бебешундерските снимки на шушито, пък той колко ли е възмъжал

Цитат
Много хубави снимки!
Кучетата изглеждат страхотно!
#1231
Публикувано: 25 May 2009 - 07:15 PM
LucaB, в May 25 2009, 07:52 PM, написа:
#1232
#1233
Публикувано: 25 May 2009 - 10:01 PM

Два крака опънати напред, два крака опънати назад, шкембето е сплескано и е два пъти по-широко от тялото - обожавам я тази поза !!!
#1234
Публикувано: 25 May 2009 - 10:18 PM
http://amstaffworldw...c...&highlight=
French Speciality 2009 & International Show Tours
Females was judged by breeder judge Mrs. S. Koleva from Bulgarije ( females ) and Mrs C. Bergundthal ( males ) from Switzerland.
There was an entries of 134 amstaffs, something to report is that : you need to win CAC at this speciality show or the Paris show to finish the french title !!

Д-р Светла Колева е съдила женските стафове на френската специалка. За да станеш шампион на Франция задължително трябва да изкараш САС на тази изложба или на изложбата в Париж.
Поздравления за гласуваното доверие !!!
Не всеки ден на българин се оказва такава чест . Франция май е страната с най-голям брой раждания на стафчета в Европа.
#1235
Публикувано: 25 May 2009 - 10:44 PM
dimo, в May 25 2009, 08:18 PM, написа:
http://amstaffworldw...c...&highlight=
Д-р Светла Колева е съдила женските стафове на френската специалка. За да станеш шампион на Франция задължително трябва да изкараш САС на тази изложба или на изложбата в Париж.
Не всеки ден на българин се оказва такава чест . Франция май е страната с най-голям брой раждания на стафчета в Европа.
Е нямам думи. Наистина се чудя как да започна изречението си. Ако това момиче е признато на ниво Франция...бедна ми е фантазията наистина. Честито Светла!!! Стрхотна новина. Незнам какво друго да кажа т.к. не се познаваме.
#1236
Публикувано: 25 May 2009 - 10:45 PM
dimo, в May 25 2009, 08:18 PM, написа:
http://amstaffworldw...c...&highlight=
French Speciality 2009 & International Show Tours
Females was judged by breeder judge Mrs. S. Koleva from Bulgarije ( females ) and Mrs C. Bergundthal ( males ) from Switzerland.
There was an entries of 134 amstaffs, something to report is that : you need to win CAC at this speciality show or the Paris show to finish the french title !!
http://i2.photobucke...hSpeciality.jpg
Д-р Светла Колева е съдила женските стафове на френската специалка. За да станеш шампион
на Франция задължително трябва да изкараш САС на тази изложба или на изложбата в Париж.
Поздравления за гласуваното доверие !!!
Не всеки ден на българин се оказва такава чест.
Франция май е страната с най-голям брой раждания на стафчета в Европа.
Едно голямо браво на Светлето, за това че е оправдала гласуваното
и доверие и че е представила достойно себе си и Българската кинология!
#1238
Публикувано: 26 May 2009 - 05:48 AM
Признанието е наистина голямо и хубавото е че не е безпочвено,а оправдано. Толкова години труд и познаване на тази страхотна порода не са отишли на вятъра. Такава чест не се оказва на всеки.
Дерзай Светла! Както се казва прави каквото можеш, пък да става каквото ще!!!
#1239 Guest_LucaB_*
Публикувано: 26 May 2009 - 06:33 AM
Поздравления за д-р Светла Колева! Явно е събирала камъните, хвърляни по нея
, и сега си има фундамент //Трябва да събирате камъните, които хвърлят по вас. Те са началото на един пиедестал! Хектор Берлиоз// ! Поздравления още веднъж! Знанието и опитът си казват думата и идва моментът, в който камъните вече не стигат обекта 

Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +


















